Teknik Direktör - Mehmet Altıparmak

Başlatan defansif orta saha, 20 Haziran 2021, 22:40:41

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

"Kulübümüz 2021 - 2022 futbol sezonu için Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile 1 yıllık prensip anlaşması sağlanmıştır.

Bu anlaşmanın hem teknik direktörümüze hem de camiamıza hayırlı olmasını dileriz"

https://twitter.com/Samsunspor/status/1406692476983812096?s=19

Kaya

_SoN_

İşte bu ! Bu ligin kralını getirdik başa, şimdi az yaslanmayalım mı arkamıza.

Lusage

Tek forvet. Kısır futbol. 1-0, 1-0 galibiyet.

Umarım Ertuğrul gibi takıntıları yoktur. Umarım başarılı olur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jean

Antep i cikardigi sene kimse memnun degildi oyundan insaallah basarili olur bizde

muzo_55

2017-2018 Erzurumspor Süper Lige Çıkarttı.
2018-2019 Gaziantep FK Süper Lige Çıkarttı.
2019-2020 Hatayspor Süper Lige Çıkarttı.

Sol Açık

Hepimiz gibi başarılı olmasını çok isterim. Ama benim çok içime sinen bir teknik direktör değil. Geçmişine bakınca oyun olarak tatmin etmeyeceği kesin gibi, umarım sportif başarı olarak tatmin edici olur...

Sadece Samsunspor

Ben her mac 1 0 a raziyim. Guzel oyun falan istemiyorum. Zaten senelerdir vay be ne top oynadik dedigimiz mac bir elin parmaklarini gecmez. Sıkıcı futbol olsun ama 3er puan olsun hep. Cikart bizi baska bise beklemiyorum hocam. Erzurum Hatay Antep i nasil cikarttiysan bizide kurtar.

KocumVolkan

Oynanan oyun ve müdahaleleri hakkında eleştirim yok. Bence iyi bir hoca bizi hedefimize ulaştıracak!

Ancak hocam, Biz ingiliz prenslerini mi transfer ettik? Bu futbolcuların hazır olmasını bekleme takıntın çok gereksiz.

Futbolcu sakat değilse her an çıkıp oynamalı.. Neyi bekliyoruz? Transferlerimiz olsaydı bu takım Kocaeli maçını vermezdi.

_SoN_

Hoca bu 20 gün önce gelenler bırak ikinci yarıya kadar hazırlansınlar, nasıl olsa takımımız hazır, kim girse aynı futbolu oynar !

Lusage

Takım istediği kadar gol kaçırsın. Kadro tercihin. değişikliklerin, yaptıkların ve yapamadıklarınla bu maç sana yazar hocam.

evolution55

3 gün önce transfer edilen kendisinden kesilen umuda rağmen dün emre mor ikinci yarı bjk maçında oyuna girdi, biz hala yabancıları oynatacağız. Milli maç arasından sonra artık bunları sahada görmeliyiz

YaşarDoğu

Kocaeli maçından sonraki açıklamaları tatmin edici değildi. Cevaplanması gereken sorular sorulmayınca da içinden çıkarılabilecek hiç bir kayda değer ifade yok , bilindik klişe maç sonu açıklamaları olmuş.

- Son 20 dk neden şişirme yaptık?
- Akyüz le olur mu?
- Karadeniz e neden sabrediyorsun?
- Cihan kurtarıcı olacaksa son 7-8 dk da mı girer ?
- Çift forvete döndük demişsin de ben göremedim çift forvet, şişirilen toplar zamanı çift gözüküyorsun buna mı çiftleme deniyor ?

Eğer yukardakilerin tek cevabı yedek kulübe yetersizliği ise diyecek bir şeyim olmaz.

beşnumara

Ek olarak o kadar hazır olmayan oyuncu varken yedek kulübede 3 stoper bulunacağına furkan fehmi neden 18e alınmadı? O kadar mı yetersiz bu oyuncu?
Çinari kadar oynayamaz mıydı?
Son 20 dakika oynayamaz mıydı?
Yedeğe 3 stoper alıp diğerleri de hazır değilken furkanı kadroya almıyorsan çocuğa senin Samsunsporda yerin yok demektir. Aynı şekilde gol lazımken yedeğe aldığın Ali Kılıç yerine stoler barış'ı forvete atıyorsan Ali' ye de Samsunspor'da sana yer yok demektir.
Demek ki biz mağlup duruma düşünce saçmalayacağız bunu görmüş olduk.

celebi

siz olunla o zaman teknik direktör ne kadar da biliyorsunuz siz :)