TFF 1.LİG 2022-2023 36.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 1 Bodrumspor

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Mayıs 2023, 19:18:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2022-2023 34.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz - Bodrumspor
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı
Beinsport - TRT Spor
16 Mayıs 2023 Salı
Saat: 17:00

Bu ligdeki son maçımız. Haftalar öncesinde şampiyon olduk. Şimdi rekor kırma zamanı. Bodrum'un durumuna bakmaksızın, yenelim ve üç puan daha alalım. Seçimlerden dolayı maç günü ve saati sıkıntılı, tamamen dolmaz ancak yine fena bir taraftar olmaz.

jean

Son noktayi guzel bir sekilde koyup rekor kirma zamani insaallah

_SoN_

Artık kutlamalar sevinçler vs yaşandı, bu maç için konsantre olmak hem oyuncular hem taraftarlar için kolay olmayacak, ilginin çok olacağını düşünmüyorum, artık formalite maçı, kafana göre SAMSUNSPOR.

Raqua55

Gururlu bir şekilde üst lige çıkıyoruz.Kafana göre samsunsporum nasil istersen öyle oyna.

binikalamadım

Bodrumspor play-off u garantilemek için 3 puan almak zorunda , bize rekor kırmak için 1 puan yetiyor...Sıkı bir maç olacak galiba.

Sadece Samsunspor

Yedigimiz golde szumski buyuk hata yapti. Kendisine yakismadi superlig oncesi guven vermedi. Gokdeniz topu ayagindan acti kosup eliyle alacagina ayagiyla acildi golu yedi

mehmet yılmaz

Geçen ay şampiyon olmanın beraberinde konsantrasyon eksikliği, antrenman sürecinin aksaması ve bu maç için savunma üçlüsünün olmaması gibi sebeplerden ötürü olabilir ama ne olursa olsun kaybetmek hiç hoşuma gitmedi. Üstelik ligin rekor puanı şansını da kullanamadık. Saçma sapan bir maç oldu.

jean

binikalamadım