2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

Stoper

Sözleşmesi sona eren Tomane gitti.
Fofana, süper ligde düşünülmüyor.
Kiralık Ali Kaan Güneren'de yeni sezon planlamasında olmayacak.
Devre arasında gelen, kısa süre forma giyen Moussa Guel'de gönderildi.

Tam manasıyla transfer hareketliliği bütün sezonlar bitince başlar artık. İsmi geçen oyuncular var ama dedikodu.

jean

Fofanayi madem gondereceksin ne diye iki yillik sozlesme yaptiriyorsun adama

Raqua55

Raqua55

Inniesta boşa çıktı.39 yaşında gelir mi ?Deneyebiliriz neden olmasın. 2 al ver yapar maçı aldırır.

Ahmeti

Bakambu - Pukki resmi teklif yapmışız

Kaynak : Salim Manav

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Ahmeti - 31 Mayıs 2023, 09:29:10Bakambu - Pukki resmi teklif yapmışız

Kaynak : Salim Manav

geleceklerini sanmıyorum. özellikle pukki çok uçuk bir isim

sunbeam

31 Mayıs 2023, 22:30:45 #21 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2023, 22:52:01 sunbeam
Şimdi yine falanca oyuncusu çok pahalı, alamayız diyor Yüksel Yildirim. Elbette parayı sokağa atmamalıyiz ama Süper Lig için kaliteye ihtiyacımız var ve bu cok ucuz oyuncularla mümkün değil. Başkan yine "İyi transfer istiyorsan önce kombine al, 200 lira daha öde, bir de kendine ve arkadaşına forma al, sonra karsima cik, yoksa vallaha sataram bu köyü ha" modunda. Son birkaç yılda olduğu gibi Tayland, Arap Emirlikleri, Polonya, Macaristan gibi egzotik veya futbol seviyesi düsük ülkelerden 20-25 ucuz oyuncu almaktansa 6-7 kaliteli oyuncu almayı tercih etmeliyiz.
Saba iyi bir oyuncu ve eşiyle birlikte Samsun şehrini begeneceklerinden eminim. Üc bes kurus yüzünden transfer yine gerçekleşmezse yazık olur.

Bu arada, ben de yurtdışından kulübü desteklemek ve mağazadan ürün satın almak istiyorum, ancak birçok ürün için tükendi veya mevcut değil deniliyor ve teslimat adresinde neredeyse tüm şehirler görünüyor, sadece benimki listelenmiyor. Mağazanın da daha profesyonelce işletilmesi gerekiyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: sunbeam - 31 Mayıs 2023, 22:30:45Şimdi yine falanca oyuncusu çok pahalı, alamayız diyor Yüksel Yildirim. Elbette parayı sokağa atmamalıyiz ama Süper Lig için kaliteye ihtiyacımız var ve bu cok ucuz oyuncularla mümkün değil. Başkan yine "İyi transfer istiyorsan önce kombine al, 200 lira daha öde, bir de kendine ve arkadaşına forma al, sonra karsima cik, yoksa vallaha sataram bu köyü ha" modunda. Son birkaç yılda olduğu gibi Tayland, Arap Emirlikleri, Polonya, Macaristan gibi egzotik veya futbol seviyesi düsük ülkelerden 20-25 ucuz oyuncu almaktansa 6-7 kaliteli oyuncu almayı tercih etmeliyiz.
Saba iyi bir oyuncu ve eşiyle birlikte Samsun şehrini begeneceklerinden eminim. Üc bes kurus yüzünden transfer yine gerçekleşmezse yazık olur.

Bu arada, ben de yurtdışından kulübü desteklemek ve mağazadan ürün satın almak istiyorum, ancak birçok ürün için tükendi veya mevcut değil deniliyor ve teslimat adresinde neredeyse tüm şehirler görünüyor, sadece benimki listelenmiyor. Mağazanın da daha profesyonelce işletilmesi gerekiyor.

Durup durup saçmalıyor. Keşke daha az konuşsa.

ugurozkan

En hareketsiz ya da en dedikodusuz transfer dönemimizi yaşıyoruz. İlginç.

jean

Firtina oncesi sessizlik olur insaallah

ercan0655

Okan Gocuk ile anlaşma sağlandı 3 senelik diye haber var.

brigand

Resmi olarak ilk transferimiz Okan Kocuk oldu.

sunbeam

Stopper Lubomir Satka ikinci resmi transferimiz. Slovakya için birçok milli maç oynamıș. İnşallah faydalı olur.

mehmet yılmaz

Okan Kocuk tam isabet bir transfer bence.
Satka için somut bir bilgimiz olmamakla beraber isabetli bir isim gibi duruyor.
Adı geçen isimlerden Schindler için Hüseyin Hoca'ya güvenmek lazım. Bizzat gidip Köln-Bayern maçında seyrettiği gibi, bence Hoca'nın Almanya bağlantısı da yanlış bir adam almasına mani olabilir.
Daha çok fazla isim lazım. Çünkü lig zorlu ve ciddi. Alt lig ile arasında büyük bir fark var.