TFF 1.LİG 2022-2023 21.HAFTA | Eyüpspor 1 - 4 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 19 Ocak 2023, 14:06:38

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

TFF 1.LİG

22.01.2023 PAZAR GÜNÜ SAAT 16.00

EYÜP STADI

Gürcan Hasova diye bir hakem yonetecekmis. Yani soyle bir maca adı sanı duyulmamis tecrubesiz bi hakem vermek nasil bi kafa yapisi acaba. Galiba bu ligde ilk orta hakemliği olacak.

s_uzunkaya

ne çektiysek kaşar hakemlerden çektik. bence tecrübesiz bir hakem en azından kahbelik yapmaz.

Sadece Samsunspor

19 Ocak 2023, 17:01:51 #2 Son düzenlenme: 19 Ocak 2023, 17:06:06 Sadece Samsunspor
Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 19 Ocak 2023, 16:34:55ne çektiysek kaşar hakemlerden çektik. bence tecrübesiz bir hakem en azından kahbelik yapmaz.

Sadece 10 gun once 1.lige cikarilmis. Acaba arkasinda kimler var. Burasi Turkiye. Hemde ilk maci 1. Ile 2. Arasinda oynanacak bir mac. Kafamda teoriler kurmuyor degilim...

Bizim ligden superlige hakem cikarsinlar gitsin ilk maci da gs fb maci olsun. Mumkunati yok.

jean

1 puana raziyim adamlar piyasada topcu birakmadi resmen

Stoper

1 puan iyi, 3 puan şampiyonluğun ilk adımı demek, rakiplere göz dağı hatta lider olarak çıkacağız demek..

eprianu

Çok zor bir maç. Her ne kadar puan durumunda alt alta yer alsalar da iki takımın kadro kalitesi arasında uçurum var. Çok iyi bir savunma yapsak bile oyunu açabilecek, skor üretebilecek çok fazla bireysel yeteneğe sahipler.

Açıkça söylemek gerekirse maça dair hiç umudum yok. Ancak yıllardır maç izleyen Samsunsporlular olarak biliyoruz ki bu şekilde umutsuz başladığımız çok fazla maçtan puan(lar) çıkarmasını bildik. Tek umudum bu maçın da böyle bir maç olması.

_SoN_

Oradaki taraftarımızın oyuncularımıza olumlu etkisi olacaktır, kaybedeceğimizi düşünmüyorum, inşallah üç puanla döneceğiz ve bu bizi daha da motive edecek liderlik için.

Raqua55

isa55

Çok zor bir mac. Beraberlik iyi sonuç olur. Galibiyet almakta mümkün ama gerçekçi olmak lazım. 1 puan iyidir.
Söyle birsey de var. Maça çok anlam yüklüyoruz. Kaybedersek hayal kırıklığı yaşanacak. Halbuki yenilgi durumunda hedeften kopma olmayacak, çok şey kaybedilmeyecek. Bunun bilincinde olmalıyız.

ugurozkan

fofana - tanque - laura hücum hattı sahada. galiba 3-4-3 dizileceğiz. hocanın çekingen davranmamasına sevindim. o kara günün yıldönümünün hemen sonrasına denk gelen maç, takımı motive edecektir.
eyüp'ün kaybedecek daha çok şeyi var.

Sadece Samsunspor

Ahhhh nasil cikardi cizgiden cok guzel olacakti erken one gecmek

ugurozkan

GurbetciFanatik

Biz böyle kritik maçlari kazanamiyoruz
Inṣallah bugün ṣeytanin bacagini kiracagiz
Yenemiyorsak yenilmiyelim en azindan

Sadece Samsunspor

Bizim tarafimi sulamislar ben anlamadim herkes kayiyor

Sadece Samsunspor

Ya hakem Tanque nin nesi faul bi gidin yaa biktik sizden ya