2022-23 Sezonunun En Başarılı Futbolcusu

Başlatan Stoper, 24 Nisan 2023, 18:02:55

« önceki - sonraki »

Stoper

Her kullanıcı 3 oy verme hakkına sahip.

Raqua55

Seçemiyorum kıyamıyorum.Bu takım her zaman gönlümdebir yere sahip.Hepsine cok teşekkürler.

ugurozkan

Bu sezon başarıyı getiren faktörlerden biri de hiçbir oyuncunun sivrilmesine ihtiyaç duymamamız oldu bence.
Genel olarak savunma kurgumuz iyiydi. Sezon boyunca Szumski, Alim ve Zeki aksamayan performanslar gösterdiler.
Ara ara bazı oyuncular ekstra işler yaptılar. Laura'nın, Osman'ın, Cihan'ın ve Tanque'nin dönemleri oldu.
Ağustosta yazdığım öngörüleri hatırladıkça hayret ediyorum, hiçbiri tutmadı. İlginç bir sezon oldu. Başlığı açılsa da gelecek yılın kadro planlamasını tartışmaya başlasak;)

_SoN_

isa55

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Stoper - 24 Nisan 2023, 18:02:55Her kullanıcı 3 oy verme hakkına sahip.
3 oyuncu az bence. takıma gelecek sene direk veya yedekte güven verecek isimler olabilmesi için en az 8 oyuncu seçme hakkımız olsa iyi olurdu. bu oylama taraftar gözüyle gelecek sezon süperligde de takıma katkı sağlayabilecek isimlerin belirlenmesi açısından yapılsa daha güzel olurdu

cembaba

Bence bu yılın en iyi oyuncusu Laura'ydı. Çoğu maçımızı onunla kazandık. Olmadığı maçlarda çok iyi oynamadık. Takımını seviyesini bir tık yukarı çeken bir oyuncu oldu. İkinci olarak ise Alim. Alim hem savunmayı iyi sağladı hem de takımın bel kemiği oldu. Üçüncü de attığı gollerle sanırım Tanque. Çoğu maç varlık gösteremese de attığı goller bizi şampiyonluğa taşıdı. Emeğine sağlık.

Furkan