Bayram Bektaş

Başlatan _SoN_, 05 Haziran 2022, 23:04:56

« önceki - sonraki »

jean

Memleketin Trabzon rizeye samsunda daha yakin oraya git mac bitisi samsunda gelme

eprianu

Yüksel Yıldırım kovamıyor, kendisi de istifa etmiyor. Sözleşmesinde tazminat maddesi olabilir. Euro'nun 18 TL'ye ulaştığı bir ülkede 100 Bin Euro bile 1.8 Milyon TL yapıyor. Gerisini siz hesaplayın işte.

Ekrem

Son yıllarda  Samsunspor'a gelmiş en kötü teknik adam

eprianu

Eyüp, Erzurum, Manisa ve Rize maçlarında 2. yarı gol atamamışız. Yani son 4 maçta ikinci yarılarda golümüz yok. Bravo Bayram Bey.

Raqua55

Geldigi gunden beri negatif enerji veriyor. Hazirlik macindaki o gereksiz konusmasi Futboldan anlamiyorlar gibisinden yaptigi gereksiz soylemler taraftarla kendisi arasinda sogukluga neden oldu.

Ahmet sagat Novikovas gibi isimlerden yararlanamiyoruz. Basinlada arasi acildi. Taraftar zaten en basindan beri istemiyor.Bu kadar negatif bir ortamda ligde kalmak bile basaridir.Yakin zamanda  Yabanci ve Turk ayrimi gibi soylemlerde  baslayabilir.Bayrami gonderip, Cok degil 2 mac arka arkaya alsak bu takim havaya girer taraftar destegi ile cok farkli bir senaryo izleyebiliriz.

_SoN_

İşin en kötü yanı, artık kesinlikle istenmiyor, bu saatten sonra ne yaparsan yap taraftarı sahaya çekemezsin, bu şekilde de en az 3-5 hafta gider, yani her dakika alehimize işliyor ve bu durum değişecek gibi değil. Koskoca sezon yine heba olacak gibi.

Raqua55

Galiba yollar ayrilmis. Twitterda soylentiler var. Bay Bay

Sadece Samsunspor

Gule gule. Kaynagima gore Samet Aybaba geliyor.(garanti değil)

_SoN_

Malüm acilen ilan edilmeli ki, bu hafta statda bir canlanma olsun, yoksa her geçen dakika kötüye gidecek işler, ben hep istikrardan yana oldum, ama Bayram hocanın geldiği günden beri yanlış tercih olduğunu ısrarla dile getiriyorum, ne kadar olumlu konuşup düşünsekte olmuyor olmayacak. Bugünden tezi yok önümüze bakmamız şart.

Raqua55

Ligin basindayiz yeni hoca ile arka arkaya alinacak 3 galibiyet bize bu yilin anahtarini verebilir.Kadro bunu yapabilecek gucte keza ligde bu sene cok  zor degil.

_SoN_

Resmi açıklama geldi, hadi gözümüz aydın, acilen bu başlık ayrılanlar kısmına taşınabilir .

Sadece Samsunspor

Besiktas ta Senol Gunes in yardimcisi olmus. Iyi cevre var bunda.