Moryké Fofana

Başlatan _SoN_, 18 Ağustos 2021, 10:03:21

« önceki - sonraki »

_SoN_

Çok aradık bu maç, bu senede bir var bir yok, karnım ağrıyor şeklinde devam ederse yandık.

brigand

Nazını da, niyazını da çekeceğiz mecbur. Ne kadar önemli olduğunu tekrar gördük yokluğunda.

evolution55

harris'in kaçırdığı pozisyon ona gelmiş olsa yüksek ihtimal goldü

KocumVolkan

Crohn hastalığı mı var acaba? Bağırsakları bir insanın bu kadar bozulmaz.. Hadi başka şekilde hastalandı ilaçla tedavi edilir geçer.

Eğer bağırsak iltihabı gibi ciddi bir hastalığı varsa izin alması da nazı da haklı.

Raqua55

Oyuna girdi 2 pozisyon yakaladı.Galiba oyun kitlenince çözüm üretebilecek dikine topu sürüp dar alanda ortalığı karıştırabilecek laura ile birlijte tek oyuncumuz.2'nci yarı en iyi transferimiz fofana olsun biz çıkarız.

Sadece Samsunspor

5dk oynamasi bile yetti 2 pozisyona girdi. Artik toparlanmasi lazim ligin 2.yarisinda cok ihtiyacimiz olacak. Ama yine surekli oynayabilecegini sanmiyorum surekli bi rahatsizligi var. Antremanlari da kaciriyor.

mehmet yılmaz

Samsunspor'umuzdaki ikinci sezonunu geçiren Moryke Fofana gününde olduğunda durdurulması mümkün olmayan bir forvet oyuncusu. Süper Lig tecrübesi de olan Fildişili yıldız şampiyonluğun mimarlarından birisi oldu. Bu sezon 24 lig ve 2 kupa maçına çıkan Fofana, ligde 6 gol ve 4 gol pasına imzasını attı. 31 yaşındaki Fofana, taraftarların en güvendiği oyunculardan birisiydi ve o güveni boşa çıkarmadı.

Stoper

Kamp öncesi takımdan gitmesi muhtemel oyuncular arasındaydı, şuan kalıcı gözüküyor.
Süper ligde tek devre iş yapar, 90 dakikayı kaldırması zor.

jean

Lusage

Forvet oynuyor. Ama forvet değil. Sürekli çizgide geziyor. Tercihleri hep birebir de adam geçmek üzere. Pas tercihi asla yok. Takımı ve oyunu bozuyor. Acilen vedalaşmak gerekli.

Lusage

Takımın oyununu da ahengini de bozuyor. Takımdan gönderilmesi gereken ilk isim.

5trawberry

Katılmıyorum. Sivas Fener ve Galatasaray maçında al da at dedi. Kayseri maçında asist yaptı. Takımın hucüm yükünü sırtlanıyor. Gereksiz çalıma girdiği konusunda hak veriyorum. Rotasyon yapıp yerine Emre'yi çeksen bu takım yine aksar.

Tırpan

Tait Ntcam

Holse              Fofana

Dimata

İdeal 11 bu şekilde olur.

Lusage

1. Ligde savunması olmayan Fofana ile devam edebilirsin. Kadro kaliten bunu kaldırabilir. Ancak burası Süper Lig. Sol açıkta oynayıp rakibin sağ bekini dahi takip etmeyen bir kanat oyuncusuyla oynayamazsin. Hücumda sürekli çizgiye basan, sıfıra inen ve bireyselliğine mahkum bir oyunla doğru tercihleri yapamazsınız. Bizim böyle bir lüksümüz yok. Bunu kaldırabilecek bir oyuncu topluluğumuz da yok.

futbolcu

İlk onbir de oynamamalı.
Çabuk yoruluyor.

Son 30 dk yeter Fofana'ya.
Belki biraz yorgun rakibini, çalımlarıyla geçer.
Joker olarak hâlâ faydalı olabilir diye düşünüyorum.

emre

Kesinlikle katılıyorum. Ben Fofana'ya güveniyorum. Ancak 1.ligde bu kadar ilk 11 çıkmıyordu neredeyse. Daha önceleri 30 dakikalık topçu derken şimdi ortalama  dakikası 75'lere çıktı sanırım. Hoca yeterince verimli kullanamıyor.