TFF 1.LİG 2022-2023 31.HAFTA | Göztepe 1 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Nisan 2023, 22:54:54

« önceki - sonraki »

Stoper

_Jack Daniels_

Göztepe'nin stoperleri çok ağır. Laura'dan gol bekliyorum bu maç. Tek farkla alırız.

jean

Yenelim hadi Tuzla maciyla isi bitirelim insaallah

eprianu

Zor maç olacak ama kazanacağız İnşallah. Tuzla maçında da bu işi bitiririz İnşallah.

Raqua55

ondestan_11

az kaldı göztepeyi de devirdikmi bu iş taamdır artık

deado

klasik söylem matematiksel açıdan bitmeden rehavete kapılmamalıyız deyip şöyle arkamıza yaslanıp rahat rahat bir maç izleyelim keyfine varalım diyorum. iyi bir oyun ve galibiyet istiyoruz.

yk55

Mamah topu doğru önüne alabilse 3 gol atmıştı herif. Tatile gitmiş gibi bizimkiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece Samsunspor

Bizimkiler artik bizim gibi bikmislar bu ligden. 2yari gol atarsak en kotu beraberlikle doneriz yeterli olur. Futbolcular a da hak vermiyor degilim deli gibi 3 gunde1 mac oynadik hepsi zorlu hepsi ustumuze oynayan rakiplerdi bir nebze aktif dinlenme gibi oynadik diyebilirim. 2yari biraz sikarsak araya atilam toplarla veya duran topla gol bulabiliriz. Huseyin hocam maci salmayacaktir kolayla.

defansif orta saha

İkinci yarı bizde fofana, göztepe'de de yasin öztekin oyun girer ve belirleyici olmaya çalışır. Takımda bir rehavet var o kesin ama ben hüseyin hocam'a güveniyorum. Hüseyin hocam ikinci yarı asılır bu maça da tıpkı pendik maçı gibi

_SoN_

_SoN_

Bir mücize daha olmayacak mı dersiniz, sanırım tüm şanslarımızı kullanmışız bu sene.

eprianu

Bu kadar kötü futbola rağmen maçı geri çevirebilecek pozisyonları ürettik ama olmadı.

Gençlerbirliği maçının tekrarı gibi bir maç oldu. Haddinden fazla kapandığımızı düşünüyorum.

Süper Lig'i hedefleyen rakiplerimiz arasında bence en zayıfı Göztepe'ydi. Mesela Pendik çok daha tehlikeli ve iddialı bir takım.

Endişeye kapılacak bir durum yok. Önümüzdeki iki maçı alıp bu işi bitireceğiz İnşallah.

Lusage

Bu mağlubiyet Göztepe maçını yok sayıp Tuzla maçında şampiyonluk kutluyoruz diye yaygara koparanlara yazar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

Kötü oynadık kaybettik. AYAKLARIMIZI YERE SAĞLAM BASALIM.Daha bu iş bitmedi