TFF 1.LİG 2022-2023 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Tuzlaspor

Başlatan _SoN_, 08 Nisan 2023, 14:54:47

« önceki - sonraki »

Raqua55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 12 Nisan 2023, 08:31:48hüseyin göçek ne ipten alacak bizi!!! hüseyin denen adam tam bir operasyon çocuğudur. emir alsın yarın gene düşürür bizi- bizler gibileri.
 bu maç berabere bile bitse gene 5 puan farkla bu ligden çıkardık. 70 puanı göremez 2. olan takım. bu iş 2 hafta önce bitti.....

Aslında orada anlatmak istediğim durum farklıydı.Göztepe yenilgisinden sonra son saniyede gelen tuzla beraberliği bizi ekstra strese sokabilirdi.Bana kalırsa tuzlasporun atmış olduğu gol temizdi.Bizim attığımız golde temiz gibiydi ama yunus emrenin doğrudan müdahalesi var.İttiğide aşikar.2 pozisyonda çok basit bir şekilde iptal edildi.Diğer takım taraftarları sabaha kadar ağlasın vura kıra gittik.Bayramda bu işi bitirelim artık fazla uzamasın.

Raqua55

Alıntı yapılan: eprianu - 12 Nisan 2023, 08:47:10Türkiye'de birçok maçta o pozisyona faul çalıyorlar. Samsunspor taraftarı neden bu konuda farklı düşünüyor? Eğer o pozisyon faul değilse o zaman attığımız golde de faul yok. Yunus Emre daha eliyle itmeden adam kendisini öne doğru atmaya başlıyor. O faulse, goldeki de faul. Bana göre ikisi de faul değil.

Başta Sakaryaspor taraftarı olmak üzere sosyal medyada Samsunspor'u linç ediyorlar. Bizim taraftar da farkında olmadan destek oluyor. Hakem dün küçük takdir haklarını hep Tuzla'dan yana kullandı. Tertemiz ve alnımızın akıyla elde ettiğimiz şampiyonluğa leke sürdürtmemek gerekirken bizim taraftarımız bile sosyal medyadan "Pozisyon temiz" diye paylaşımlar yapıyor. Gören de güle oynaya, hakemlerle lige çıktık zanneder.

Bence türk futbolundaki en büyük sorunlarından bir tanesi iki pozisyonda çok kolay iptal edildi.Diger takım taraftarları sabaha kadar ağlasınlar son yıllardaki en büyük domineyi biz koyduk.

Sol Açık

Açıkçası ilk 10-15 dakika çok etkiliydik ama sonra kötü oynadık.

Ben de herkese şu açıdan katılıyorum: Şampiyon takım, sezon sonuna kadar şampiyon gibi oynamalı! Öyle değiliz...

Ama arkadaşlar, abartmayalım. Bu ligin çok da üzerinde olmayan bir kadroyla açık ara şampiyonluğa koşuyoruz. Bu maç berabere bitseydi, bundan sonraki bütün maçları da kaybetseydik (ki imkansız), yine üst lige çıkardık. Yani ak ile kara arasında bu kadar hızlı yer değiştirmemek gerek.

Bence VAR tarafından hakemin çağrıldığı her iki pozisyon da Türkiye standartlarında faul var. Yani ekranda o görüntüyü görüp hakemin "yok birşey" demesi mümkün değil.

Süper ligi Keçiören maçına çıkmadan garantilemiş olmamız ciddi bir olasılık. Ama öyle de olsa, bu sefer şampiyonluğun matematiksel olarak kesinleştirilmesi için Keçiören maçına çıkarız.

Bitime 3 maçımız kala 72 puanı toplamış olduk. İniş-çıkış olabilir ama her türlü muhteşem bir sezon geçiriyoruz, takıma haksızlık etmeyelim.

jean

Su var eskiden beri ciksa bu kadar hakkimiz yenmezdi bence iyi birsey

Raqua55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 12 Nisan 2023, 13:00:54Açıkçası ilk 10-15 dakika çok etkiliydik ama sonra kötü oynadık.

Ben de herkese şu açıdan katılıyorum: Şampiyon takım, sezon sonuna kadar şampiyon gibi oynamalı! Öyle değiliz...

Ama arkadaşlar, abartmayalım. Bu ligin çok da üzerinde olmayan bir kadroyla açık ara şampiyonluğa koşuyoruz. Bu maç berabere bitseydi, bundan sonraki bütün maçları da kaybetseydik (ki imkansız), yine üst lige çıkardık. Yani ak ile kara arasında bu kadar hızlı yer değiştirmemek gerek.

Bence VAR tarafından hakemin çağrıldığı her iki pozisyon da Türkiye standartlarında faul var. Yani ekranda o görüntüyü görüp hakemin "yok birşey" demesi mümkün değil.

Süper ligi Keçiören maçına çıkmadan garantilemiş olmamız ciddi bir olasılık. Ama öyle de olsa, bu sefer şampiyonluğun matematiksel olarak kesinleştirilmesi için Keçiören maçına çıkarız.

Bitime 3 maçımız kala 72 puanı toplamış olduk. İniş-çıkış olabilir ama her türlü muhteşem bir sezon geçiriyoruz, takıma haksızlık etmeyelim.

Muhteşem bir sezon geçirdiğimiz ortada.Takımın en büyük dejavantajı 35 günde 9 maç yapıp rakiplerin sürekli araya denk gelmesi.Oyun olarak düşüşler normal sezon içinde inişler çıkışlar olabiliyor.