Yunus Emre Çift

Başlatan Sadece Samsunspor, 06 Kasım 2021, 18:06:32

« önceki - sonraki »

olcay

Seneye 3. ligde kiralık.
Öbür sene Atakum sahil.

olcay

Ulan bir gram faydan yok. Senin yüzünden kaç puan kaybetti bu takım. Yine son dakika yaptın yapacağını.

Sol Açık

Alıntı yapılan: olcay - 25 Aralık 2022, 21:05:19Ulan bir gram faydan yok. Senin yüzünden kaç puan kaybetti bu takım. Yine son dakika yaptın yapacağını.

Hiç katılmıyorum. Birkaç hatası olmadı değil ama bence gayet iyi oynadı. Geleceği parlak olabilecek en önemli oyuncumuz. Sahip çıkmamız, destek olmamız gerek... 

Raqua55

Göztepe maçında ve adanaspor maçlarındaki son dakikadaki faulleri kendisi içinde şanssızlık.Sonuçta top eline çarptı hiç bir stoper bu durumu istemez zaten yüzü bem beyaz kireç gibi oldu .Genel olarak performası yaşına göre gayet iyi sonerin olduğu koridoru tek başına kapatıyor fırsat geldiğinde topu öne taşıyarak rahatlatıyor savunma arkasına paslar deniyor.İnşallah efendiliğini bozmaz daha çok yolu var devam kardeşim böyle.

55.hakan

Nazar değmesin bu yaşta bu performans ve medeni cesareti ile sadece biz değil Türk futbolu çok iyi bir stoper kazandı.

eprianu

Salim Manav'ın haberine göre Bundesliga'dan 1, Seria A'dan 2 takım kendisini takibe almış. Hem kendisi hem de kulübümüz için çok sevindim.

ugurozkan

19 yaşındaysanız ve kadro genişliği olan bir takımda iki sezondur maçların yarısından fazlasında ilk onbirde oynuyorsanız çeşitli takımların radarına girersiniz. ayrıca u19 milli takıma da çağrılıyordu.
ayağının iyi olması avantaj, zamanlaması iyi. fiziği ve hızıyla bundesliga ya da seria yapabileceğini düşünmüyorum. şimdilerde türk futbolcular çok ucuz geldiği için bir milyon euroya transfer edip şanslarını deneyebilirler.
bence fena olmayan bir süper lig stoperi olacaktır.

olcay

01 Şubat 2023, 16:53:25 #37 Son düzenlenme: 01 Şubat 2023, 20:18:02 olcay
Bu maç iyiydi.
İnşallah maç içinde daha agresif, daha ısıran bir yapıya dönüşür.
İsteğimiz kulübü sahiplenmesi, kulübün hakkını sahada savunması.

_Jack Daniels_

Süper ligde kendini gösterirse Avrupa kapıları sonuna kadar açılır. Hadi be çocuk gururlandır bizi.

Elyesa

tam gorev adami teknik yok ona vereceksin rakibin bir forvetini onu tutacak bence basarali suana kadar

mehmet yılmaz

Samsunlu ve Samsunsporlu bir genç yetenek olan Yunus Emre Çift, Samsunspor'un gurur kaynaklarından birisi aynı zamanda. U19 takımının kaptanıyken Türkiye şampiyonluğu da yaşayan Yunus Emre henüz 20 yaşında ve Samsunspor formasıyla şampiyonluk yaşadı. Geçtiğimiz sezon düzenli olarak oynamaya başlayan Yunus Emre bu sezon harika bir performans sergiledi. 26 lig ve 1 de kupa maçında forma giyen Yunus Emre, içinden geldiği tribünler tarafından çok sevilen oyunculardan birisi. Yunus Emre bu maçlarda bir de gol sevinci yaşadı. Aferin aslanım...

Lusage

Arkadan teması almışsın. Atsana kendini yere arkadaşım. Kendini yere bıraksan 3. golü de yemiyorduk.

brigand

Sabredilmesi gereken tek oyuncumuz. Ona da bu sabrı gösterelim bir zahmet. Oynadıkça pozisyon bilgisi artacaktır. İlk kez zorluk derecesi bu kadar yüksek bir maçta forma giydi. Her maçın ona çok şey katacağını düşünüyorum. Allah sakatlık vermesin, sezon sonunu çok iyi noktada bitirecektir Yunus Emre.

Sadece Samsunspor

Erken sari kart gormesi onu etkiledi ama icardi ye karsi cok iyi oynadi. Kaleciyle karsi karsiya pozisyonda mudahalesi cok iyidi. Tekrar alim falan gormeyelim yunusla devam edelim.

Sadece Samsunspor

Aciklama yapmis gisdol. Antremanlarda istedigim seviye de degil diye. Acaba hirs mi yaptirmak istiyor. Oynamaya oynamaya küstü heralde o yuzden antremanlarda isteksiz olabilir hoca da tam tersi hirslanmasini istiyor olabilir. Gisdol u de yunus u da gommek istemiyorum