Ali Kaan Güneren

Başlatan _SoN_, 08 Eylül 2022, 17:00:01

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, son olarak MKE Ankaragücü forması giyen ve Türkiye U21 Mili Takımımızın formasını giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Ali Kaan Güneren ile satın alma opsiyonlu 1 yıllığına kiralık olarak anlaşmaya varmıştır.
Camiamıza hayırlı olmasını dileriz. 🇦🇹 @alikaanguneren

Sadece Samsunspor

Izlemisligim var. Iyi topcu. Ama bu takima gelen iyi topcular hic bir zaman iyi oynamadi. Insallah farkli olur.

55.hakan

Seni bu takıma kim aldırdıysa yazıklar olsun yeni bir Tolgay Ciğerci vakası..

Stoper

Amasya'da futbola başlamış ve 17 yaşına kadar Amasyaspor forması giymiş. Sonra Akhisar'a transfer, akabinde Ankaragücü ve son olarak Samsunspor.
Gelişime açık, oyun aksiyon bilgisinin üstüne koyabilirse belli bir seviyenin altına düşmez. Aksi halde üç sene sonra kendini 3. ligde bulur.

55.hakan

Bu oyuncularda Oyunda olması için ne artı görüyorlar bizim göremediğimiz ben anlamıyorum

Sol Açık

Şu ana kadar 16 maçta 1172 dakika süre aldı, 3 sarı kart görüp, 1 gol atarken, bugünkü güzel gol pasıyla beraber 4 asist yaptı. Sağ iç, defansif orta saha oynadı, birkaç maçtır da orta sahanın sağında oynuyor. Açıkçası çok beğeniyorum oyununu.

Ayrıca hem fiziksel özelliklerini hem de topla oyun tarzını hem de oynadığı bölgeleri bizim Daniel Timofte'ye benzetiyorum. Tabi ki Timofte klası farklıydı, ama özellikleri benziyor. Oynadığı bölge açısından yaşı oldukça genç ve geleceğinin olduğunu düşünüyorum. Umarım bonservisini de alırız...

Stoper

Pozisyon bilgisinin zayıf olduğunu düşünüyorum, ilk mesajımda da bunu dile getirmiştim. Tuzla maçında son dakikada yediği çalımı, bölgesel amatör lig topcusu yemez. Öyle savunma anlayışı yok.

_Jack Daniels_

Süper ligde alternatif olacak kapasitesi var aslında ama bonservis verilip alınacak durumu da yok.

mehmet yılmaz

Sezon başlamışken Ankaragücü'nden kiralık olarak transfer edilen Ali Kaan Güneren, şampiyonluk serüveninde katkı sağlayan isimlerden birisi oldu. U21 Milli Takım forması da giyen Ali Kaan, geçen sezon Ankaragücü'nde yaşadığı şampiyonluk sevincini Samsunspor'da da yaşamış oldu. 22 lig, 2 kupa maçında oynayan Ali Kaan, ligde 1 gol atarken, 3 de gol attırdı. Orta alanda mücadeleci oyunuyla dikkatleri çeken 2000 doğumlu oyuncu kariyerine önemli bir başarıyı da eklemiş oldu.