Caner Arıcı

Başlatan Kaya, 11 Temmuz 2019, 22:36:37

« önceki - sonraki »

Kaya

11 Temmuz 2019, 22:36:37 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2019, 05:10:30 Kaya

Karabudun

Kendisinden zerre haz etmem. Kendi namıma bizim formayı son yakıştıracağım adamlardan biridir. Bildiğim kadarıyla bu zamana kadar imza attığı hiçbir yerden iyi ayrılmadı. İnşallah yaşının da gerektirdiği gibi davranır da yanılmışım derim. İnşallah bizde edebi adabıyla oynar, tribünlere ya da takım arkadaşlarına salça olmaz, parasının karşılığını verir de gider.

Sadece Samsunspor

Karakterini bilemem ama çoğu kez izledim koşan savaşan bir yapısı var. Erhan kartaldan katbekat iyi olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun

Stoper

Caner ligin en iyi bek oyuncusu. Sağ tarafı otobana çevirir.
Takım içinde kulis kuracak,papazlık yapacak bir potansiyeli var. Huzurlu ortamda, gününde maaşını alan, 34 yaşında ki olgun Caner takım içinde abilik de yapabilir. Önyargılı olmak istemiyorum. Zira bize gelmeden önce de Ofoedu daha önceki takımlarında sorunlar yaşamıştı. Bizde sadece Ümit Özat ile problemi oldu ama Özat'ın kendisi sıkıntı. Takımı sırtlayan isimlerin başında olmuştu Ofi.
Caner'den çok şey istemiyorum, sadece 8 ay uyum içinde çalışsın, şampiyon olmamıza katkı sağlasın yeter. Seneye lig görürsek takımın %70'i olmayacak zaten.

elexir

Bence yıllardır 1. Ligde kanadının en iyisi savaşçı hızlı başarılı olacak diye düşünüyorum, irfan hoca istediği için sorun yaşamayacak diye düşünüyorum

Sol Açık

Aşırı hırslı, yenilgiyi kabul etmeyen, bu yolda çirkeflik de yapabilen bir oyuncu Caner...
Doğal olarak rakip takımdaysa sevmek mümkün değil ve bana da hiç "sevimli" gelmedi şu ana kadar!
Ama aynı zamanda, çok iyi bir oyuncu olarak hafızama kazınmış durumda. 1.ligde sürekli başımıza bela olan, rakipte oynadığını öğrendiğimde huzursuz eden bir oyuncu!
Yenilgiyi kabullenmeyen oyunculara ihtiyacımız var ve bu açıdan çok isabetli bir transfer bence... Geçen yıl izlemedim, durumunu bilmiyorum ve tek soru işaretim bundan; umarım yaş vs gerekçesiyle form düşüklüğü yoktur.

ata55

Tipi, tarzı, konuşması, hareketleri... Her şeyiyle itici bir tip. Yeni Malatya'da oynarken bizim maratonla da atışmıştı. Tüm bunlara rağmen iyi oynasın, adam olsun yeer.

Ned Stark

Formaya sahip olan canını dişine takan topçu candır ..

fanatik samsunsporlu

Caner, Ercan'la kesin kavga eder hem de maç içinde

55_OrHaN_55

Dakika bir gol bir derler ya, daha ilk maçta yapılır mı be Caner?

55.hakan

01 Eylül 2019, 18:32:14 #10 Son düzenlenme: 01 Eylül 2019, 19:07:02 55.hakan
İyi futbolcu ama keskin sirke küpüne zarar misali bir adam. Bu arada pozisyondaki sarı kart yanlıştı.

YaşarDoğu

Sana ne desek iflah olacak bir halin yok . Ne ilk ne de son kırmızı kartın olacak bu .

Allah bize sabır versin.

Levent ÖCAL

Bu sene çoğu maçı tribünden izleyecek gibi duruyor. Tribünde beraberdik orada bile çok agresif yerinde duramadı sürekli sövüyor.

ata55

Afyon deplasmanında gördüğü sarı kart için helal olsun. Göreceksen böyle gör. pisliğe pislik, takım arkadaşına yamuk yapana pat çat... Aferin çirkin çocuk.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ata55 - 01 Ekim 2019, 19:37:12Afyon deplasmanında gördüğü sarı kart için helal olsun. Göreceksen böyle gör. pisliğe pislik, takım arkadaşına yamuk yapana pat çat... Aferin çirkin çocuk.

Aynen oyle maci izlerken ben bunu foruma yazarim mactan sonra diyordum unutmusum. Gercekten gereken cevabi verdi cok hosuma gitti. Takim arkaslarina sahip cikan oyuncu candir. Pisirik olmaya gerek yok.