Oğlumuz Teoman'a (Timofte)

Başlatan taş ailesi, 29 Ocak 2008, 13:39:23

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

acı haberi işten yeni geldiğimde kapıyı açan kardeşimden almıştım abla teoman abiyi kaybettik dedi bir tuhaf oldum o an hangi teoaman diyebildim sadece recep abimin arkadaşı dediğinde o an beynim durdu sanki abimi aradım hemen abim konuşamıyordu sadece evet dedi gece işten gelmesini bekledim abimin ama hiç konuşmadı benimle konuşamadı kendine gelemedi uzun bir süre inanın yemek bile yiyemedi çünkü çok seviyordu arkadaşını ve siteye eskisi gibi girmiyor eskisi gibi yorum yapmıyor ve inanın her samsuna gittiğinde mutlaka teoman abiye uğrardı hersene samsuna giderdi artık samsuna bile eskisi gibi gitmiyor
                                                            UNUTMADIK SENİ TEOAMAN ABİ

guvensolmaz

Ben gözümü açtığımda SAMSUNSPOR' luydum.. ilkokul sıralarına kazıdım AŞK'ımı.. Benim annem gibi, nadir bulunan, hayata bir SAMSUNSPOR' lu doğuran kutsal bir annesiniz siz de... Siz de benim ANNEM'siniz.

FORZA ÞÝMÞEKLER

SAMSUNSPORLU KARDEŞİM Altay galibiyetini FORZA ŞİMŞEKLER GURUBU olarak sana armağan ediyoruz.Nur içinde yat kadeşim...
                                                                          Cüneyt AVAR

mehmet yılmaz

Benim hayalimde ise şu var

Gün gelecek Samsunspor, Türkiye Kupasını kazanacak. Rahmetli bunu çok isterdi, çok hayal ederdi. Ve biz de o kupayı alıp Teoman'a götüreceğiz. :(

Ladikli

19 Kasım 2008, 22:55:49 #49 Son düzenlenme: 19 Kasım 2008, 23:02:35 Ladikli
Alıntı yapılan: samsuni - 18 Kasım 2008, 19:15:10

Gün gelecek Samsunspor, Türkiye Kupasını kazanacak. Rahmetli bunu çok isterdi, çok hayal ederdi. Ve biz de o kupayı alıp Teoman'a götüreceğiz. :(
Samsuni, söylediğin gibi Türkiye Kupasını kazanmamızı çok istiyodu,bir türlü kısmet olmadı.İstanbulda galatasaya 3-1 kaybettiğimiz,rövanşta Samsun'da 1-0 kazandığız ve elendiğimiz kupa maçında pankart asmıştı,maç sonu üzüntüsünü tarif edemem.İnşallah birgün kupayı kazanıp Teoman'a armağan ederiz.

tuzlalı

"Kupa Beyi Samsunspor" demeyi ve bu sıfatı kullanmayı çok istiyordu.
İngiliz liginde Chelsea nin yıllar sonra gelen şampiyonluğunu yaşayan taraftarlarına özenip iç geçirirdik. Bizim de ömrümüz yeter mi acaba diye düşünürdük böyle bir mutluluğa, coşkuya.
Keşke bir kupa şampiyonluğu bari görebilseydik birlikte...

tuzlalı

Bu başlıklara yazasım gelmiyor bir türlü. Bu acı gerçeği kabullenmekten utanıyorum Teomandan .

sadece55

sadece samsunsporluluğuyla değil efendiliği kültürü abiliği herşeyiyle örnek alınacak bir insandı allah rahmet eylesin allah herkese böyle evlatlar nasip etsin

celebi

gerçektende çok ama çok efendi bir arkadaşımızdı. öyle olmasaydı tüm alem tarafından sevilmezdi.

Adanademir

24 Aralık 2008, 20:38:19 #54 Son düzenlenme: 24 Aralık 2008, 20:39:51 Adanademir
ŞİMŞEKLER GRUBUNUN RAHMETLİ TİMOFTE İÇİN YAZISI ...

...aslında ayrıcalıklı kelimesi bile yetmiyor bu yazıyı okuduktan sonra düşüncelerimizi anlatırken...çünkü her taraftar kendi anasını buluyor cümlelerde, kendi kardaşı vefat etmiş gibi üzülüyor...bir takımın sevdalısı olup renkleri için herşeyi göze alanlar başka bir ruh haliyle okuyor yazıyı...ilk 10 sene boyunca Anamda bana aynı sözleri söylemiş ve sonra kabullenmişti..bu her Abi ve kardaşımız için aynı şekilde yaşanmıştır özellerinde, evlerinde...Teoman kardaşımız Samsunlu olabilir ama BİZ TRİBÜNDEKİ İNSANLAR İÇİN BUNUN ÖNEMİ YOK...çünkü BİR TAKIMA GÖNÜL VERİPTE O YOLDA VEFAT EDEN HER KİM OLURSA OLSUN BİZİMDE ACI KAYBIMIZDIR...Annesi Teomanın dünyasının güzelliklerini belki o vefat ettikten sonra anladı ama tüm anaların sözü oldu...Renkler uğruna kurulmuş sevgilere şahit oldu çünkü...yıllarca anlatmak istediğimiz düşüncenin özünü bizden iyi özetledi...evlat acısı sözünün kaynağı oldu...ACISI ACIMIZDIR... Eğer mail adresi varsa herkes mesaj atarsa çok daha anlamlı olacaktır... mekanı cennet olsun........

BU ŞİMŞEKLER GRUBUNUN BAŞI ADEM TEL TARAFINDAN YAZILMIŞTIR ...!!!

celebi

teşekkürler şimşekler sağolun gerçektende güzel bir yazı

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Kasım 2008, 19:15:10

abi allahın izniyle yasacagız ogunleri hep birlikte alıp göturecegız teoman abiye kupayı mevlam bu sevinci yasacaktır bizlere yakın zamanda  :( :(

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 12 Ocak 2009, 16:07:36
abi allahın izniyle yasacagız ogunleri hep birlikte alıp göturecegız teoman abiye kupayı mevlam bu sevinci yasacaktır bizlere yakın zamanda  :( :(

inşallah amin...

tcemir

bu sitedeki herkes sizin evladınızdır.ellerinizden öperiz.

kumköylü ahmet

12 Ağustos 2009, 11:07:16 #59 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2012, 03:55:49 kumköylü ahmet
selamlar
01-08-2009 da yapmis oldugumuz kardesimin dügün merasimine aynur ve ahmet ögretmenleriminde bizim bu mutlu günümüzde bizlerin yaninda bulunduklarindan onlara birkezde burdan tesekkürlerimi iletiyorum.Dügünümüz cok güzel oldu onlarda bizlere eslik ederek bizim bu mutlulugumuzu ikiye katladilar.ibrahim kardesim gelemedi is icabindan ama selamini aldik ALLAH razi Olsun.
Buseneki izin dügün telasi ile gecdi ama birdahaki izinde insallah hep bir araya gelip uzun süre sohbet etme imkanimiz olacak saglik oldugu müddetce...
Sevgili Aynur ve Sayin Ahmet Tas hocalarima birkez daha burdan tesekkürlerimizi iletiyorum ayaklarina saglik orda olmaniz bizleri cok mutlu etti coook Tesekkürler......

Sevgi ve Saygilarimla Ahmet Sonkaya/Hollanda