TFF 1.LİG 2022-2023 29.HAFTA | Boluspor 1 - 5 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 26 Mart 2023, 04:01:27

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

diocid

Son iki maçta da hoca farkı ile kazanıyoruz, bir hoca skora ancak bu kadar etki edebilirdi.

jean

Saskinlik icindeyim ilk yariyi izledim umutlarim bitmisti ise erken gidip gelince uykusuzdum mac heyecanida eklenince ikinci yariyi bilerek izlemedim uyudum guzel bir surpriz oldu skoru gorunce hala saka gibi geliyor atamayiz 1-1 olsa raziydim diyordum piskolojik olarak bence bu is tamam Allah in izniyle pendigide yenip finali yapariz gibime geliyor maca alinmayan taraftarlarimiza vede gokhan alsana hediye olsun 5 gol bizde oynamasina ragmen bize bu kadar kin tutmasina anlam veremiyorum

Stoper

Tebrikler SAMSUNSPOR'UMUZ.
Şu ligde ki en itici takımı evinde beşlik yaptın. Bundan sonra Boluyla ancak Türkiye kupasında denk geliriz. Uzun yıllar karşılaşmamak dileğiyle.

brigand

Beraberlik için iyi skor derken takımın verdiği reaksiyonla birlikte 5-1 gibi farklı bir galibiyetle dönüyoruz.
Herkesin emeğine sağlık. Pendik maçıyla hedefe tam gaz koşmaya devam. Çok az kaldı.

jean

Bu kin niye anlamadim gercektende niye bu kadar taktilar kafayi bize yenilsek ayri uzulecektim 5 tane atmak yaglarimi eritti

mehmet yılmaz

Aciz ve ezik Bolu'yu evire çevire yenmek bu işin hakkıydı.

55.hakan

Harris ve Celil ilk 11 oyuncusu değil demiştim bugün tescillendi. Aman hocam bu hatalara düşme zaten farkedip değiştirdi. Hatayı farkedebilmek de önemli. Orta saha Cihan, Soner ve Benhaser'indir. Osman da bu 3 lüyü desteklemelidir. Mücahid'in dönüşüyle Soner'de yedeğe çekilmelidir.

evolution55

şöyle takımları eze eze yendiğimiz günleri gördük ya, ne kadar mutluyum ne kadar mutluyum. yakaladım mı atacaksın, takımı geri yaslamayacaksın, tebrikler takım, tebrikler hüseyin hoca. süper ligte güzel bir kadro oluşturulması dileği ile :)

evolution55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 28 Mart 2023, 20:37:39Aciz ve ezik Bolu'yu evire çevire yenmek bu işin hakkıydı.

hakkının hakkını hakkıya vereceksin hocam :) yakaladım mı affetmeyeceksin basacaksın.

jean

Maca taraftar almadilar mac sonunda stad disinda delikanli samsun nerdesin diye bagiriyorlar Allah Akil versin