2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Fb macinda da gordukki. Uzun toplari kafasiyla indirecek dagitacak futbolcu yok. Serdar dursun galiba bosa cikmis bence isimize yarar ligi de biliyor

emrealtinsk

Marega boşa çıkmış al işte tam bir tr de iş yapacak adam

Raqua55

Alıntı yapılan: emrealtinsk - 22 Ağustos 2023, 22:12:16Marega boşa çıkmış al işte tam bir tr de iş yapacak adam

Yok olmaz biz Kenya'dan yıldız forvet getirecez Mustafa aztopal abimizden daha iyi bilemeyiz. Katiyen Olmaz Marega, Hulk vb.

Sadece Samsunspor

Midtsjö bize de yaziliyor. Insallah dogrudur ve bize gelir. Orta sahayi toparlar en azindan. Serdar dursun u da cok istemistim ama karagumruk e gitti en azindan kata toplarini alirdi indirirdi saga sola acardi oyunu

Raqua55

Midjstö Pendiksporla anlaştı haberleri dolanıyor. Midjstö ve Beşiktaştaki Onana bize seviye atlatır. İnşallah gelirler

Raqua55

Söyleyenecek çok şey varda Takatim kalmadı. Mustafa Aztopal ile mutluluklar. Adamın bize alt ligde yararı olmadı süper ligde mi olacak? BÖYLE BİR APTALLIK OLAMAZ.

ugurozkan

Transferden umudu olan var mı acaba? Transferi aynı ekip yapacak. İstanbul takımlarında oynayamayan adamlar için pusuda bekliyordur heyet.
Kingsleyi ikna etmek için aylarca uğraşmalarına inanamıyorum. Adamı futbolcu olduğuna ikna etmek için uğraştılar galiba.

Stoper

MLS ekibi Orlando City forması giyen forvet oyuncusu Ercan Kara ile transfer görüşmeleri başlamış.

Avusturya milli takımında da forma giyen 27 yaşındaki forvet, ligde 'mavi kart' kontenjanından yerli statüstünde oynayabilecek.

Sadece Samsunspor

Landry Dimata Istanbul a gelmis. Saglik kontrolunden gececek. Bence iyi transfer

ugurozkan

*Sütten ağzımız yandı yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Üç tane hücum oyuncusu transfer ettik, forumda heyecanlanıp yorum yapan yok ;) Sahada görmeden hiçbir transfer hakkında yorum yapmamayı öğrendik diyelim.
*Holse çok iyi transfer ama Ntcham ile birlikte oynadıklarında arkalarını toplayacak ekstra sert bir ön libero olmazsa Holse'ye de Ntcham'a da çok saydırırız.
*Dimata, Laura'nın bir üst versiyonu, gelişini Laura'nın gidişi diye yorumladım.
*Takımda şu ana kadar olan performansıyla ilk onbire yazılacak bir tane yerli oyuncu yok. Bu durum başımızı çok ağrıtacak.

Ahmeti

30 yaşındaki orta saha Flavien Tait'i "bedelsiz" olarak almışız.

Kaynak : Ertan Süzgün

Oyuncu hakkında bilgisi olan var mı ?

Stoper

Oyuncu için çok olumlu görüşler var. Bize katkı sağlayacağı aşikar. Takımın seviyesini yukarı çekecek isimlerden biri.

55.hakan

Ribery havası var biraz ama dur bakalım nasıl çıkacak.

Raqua55

Transfer yasağı geliyor felan deniliyor

Sadece Samsunspor