TFF 1.LİG 2022-2023 34.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 1 Keçiörengücü

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Nisan 2023, 02:04:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2022-2023 32.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz - Keçiörengücü
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı
Beinsport - TRT Spor

Evde oturup çay içerken Süper Lig'e çıkmıştık. Şimdi 34 bin taraftarımızla birlikte şampiyonluk turu atma zamanı geldi. Rüya gibi bir sezon yaşıyoruz. Bu maçı da kazanıp, kutlamalar yapacağımıza inanıyorum.

jean

2011 yili gibi olmasin sampiyonlugu mersine kaptirmistik insaallah taraftarimiz onunde kazanip sampiyonlugu garantileriz

Sol Açık

Alıntı yapılan: jean - 19 Nisan 2023, 09:24:492011 yili gibi olmasin sampiyonlugu mersine kaptirmistik insaallah taraftarimiz onunde kazanip sampiyonlugu garantileriz

Hocam, rahat olalım, bu sezon farklı. Rize'nin tüm maçlarını alması imkansız ve bu sefer hiç kazanmasak bile şampiyon olacağız.
Diğer taraftan bu sezon gerçekten farklı, çünkü bizim takım kalan maçlarının tamamını kazanabilecek kapasitede...

_SoN_

Çarşambanın dölleriyle yıktık belediye meydanını :) şimdi sıra Samsun merkezde, geliyoruz Samsun merkez bekle bizi maçtan sonra. Maça gelince , artık gerçekten KAFANA GÖRE SAMSUNSPORUM ...

55.hakan

Laura Sakatmış..

eprianu

Rehavete kapışırız diye çok korkuyordum ama Hüseyin Hoca takımı çok iyi hazırlamış. Çok rahat bir futbol oynuyoruz.

Raqua55

Durduk yere ceza yedik.Atlamayin şu sahaya tribünde kutlayın işte.Niye atlarsınız

Raqua55

Şükür şampiyon olduk bitti sonunda bu çile.Sahaya atlama kültürü sadece bizim ülkemizde var.O çimleri seneyede kullanacağız.Muhtemelen bodrum maçıda seyircisiz.Ayıptır ya bu sorumsuzluk nedir ya ?

11 yıldır bekliyoruz şimdi bitti.Son 2 maçta kafana göre Samsunsporum, bu sezonluk bu kadar stres bana yeter.Transfer sezonunda görüşmek üzere.Hadi eyvallah mutlu bayramlar hepimize.

_SoN_

Sahaya girmesek iyidi ama herkes girince bizde girdik :) Kaç kere Şampiyon oluyoruz ki , yansın DEDİK :)

jean

Bu sezonda guzel gecti cok sukur zirvede bitirdik asiri stres olmadi kolay ciktik insaallah bu lige daha kolay kolay ugramayiz

Kaya

Stoper

emre

Neden bilmiyorum maçtan çok fazla beklentim yoktu. Ancak harika bir maç, müthiş bir tribün izledik. Sonunda Engin abinin öncülüğünde yapılan koreografilere benzer bir görüntü oluşturuldu maratonda. Ayrıca son maçlarda özellikle kuzey tribünün performansını beğeniyorum.

Umarım bizi mutlu edecek, değerlerimize uygun işler yapılır ve süper ligde kalıcı oluruz.

_SoN_

Beğenirsin beğenmezsin, seversin sevmezsin, ama Şirinler grubuna saygı duymak lazım, istediklerinde ve diğer gruplar onlara ayak uydurduklarında nasıl tribünler yapıyoruz hepberaber görüyoruz, ben hiçbir taraftar grubuna bağlı değilim, kim Samsunspor için birşeyler yapıyorsa saygı duyarım, ama şirinlerin özellikle Doğukan'ın hakkını teslim etmek ve tüm dünyaya takımımızı şehrimizi tanıtmak istiyorsak, ikilik çıkarmadan onlara ayak uydurmak lazım. Bunu sağladığımızda tüyleri diken diken eden trübün şovları çıkarıyoruz, gurur duyuyoruz hep beraber şehrimizle. Bu vesile ile Şirinler grubunun hakkını teslim etmek, buna ayak uyduran diğer tüm gruplarımızla beraber hepsine teşekkür etmek lazım. Onlarında emeğine sağlık, kimin en ufak payı varsa bu mutlulukta hepsine sonsuz TEŞEKKÜRLER.

mehmet yılmaz

Her anlamda çok güzel bir şampiyonluk turu maçı oldu. Oynanan iştahlı futbol, farklı galibiyet, dolu ve coşkulu tribünler, maçtan sonraki kutlamalar...

Hepimiz çok mutluyuz...
ŞAMPİYON SAMSUNSPOR

https://www.youtube.com/watch?v=_e2_j6I3G4Y