2016/2017 Senesi Yapılanması

Başlatan sadece55, 10 Mayıs 2016, 09:50:50

« önceki - sonraki »

özkan

Başkan giderse yapılanırız yoksa onun bu kafa yapısıyla yapı mapı olmaz.

elexir

Kesinlikle geçlere güvenilmeli hata da yapsalar desteklenmeliler şu aşamada başka yapacak hiç bir şey yok, sezon başı kampı uzun tutularak yapılacak hazırlık maçları ile gençler hazırlanmalı önümüzdeki sezon 3-4 tane genç isim çıkacaktır diye umuyorum, sanki şu an elimizde olan topçular çok mu iyiler hepsi samsunspor sayesinde kendini buldu yıldız olarak gelen olmadı ki, şabanlar, oğuzhanlar, tahalar bu takımda oynayabilmişse gençler de oynar, işin sırrı biraz sabretmekte furkanın gelişimini gördük son dönemde bu ligin en iyi kalecisiydi bence, bu takımın sırrı seyircide kendi sahasında bu seneki kadar yine maç kazanır bu takım hiç şüphem yok, 2. devre yapılacak takviyeler ile de hakettiğimiz yere geliriz diye düşünüyorum, yanlız gelecek teknik direktör çok önemli onun da bunlara ve gençlere inanması ve bu süreci çok iyi yönetmesi lazım sonuçta zor bir yol bir kaç maç kaybedildiğinde taraftar da homurdanacak bu kriz dönemlerini iyi yönetebilirse her şey güzel olur inşallah.

yirmiuc

Yönetim bir an önce gelecek sezonla ilgili planını açıklamalı.

Sent from my iPad using Tapatalk

isa55

Transfer yasağımız var. Seneye hedef ligde kalmak olacaktır. Borç bitmiyor, sıkıntı sürüyor, dertler çoğalıyor.Transfere harcanacak para da yok. Artık öze gençlere dönmeliyiz. Bunun için tam zamanı. Zaten superlig hedefimiz yok. Önümüzdeki iki sene işi ciddiye alıp sağlam altyapıyla ve gereken yerlere takviyelerle güçlü bir takım oluşturmalıyız.

Hoca olarak Hüseyin Eroğlu yu tercih ederim. Geçen yıl Altinordu bize takılmasa belkide o hızla superlige çıkacaktı. Benzer yapıyı bizde oluşturabiliriz.

GurbetciFanatik

Biri bana bunun saka oldugunu söylesin lütfen.

Samsunspor'da ilk görüşmeler olumlu
Samsunspor'da sözleşmeleri sona eren Musa Aydın, Mehmet Çakır ve Galin Ivanov ile ön görüşmelerin gerçekleştiği belirtildi.
kaynak : http://www.habergazetesi.com.tr/haber/118571/samsunsporda-ilk-gorusmeler-olumlu

2 si ölmüs adam birise ise 34 macta toplam 100 dakika oynamis adam.

Lusage

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Mayıs 2016, 15:32:29
Biri bana bunun saka oldugunu söylesin lütfen.

Samsunspor'da ilk görüşmeler olumlu
Samsunspor'da sözleşmeleri sona eren Musa Aydın, Mehmet Çakır ve Galin Ivanov ile ön görüşmelerin gerçekleştiği belirtildi.
kaynak : http://www.habergazetesi.com.tr/haber/118571/samsunsporda-ilk-gorusmeler-olumlu

2 si ölmüs adam birise ise 34 macta toplam 100 dakika oynamis adam.

ne yapsınlar peki? Transfer yapamıyoruz. E haliyle elde olanları tutmamız gerek.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Mayıs 2016, 19:38:30
ne yapsınlar peki? Transfer yapamıyoruz. E haliyle elde olanları tutmamız gerek.

ne mi yapsinlar  ciddi bu soruyumu soruyorsun.
Söylim sana bu ücünün yerine alt yapidan ac genc koy bunlarin verdikleri mücadelinin iki katini verir.
Bunlarin kostuklarinin iki katini kosar.
Hem o gencleri kazanmis oluruz.

Musayla Mehmeti ikisi zaten 70 yasinda ediyor. Genclere yazik etmeyin.

Karabudun

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Mayıs 2016, 20:24:02
ne mi yapsinlar  ciddi bu soruyumu soruyorsun.
Söylim sana bu ücünün yerine alt yapidan ac genc koy bunlarin verdikleri mücadelinin iki katini verir.

Torpile göre şekil alan bir  altyapıya güvenmek hiç mantıklı değil.

fanatik samsunsporlu

Denizli nin hocası Koray Palaz iyi oynattı takimi.son maçta antepe 5-2 yenildiğine bakmayin.Bize boyle bir hoca lazim.

adige73

Alıntı yapılan: Karabudun - 17 Mayıs 2016, 21:00:04
Torpile göre şekil alan bir  altyapıya güvenmek hiç mantıklı değil.
o zaman torpilsiz bir altyapı oluşturulmalı

Shane_Falco

Açıkcası elimizdeki gençleri biraz abartiyoruz. Genç derken Canberk, Ercan, Furkan gibi oyunculari kast etmiyorum. Bu arkadaşlar seneye 23-24 yaşlarinda olacaklar. Genç vasfindan çıkıp fark yaratan devamli oyuncularimiz olmali.

U21 takimin 1.ligi 11. sirada tamamlamis. Koca sezonda toplam 4 golden fazla gol atmış topçun yok. Maalesef biz bir Altinordu değiliz. Ne olur nasil olur bilmem ama o alt yapı baştan yaratilmali. Hakeza zaten profesyonel olmamis oyuncularimiza lisans cikartamiyoruz şuan.

Erdi, Burhan gibi bi kaç oyuncunun biraz firsati var onlar 1 yerine 2 calisirsa formayi alir. Gerçi o işide zor goruyorum. 

O yüzden Musa, Mehmet ne varsa hepsiyle bi şekilde anlaşilmasi gerekiyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: adige73 - 18 Mayıs 2016, 16:31:39
o zaman torpilsiz bir altyapı oluşturulmalı

Sayende ufkum kaçıldı kardeş, ALLAH razı olsun.

55.hakan

Bu adamlar en azından kadro derinliği açısından bizi yarım dönem idare ederler.Gençler bu dönemde illaki görev alacak zaten.

binikalamadım

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Mayıs 2016, 20:24:02
ne mi yapsinlar  ciddi bu soruyumu soruyorsun.

transfer yasağı var alt yapıdan oyuncu getiremiyoruz galiba

nomak55

Arkadaşlar bizim o eski altyapı oyuncularımız yok malesef hakedene vermiyorlar orada formayı dayısı olan oynuyor. Altınordu da Bursa da civa gibi gençler var başlarında da çok ciddi hocalar var. Neremizden tutsalar çürümüşüz. Gençlere yönelelim diyorsunuz da Ordu gibi oluruz. Elimizdekiler sıfır