Flavien Tait

Başlatan Stoper, 06 Eylül 2023, 20:24:24

« önceki - sonraki »

Stoper

Kulübümüz en son Stade Rennais FC takımında oynayan orta saha oyuncusu Flavien Tait ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

Doğum tarihi: 2 Şubat 1993
Uyruk: Fransa
Boy: 1,76 m
Mevki: Merkez orta saha

Sadece Samsunspor

Nokta transfer diye buna derim. Harika oldu. Geldiği takım rennes taraftarları bile twitter da teşekkur ediyor cok uzgunler gittiği için.

_SoN_

Hayırlı olsun, inşallah fayda sağlar.

s_uzunkaya

tanımam etmem günahını da almak istemem ama geçen seneden beri düşen ilk 11 ve oyunda kalma süreleri ve bu sene hiç sahaya girememiş olmasının nedenleri umarım araştırılarak alınmıştır. bu değerlere sahip birisinin bonservissiz ve senelik 900 bin euroya türkiyenin süperligine yeni çıkan bir takımına gelmesi ilginç bence!

Sol Açık

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 07 Eylül 2023, 09:30:03tanımam etmem günahını da almak istemem ama geçen seneden beri düşen ilk 11 ve oyunda kalma süreleri ve bu sene hiç sahaya girememiş olmasının nedenleri umarım araştırılarak alınmıştır. bu değerlere sahip birisinin bonservissiz ve senelik 900 bin euroya türkiyenin süperligine yeni çıkan bir takımına gelmesi ilginç bence!

Transfermarkt'a göre geçen sene tüm kulvarlarda toplam 38 maçta 2196 dakika süre almış. Yani maç başına 58 dakika ortalama demek ve bence hiç fena değil. Rennes son yıllarda yükselen bir takım ve orada ilk 11'in as oyuncusunu doğrudan satın alamayız zaten. Ama Rennes, kuvvetlenirken, aynı zamanda kadrosunu sürekli gençleştiren de bir takım ve onlar için ilk 11'in temel oyuncusu değilse 30 yaşındaki birisi serbest bırakılabilir bir oyuncudur. Kariyerini toplam 3 kulüpte geçirmiş birisi ve bunun tek yolu çok uyumlu olmasıdır ki bu da iyi bir nitelik.

Elbette sahada göreceğiz, ama iyi bir transfer gibi görünüyor...

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Sol Açık - 07 Eylül 2023, 09:52:00Transfermarkt'a göre geçen sene tüm kulvarlarda toplam 38 maçta 2196 dakika süre almış. Yani maç başına 58 dakika ortalama demek ve bence hiç fena değil. Rennes son yıllarda yükselen bir takım ve orada ilk 11'in as oyuncusunu doğrudan satın alamayız zaten. Ama Rennes, kuvvetlenirken, aynı zamanda kadrosunu sürekli gençleştiren de bir takım ve onlar için ilk 11'in temel oyuncusu değilse 30 yaşındaki birisi serbest bırakılabilir bir oyuncudur. Kariyerini toplam 3 kulüpte geçirmiş birisi ve bunun tek yolu çok uyumlu olmasıdır ki bu da iyi bir nitelik.

Elbette sahada göreceğiz, ama iyi bir transfer gibi görünüyor...

doğru diyosun. rennes in kadrosuna baktımda şimdi geçen sene ve bu dönemde 20 milyon euroluk 3 tane genç uşaklar gözüküyor. inşallah uyum sağlar diyelim...

mehmet yılmaz

Hakkında bir bilgim olmayan ama hakkında çok iyi şeyler yazılan bir adam. İyi çıkmasını diliyorum çünkü buna çok ihtiyacımız var.

brigand

İzleme fırsatım olan oyunculardan. Tam bir merkez 8 numara oyuncusu kendisi. Dikine koridoru, temposunu koruyarak maç boyu katedebiliyor. Bağlantı noktası olma konusunda başarılı. Takım savunmasında genelde pas arası yapmayı seven ve hamleli bir oyuncu. 6 sezondur Ligue 1'de aralıksız oynama şansı oldu. Sezon başını nasıl geçirdi bilemiyorum şuan. Ancak net diyebileceğim gerçekten iyi bir oyuncu aldık. Takım aidiyeti yüksek bir isim. Bu açıdan da saha içinde ekstra katkılar sunacaktır.

Sadece Samsunspor

Ben kaliteyim diyor toparladi orta sahayi

ugurozkan

Hakan Bayraktar enerjisi aldım. Saha içinde lider. Kaptanlık pazubandını alır.

Stoper

17 Eylül 2023, 21:31:48 #10 Son düzenlenme: 17 Eylül 2023, 22:35:40 Stoper
Bir iki maç sonra daha net konuşuruz ama temiz ayağı var. İyi olacak.

brigand

Çok iyi bir maç çıkardı. Temposunu yakaladığında üst seviye bir oyuncu izlemiş olacağız.

emre

Hatay maçında oyundan çıkmadan önce orta sahada üç kere peşpeşe rakibe pas verdi. İnanılır gibi değildi.