TFF 1.LİG 2022-2023 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 5 - 0 B. Bandırmaspor

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Mart 2023, 23:33:55

« önceki - sonraki »

brigand

Merkez bu maçta çalıştı ve çok verimli oldu. Bu konuda eksiktik, o yüzden bu maçtaki merkez performansı beni ayrıca mutlu etti.
Gole kadar zaten oyunu domine eden ve kontrolü elinde tutan taraftık. Oyuncuların performans ve konsantrasyonlarından oldukça memnunum.
Laura ve Sagat ikilisi çok hareketli ve mobilize olunca rakibin savunma düzenini oturtması çok zorlaştı.
Osman da sağ stoperde gayet iyi performans ortaya koydu.
Fofana'ya ayrı bir parantez lazım elbette. Bu ligin açık ara en yetenekli oyuncusu olduğu kesin. Çok değil, ortalama seviyede güçlü olsa ve form tutsa ligi tek başına domine edebilecek seviyede.
Umarım sağlıklı şekilde bitirir sezonu ve bizi üst lige taşıyan isimlerden biri olur.

Hocayı eleştirdiğimiz kadar övmemiz de gerekiyor. Bu maçtaki tercihlerini ve yönetimini beğendim. Üstüne koyarak gidecektir diye düşünüyorum artık. 15.10.2022'den bu yana kaybetmeyen ve mental olarak güçlü bir takım yarattı açıkçası.
Bayram fecahatinden sonra bunu başarması özel bir durum kanımca.

Eyüp'ün mağlubiyeti, farklı skor ve iyi oyunla, moralli şekilde lider olarak Ankara'ya gideceğiz. Oradan da galibiyetle ayrılıp lider olarak Samsun'a dönelim ve artık tavan motivasyonla yolumuza devam edelim.

jean

Cok sukur Buda bitti kaldi 9 mac tek haneye indi artik eyupsporunda surpriz maglubiyetiyle lider olduk tekrar artik gereksiz puan kayiplari yasamazssak insaallah bu isi bitiririz 2 yil onceki tramvadan sonra insan korkuyor yinede fofananinda katkisi guzel oldu kendi adina

eprianu

Takımın uzun bir seri yakalaması, futbolcuların formda ve istekli olması, hocanın takımı toparlaması, geriden gelip Eyüp'ü aşağı almamız, farklı galibiyet... Şu anda her şey lehimize görünüyor. Şampiyon olmak için her şey var. İnşallah bu sefer sonu gelecek.

jean

4-0 olmasina ragmen kalecinin kaleden cikip tebrige gelmesi takimin kenetlendigini gosteriyor

evolution55

şöyle çok değil bir kaç sene öncesinde bu maçı oynamış olsaydık, ertuğrul sağlam döneminde :) penaltı kırmızı kart sonrası atılan gol ile 1-0 öne geçtikten sonra maçın geri kalanında topu eveler geveler yan pas yan pas yapa yapa yapa ekran başında bizler uyuklar stadtaki arkadaşlar çıldırırdı. muhtemelen de dk 80-85 arası kubilay uzaktan vurur 2-0 es kaza alırdık maçı :)

ama dünkü maçın başlama düdüğü ile birlikte gayet relax bir vaziyette maçı izledim :)

_SoN_

Bu sene olacak inşallah, biz ne maçlar görük bu statda ama artık başka oynuyoruz, çok uzun zamandır maçtan sonra böyle eve gittiğimizi hatırlamıyorum, artık tribünde bizde eminiz ki takımımız kazanacak bizi mahçup etmeyecek. Tebrikler SAMSUNSPORUM.