Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Raqua55

Yüksel yıldırım iyi niyetli bir şekilde kutlama yapmak adına güzel bir organizasyon planlaması yaptırmış.Fakat bilet fiyatlarını kontrolünü sağlayamadı.En başından bilet fiyatları makul bir fiyat olsaydı çok daha iyi bir kutlama olabilirdi.Keçiören maçından sonra herkese bir dinginlik geldi.Yeni sezon hazırlıkları için sabırsızlanıyorum.

Raqua55

Sosyal medyada diğer takım taraftarları tarafından  şampiyonluk kutlaması hakkında yorumlar yapılıyor.Gider ayak şu milletin ağzına nasıl laf verdik ya ? Yakışmadı bize

binikalamadım

Samsunspor formamı giyindim gittim oyumu kullandım...Hayırlı olsun vatana millete.

Sadece Samsunspor

Simdi kirazlikta ki bayragin yanindan gectim. Cok guzel olmus. Gogsum kabardi. Emegi gecenlere cok tesekkur ederiz. Umarim senelerce bakilarak o bayrak orda kalir. Bu sehir Samsunsporludur imaji icin cok iyi yerinde bi bayrak

s_uzunkaya

altınordu klubü haklarını bir yatırımcıya devredecek diye bir haber düştü KAP a. yüksel yıldırım mı acaba?!?

binikalamadım

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ BORDO MAVİ RENKLERE SAHİP ÇIKACAĞINI RESMEN CEVAPLADI :

üniversiteye renklerini KIRMIZI-BEYAZ-SİYAH olarak değiştirmesi için resmen dilekçe vermiştim...Bugün bu cevap geldi.

GENEL SEKRETERLİK   1 Nisan 1975 yılında kurulan üniversitemizin renkleri Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş olup tescil edilen renkler Üniversitemize aittir. Bilgilerinize sunulur.   18.05.2023 - 10:26

Raqua55

Sakaryaspor ömür boyu bugünü unutamaz.Bizim maçta yapmadıkları kalmamıştı.Super bir veda oldu onlar için.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Raqua55 - 26 Mayıs 2023, 23:06:36Sakaryaspor ömür boyu bugünü unutamaz.Bizim maçta yapmadıkları kalmamıştı.Super bir veda oldu onlar için.

Suleyman soylu nun ohhh ohhh diye bi videosu vardi izleyenler bilir :) suan o moddayim beter olsun hafislar 😃

binikalamadım

Giydim Samsunspor formamı gittim erkenden oyumu kullandım.

jean

Insaallah dogrudur guzel hamle

binikalamadım

Samsunspor durağında tramvaylar çarpışmış diyorlar...

Raqua55

Milli takımı bu statta izlemek mükemmel bir duygu.Nasil bir sezon geçirdik içimdeki heyecan devam ediyor.Emegi geçenlere sonsuz teşekkürler.

binikalamadım

sadece Samsun ve İstanbul başka bir süper lig kentiyle komşu değilmiş...