PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

TFF Baskani Demirören
Tahkim Kurulu üyeleri
Bakan Cagatay Kilic
.... basardiniz ......  >l< >l< >l< >l< >l<

unutmayin biz sezonluk degil ömür boyu Samsunsporluyuz

Bu Takim yine gelecek , biz neler atlatdik sizin gibi bes para etmez soytari namusuz serefsiz haysiyetsiz insanlara kolay kolay yenilmeyiz.

kumköylü ahmet

Yanimda Ankarasporlu Kani Bozuk Onun bunun evladi LOKMAN GöR Vardi..Yaziklar Olsun..Mersine Destek Icin Gelmis.Birde Finalde biz Olsaydik Kupayi Alirdik dedii..Eee Lokman Finale gelmek adamlik ister oda sizde yok..Karaktersiz Serefsiz

GurbetciFanatik

Bosver bu Sehir kac tane kani bozuk insanlara ekmek yedirdi bide Lokman yemis cokmu.

havzalı55

Maçı kaybettiğimize hepimiz çok üzüldük ama Bugün saha dışında heryerde biz kazandık Dışarda müthiş bi Samsunspor taraftarı vardı maça giremeyeceklerini bildiği halde binlerce kişi dışardaydı Gene binlercesi içerdeydi de. Böyle büyük taraftarımızı olsun varsın olmasın süper lig ;)

mimar55

Biz kimseden kiyak beklemedik sadece adalet istedik stad yapmis kompleks yapmis siyaset yapmayin bize bedevadan reklam yapiyorsunuz zaten bensamsunsporluyum cezalandirilip maci izlemem istanbul takimlari olunca cezasi ertelenir burda adalet uygulanmazsa bu spor bakanin sucudur hangi partiden oldugu umrumda degil eger fb super kupada gsnin turkiye kupasinda taraftari varsa olduysa olacaksa ve buna goz yumuluyorsa  , benim esim cocugum anam bacim maci izleyecek mersinin taraftari onlarin karsisinda kufur edecek bunu butun turkiye izleyecek bizim orfumuz adetimiz saygimiz bumu hala daha bakani x partiden diye 3 kurus yardim etti diye koruyacaksan bana samsunsporluluktan adaletten bahsetmeyelim kabul ya mac bitti yenildik cikamadik samsunsporlulugumuzdan biseymi kaybettik biz onurumuzla gururumuzla serefimizle yasamaya devam edecegiz ama bize haksizlik yapan serefsizlerle ayni dunyada yasamak ve onlarun istediginin olmasi agrima gjdiyor

ngonge

Bu arada ben bizim bayan taraftarın sesini bariz Mersin'den daha net duydum.  Bir de bizim taraftar girseydi hayal edemiyorum ne olurdu tribün. Müthiş bir baskı kurardık o statta.

Ah ulan TFF, Yıldırım Demirören olduğu sürece bize acı çekmeye mahkumuz. Hadi sesimiz çıksa duyanımız yok, öyle de acı bir durum.

cezayir55

hoca kalsın oyucularda 3-4 takviyeyle biz yine zorlarız süperligi  aksi takdirde zor

cezayir55

sene başında bizimle ufak bir paraya anlaşamayan mehmet yıldız bizde olsa belkide direk çıkardık devre arasındada doğru dürüst transfer yapamadık bu şartlarda futbolcuları ve hüseyin hocayı gözlerinden öpüyorum kimsenin onları eleştirmeye hakkı yok

SametYılmaz55

Ayaklarımın altı su topladı polisten kaçmaktan.bilet var stadın etrafına yaklastirmadilar.Maç saatine doğru girerim dedim oda olmadı alt taraftan Toma kovaladı...Allahtan bazı taraftarlar sağ duyuldu davrandı.yoksa dışarıda da çok büyük olaylar olurdu...

