Sakaryaspor maçı öncesi kahvaltı organizasyonu

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Aralık 2008, 11:56:53

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

afiyet olsun arkadaşlar özendirmeyin bizi .....

grkn55

bu kahvaltıyı düzenleyen samsuniye ve orda bulunan bütün arkadaşlara teşekkürler. dün kahvaltı, maça giderken arabadan yaptığımız tezahuratlar ve stadda hep beraber olmamız gerçekten çok güzeldi galip gelmemizde muhteşem oldu..

hakan55

cok zevk aldıgım bır ortamdı gercek SAMSUNSPORlularla aynı ortamda bulunmak gercekten cok güzeldi.bilmedıgım cok sey ogrendim.bütün abilerime teşekkür ederim

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: camakf_55 - 15 Aralık 2008, 18:58:15
sonradan geldım 5 dakka oturmadım ama butun fotolarda varım :D

gercekten ıslerım nedenıyle fazla kalamadım.keske cok daha kalabalık bı sekılde her macımızdan once boyle bır kahvaltı organızasyonu yapabılsek

herkesle tanısamadım ama gercekten yuregı samsunsporla bırlıkte atan ınsanları gorunce ınsan bı tuhaf oluyor

saygılar

Çevre Bakanlığından aradılar. Fotoğrafları incelemişler. Kapalı mekanda sigara içen şahsın kim olduğunu sordular. Tanımıyorum; bir arkadaşa bakıp çıkacağım dedi dedim.  ;D

Ayrıca daha önce de söylediğim gibi yeni kardeşlerimizi tanımak, onlarla aynı masayı, aynı tribünü paylaşmak, gollerden sonra sevinçle birbirimize sarılmak... Bu sitenin amaçlarından birisi de bu zaten.

Nuri Asan

Hey gidi. Bu kahvaltı üzerinden tam 15 sene geçmiş, Dile kolay 15 sene...dün gibi hatırlıyorum. Güzel günlerdi be. Hemen hemen ayda 1 kere düzenlenirdi. Çok değerli Samsunsporlu renktaşlar ile bir araya gelmenin heyecanı bambaşka idi.

Samsuni hocam sigara içirtmezdi. :) O zamanlarda kapalı mekanda sigara içme yasakları tabi yoktu.

Ama sigara kimin umrunda idi ki. Bir arada olmanın mutluluğu yetiyordu.

Çok özlüyorum o günleri.

Bafra'dan türlü işkenceler çekip kahvaltıya katılmam, oradan maça geçmemiz ve sonrasında yine binbir eziyetle geri dönüş yolculuğu.. Özel arabamız yoktu o zamanlar ama çok mutluyduk be.

Pailoya 8 kişi binip maça gittiğimiz günler. Ah ulan :(

Umarım yeniden o günleri tekrardan yaşarız.

Sosyal medya gibi salak şeylerde yoktu. Kimse cep telefonu ile oynamazdı.

_SoN_

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 18 Aralık 2023, 20:30:29Hey gidi. Bu kahvaltı üzerinden tam 15 sene geçmiş, Dile kolay 15 sene...dün gibi hatırlıyorum. Güzel günlerdi be. Hemen hemen ayda 1 kere düzenlenirdi. Çok değerli Samsunsporlu renktaşlar ile bir araya gelmenin heyecanı bambaşka idi.

Samsuni hocam sigara içirtmezdi. :) O zamanlarda kapalı mekanda sigara içme yasakları tabi yoktu.

Ama sigara kimin umrunda idi ki. Bir arada olmanın mutluluğu yetiyordu.

Çok özlüyorum o günleri.

Bafra'dan türlü işkenceler çekip kahvaltıya katılmam, oradan maça geçmemiz ve sonrasında yine binbir eziyetle geri dönüş yolculuğu.. Özel arabamız yoktu o zamanlar ama çok mutluyduk be.

Pailoya 8 kişi binip maça gittiğimiz günler. Ah ulan :(

Umarım yeniden o günleri tekrardan yaşarız.

Sosyal medya gibi salak şeylerde yoktu. Kimse cep telefonu ile oynamazdı.

Uzaktan imrenirdik gelemezdik, özel arabayı bırak o zaman buradan çıkıp gelecek bütçe bile düşündürürdü bizi, genelde halı saha maç organizasyonlarına katılmayı çok isterdim ama olmadı, şimdi bütçe var ama o günler yok hocam, dediğiniz gibi zaman çok kıymetli, tekrar o organizsyonların olmasıda dediğiniz sebeplerle imkansız görünüyor, şimdi herkes sosyal medyada , forumlarda kimseler kalmadı, o günlerin sosyal medyası forumlardı.