Mete Adanır

Başlatan yönetici, 20 Ocak 2007, 16:05:33

« önceki - sonraki »

**KaR6**

bir kaç sene önce babam ziyaret sebebiyle Kıbrıs'a gitmişti.. döndüğünde etkilendiği belliydi anlattıklarından.. Mete Adanır Vakfı kurulmuş, vakıfla öğrenciler okutuluyor ve çeşitli etkinliklerde bulunuyorlar..

benim en cok hosuma giden ise, evinin müzeye çevrilmiş olması.. resimler, formaları, ayakkabılarına kadar sergileniyor orada.. Tabii bunda ailesinin gucunun de önemi var ama yapılmış olması ve halkın sahip çıkması muazzam bir olay.. biz isimlerini bile yaşatamıyoruz Samsun'da.. 'büyüğüz' derken içinin boş olması çok üzüyor beni ama zamanı geldiğinde, hak edenler bizi yönettiğinde 'büyük' nasıl olunur göstereceğiz inşallah..

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Mete Adanır'ın ismi anı duvarında...

Ayrıca İLkadım Belediyesinin daha önce ismini son anda koymaktan vaz geçtiği spor salonuna da Mete Adanır adı verilecek.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Ocak 2010, 14:47:12
bir kaç sene önce babam ziyaret sebebiyle Kıbrıs'a gitmişti.. döndüğünde etkilendiği belliydi anlattıklarından.. Mete Adanır Vakfı kurulmuş, vakıfla öğrenciler okutuluyor ve çeşitli etkinliklerde bulunuyorlar..

benim en cok hosuma giden ise, evinin müzeye çevrilmiş olması.. resimler, formaları, ayakkabılarına kadar sergileniyor orada.. Tabii bunda ailesinin gucunun de önemi var ama yapılmış olması ve halkın sahip çıkması muazzam bir olay.. biz isimlerini bile yaşatamıyoruz Samsun'da.. 'büyüğüz' derken içinin boş olması çok üzüyor beni ama zamanı geldiğinde, hak edenler bizi yönettiğinde 'büyük' nasıl olunur göstereceğiz inşallah..

Mete Adanır'Iın ailesine biz'de bir ziyaret gerçekleştirebiliriz aslında çokta anlamlı ve güzel olur...

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Huzur içinde uyu, nur içinde yat Mete Adanır...

gurbet

ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN KARDEŞİM.

Sioux

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 10 Şubat 2012, 23:24:00
83/84 2.Lig Şampiyonu Altay..oturanlardan soldan ikinci Mete Adanır...

mehmet yılmaz

Mete Adanır, 1988 Rize deplasmanı...

kalptenþimþek

seyf55

Allah taksiratını affetsin

özkan

Emin Kar ve Mete Adanır