Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

Ayberk

Altyapısı fena değil bu belli. Murat Yıldırım'ı biraz hatırlatıyor bana, beyefendi bir duruşu var sahada. İyi bir futbolcu olacak bence ilerleyen zamanlarda ama yine Samsunspor'a nasip olmayacak bu sanki...

maviay55

Çok şükür bin şükür seni bulup getirene  >l< >l<

Kaya

Ordu maçının Murat Akyüz,Mbilla ve Ercan ile en iyisi...

Daha önce de söylemiştim ikinci devre çok daha iyi olacak...

beşnumara

Gittikçe kendini daha da toparliyor. Temiz oynuyor o bölgede gerekeni yapıyor. Karakteri de oyunu gibi temiz. Maşallah diyelim.

brigand

Takım içinde bulunduğu konum ve durumu iyi bilen ve gelişim için daha fazla çaba göstermesi gerektiğinin farkında olan bir oyuncu profili çiziyor. Eğer devre arasını normal bir profesyonel futbol takımı gibi geçirirsek, 2.yarı için en fazla gelişim gösterecek kişi olacaktır.

cembaba

28 Kasım 2014, 15:50:47 #35 Son düzenlenme: 28 Kasım 2014, 17:36:08 cembaba
Aslında Hasan abartılacak kadar iyi oynamıyor ama işini yapıyor. Ne yapması gerekiyorsa onu yapıyor. Diğerlerinin örnek alması gerekiyor. Çünkü gerçekten de iyi. Kumaşı çok iyi. İlerde inşallah bir Murat Yıldırım olur.

korayxyz

takımın görünmez kahramanı, en faydalı oyunculardan birisi. inşallah bu çizgisini bozmadan devam eder >l< >l<

brigand

Alıntı yapılan: cembaba - 28 Kasım 2014, 15:50:47
Aslında Hasan abartılacak kadar iyi oynamıyor ama işini yapıyor. Ne yapması gerekiyorsa onu yapıyor. Diğerlerinin örnek alması gerekiyor. Çünkü gerçekten de iyi. Kumaşı çok iyi. İlerde inşallah bir Murat Yıldırım olur.

Oyun olarak gösterişli değil zaten ki maçları anlatan her spiker buna değindi. Benim gelişimini beklediğim noktası ortasaha da dinamik ve basit oynayan, kademe hatası yapmayan bir önliberoya sahip olabileceğimiz. İnşallah yanıltmaz. Birde maliyetiyle beklediğimiz gelişimi gösterdiği nokta karşılaştırıldığında ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız.

beşnumara

5trawberry

Adama küfür etmedik, hakaret etmedik yapılan yorum siliniyor. Amaç ne ki acaba sormak lazım.
İleriye dönük top oynayamayan geriye sağa sola dönmekten başka meziyeti olmayan bir adam neticede.
Mascherano, Gerrard, Xavi idi de, kazmasın olum çek git mi dedik ne dedik acaba

korayxyz

Alıntı yapılan: 5trawberry - 30 Kasım 2014, 00:52:56
Adama küfür etmedik, hakaret etmedik yapılan yorum siliniyor. Amaç ne ki acaba sormak lazım.
İleriye dönük top oynayamayan geriye sağa sola dönmekten başka meziyeti olmayan bir adam neticede.
Mascherano, Gerrard, Xavi idi de, kazmasın olum çek git mi dedik ne dedik acaba
bu takımın en istikrarlı, en mücadeleci oyuncusu. hakan arslana da sövüyordunuz adam şimdi sivasta banko.

5trawberry

büyüğüm müsün küçüğüm müsün bilemem. saygısızlık da etmek istemem.
ama ben öyle sokak ağzı tarzından anlamam. sövüyordunuz falan derken dikkat et öyle konuş.
Hakan Arslan iyi ya da kötü süper lig kadrosundaydı, ve sağlam rakiplerin karşısında oynaya oynaya pişti. Bu adamın karşısında rakip yok rakip, aldığın her topu kambur gibi yere bakıp geriye döneceksen, nasıl gelişim göstereceksin.
Ben beğenmiyorum kontrolsüz güç güç değildir, isterse 190 dk koşsun bassın hiç önemi yok.

Ha inşallah utanan ben olurum da, hem kendi hem klübümüz kazanır.

özkan

Bız kalıtelı topçu görmeye görmeye sevıyeyı düşürdük haberimiz yok.bundan bı ekmek olmaz.bıkere kafadan yavaş adamdan ortasaha olmaz.adam kambur kosamıyor.murat yıldırım beklentısınde olanlar boşa umutlanmadın.ssbjz halı saha maçlarında bunun yaptığı kadarını yapan orta sahalar gorebılırız çok aramaya gerek yok.

AllydeenleaR

karagümrük maçında zaferi görünce hasanın kalitesi daha çok ortaya çıkıyor. adam en azından 2 pas yapabiliyor, oyunu terse çevirebiliyor. 5 tane zafer bir tane hasan yapmaz.

he tabiki hasanın da kalitesi belli fakat gelişimi de belli. Tek şanssızlığı teknik direktörünün kötü olması.

Sadece Samsunspor

ilk geldiğinde hiç beğenmemiştim ama oynadıkça oynuyor. aferin  :ok