edmontdante

Kalpar taktiği bu sefer tutmadı.Koca bir sezon boyunca deplasmanda baskı yemediğimiz bir tarafımızdan solumadığımız tek bir maç yok.Tüm inisiyatifi rakibe verip sen beklersen rakip boğar.Pas da yapar oyuna da hakim olur.Gol defalarca geliyorum dedi ve göz göre göre geldi.Bu anlayışla bir tarafından ballı olman lazım yoksa kaybedersin.Direkten döndü, boş kaleye kafayla atamadı bal devam etti ama bir yere kadar. Koca 45 dakika sahada olmayan takıma ne oldu ikinci yarı tek kale top oynadı.Oynamazsan boğulursun hoca dedik aylarca.Finalde gol atmak zorundasın bu rövanşlı değil.Ama sen yine aynı hesap tesadüflere dayalı bir gol bulma düşüncesiyle olunca sonuç bu oldu.Bu takımın buralara gelmesinde hocanın ne kadar etkisi varsa çıkamamasında da o kadar etkisi vardır.Göz var nizam var bu oyunun gerçekleri var

hala kızı

Ölmeyi göze alarak tribüne giren büyük samsunspor taraftarını canı gönülden kutluyorum şunu herkes çok iyi biliyor ki hükmen yenilgi olma dışında feriştahın gücü olsa yetmezdi o taraftarı ordan cıkarmaya
.
Yekililer hükmen mağlup olursunuz dediği anda efendice çıktılar tribünden, adamın hammaddeleri!!!

45.dakikada (manisa'nın plaka kodu olma sebebiyle) siyah kartonlar ve bir pankart açacaktık bayanlar olarak
"SOMA YASTAYIZ"yazısı olan ona dahi müsade etmediler...((içeri almadılar)yetkililerden kesin talimatmış kağıt bile sokulamaz mış! Eyvallah
Top rakipteyken düdük çaldık güvenlik geldi
Düdük calmayın hakemin dikkati dağılıyor yanlış karar verebilir...
"Yaaaa emmmoğlu sen de samsun düşmanısın""anladım da münakaşa yaşamak istemedim eyvallah
Ne yaparsanız yapın biz bu takımı hep seveceğiz
Hadi eyvallah

.

samsunmania

Ne söylesek boş AMA....
40 yaşıma geldim, hayatımda bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum. Zaten kaçak köçek stada girdik, adam gibi maç izleyelim dedik, yüzümüze baka baka küfür etti MİY li kudurmuş köpekler. (Saldıranlardan bahsediyorum.) Böyle sert konuşmam ama ettikleri küfürlere karşılık az bile diyorum. Sonra federasyon kendine yakışır bir dönek taktikle bizi önce ayırdı sonra stad dışına postaladı. Bizim takımımız taraftarsız bir yarısını kaybediyor. Mersin'e de bu avantajı vermek için elinden geleni yapan, bacılarımıza, kızlarımıza, kız kardeşlerimize sövdüren, bizi karanlığa gömen federasyona, bize sahip çıkmayı bırakın neredeyse köstek olan "bazı" siyasilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu ülkede adalet yok diyordum, şimdi inanıyorum artık.
Gönül isterdi ki süper ligde olalım. Maalesef bana göre bu takıma sahip kimse çıkmaz arkadaşlar. Bizi çok zor günler bekliyor. Bence başkanımız kulübün anahtarını şehri yönetenlerin,siyasilerin yüzüne atıp gelmeli. Hatta bence kongrede bu takımla ilgili radikal kararlar almamız lazım. Sürünecek miyiz, kafamıza mı sıkacağız? Bana göre en güzeli Sakarya, Kocaeli, Malatya, D.bakır olmadan bu işi bitirmek. Temlikçiler de para yerine ..... alsın. Onların yüzünü görmek benim için yeterli. En azından bu kumarı oynamamız lazım bir şeyleri yoluna koyabilmek için. Çünkü yazın manşetler hazır. Kayyum tehlikesi, takıma sahip çıkalım, başkan adayı yok. Vesaire, vesaire.
Sanki bu takım benim hasta olan, kurtaramadığım bir kardeşim gibi. Psikolojimi, sosyal yaşantımı her şeyimin gidişatını bozuyor. Yılın 12 ayı 24 saat kafanız bu takım ile ilgili problemlerle uğraşmakla geçiyor, sonra elin hırsızları hakkınızı gasp ediyor. İşte şu an yaşadıklarım bu. Dertleşmek için yazdım, kusura bakmayın arkadaşlar.  Tek gerçek taraftarımız. Geri kalan herkez bir nemanın peşinde . Dün benimle ağlayan kardeşlerimin ve benim hakkım bizi gasp edenlere haram olsun. Elbet öteki dünyada karşılaşacağız.

celebi

abim benim koy dibine gitsin. yönetim bırakıp gitsin bence

samsunmania

Çelebim ak kara bu kongrede ortaya çıkacak. Emin Abi'den de yöneticilerimizden de Allah razı olsun. 

kuzey55

twitter üzerinden şu bakan bozuntusuna organize olarak tepki gösterilmeli.