Bayram Bektaş

Başlatan _SoN_, 05 Haziran 2022, 23:04:56

« önceki - sonraki »

Raqua55

20 Ağustos 2022, 22:55:28 #15 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2022, 23:32:08 Raqua55
Bu adamla olmaz. Insallah yaniltir.Aslinda ilk 2 haftada asip kesmek dogru olmaz ama artik bu ligi biliyoruz. Bence daha Baskin futbol oynatabilecek hoca bu takimi cok rahat cikartir.Haftaya olasi puan kaybinda taraftarin baskisina pek dayanamaz. Hos bizim taraftar baskisina mourinho bile dayanamazda.

KocumVolkan

Tüm takımı Fofana üstüne kurarsan Fofana gününde olmadığında kimse ne yapacağını bilemez.
Ayrıca oyuncu değişiklikleri çok geç geliyor. Takım ilk hafta da değişiklik diye bağırırken illa 70 leri beklemesi anlamsız.

Eyüp maçı çok rahat alabileceğimiz bir maçtı. Ya yenilirsek düşüncesiyle takımın el frenini çekti.

Olmadı benim de ümidim yok Bayram hocadan.. İnşallah yanılırım.

Kaya

21 Ağustos 2022, 00:30:51 #17 Son düzenlenme: 21 Ağustos 2022, 00:35:36 Kaya
Eyüp takımı 60.dakikadan sonra 1 puana razı iken takımı öne atıp yarı sahalarına hapsetmeliydin. Denemedin bile. Kamp çıkışı fiziki yetersizlik diyelim ve iyi tarafından bakalım. Ancak unutmamalısın ki ; şampiyon olmak istiyorsak içerde teslim olan rakibi boğmak zorundayız hoca

Sol Açık

Hocanın yeterli bir hücum organizasyonunu takıma oynatamadığını düşünüyorum. Oynatabiliyor olsaydı, ilk yarıyı önde bitirirdik.

İkinci yarı için ise hocaya çok laf edemiyorum. Başkan taraftarların istediği takımı kurdu; yetenekli, kaliteli, veteranlardan oluşan bir kadro. Ama bir nokta atlandı sanırım. Futbol yetenekli oyuncularla tempolu oynandığında keyifli. Yetenekli ama temposuz bir kadro ile bu kadar olur. Bunun istisnası sadece 2 oyuncu var: Celil ve Harris.

Üzülerek söylüyorum, ama bence esas takılmamız gereken son 30 dakika değil! Esas takılmamız gereken baskı yaptığımız kısa dönemlerdeki hücum organizasyonlarındaki yetersizliğimiz...

binikalamadım

bu hoca ile sezonu bitiremeyeceğiz galiba....trabzonlu olması ise büyük handikap taraftarın gözünde.

Raqua55

25 Ağustos 2022, 13:40:47 #20 Son düzenlenme: 25 Ağustos 2022, 13:47:42 Raqua55
Elindeki kadronun ve taraftar gucunun farkinda degil misin? Eyup nedir? 15-20 dakika baski kursan taraftari arkana alsan dayanabilirler mi? Elindeki kadroda bunu yapabilecek kapasitede.Yillarca kalpara soylendik durduk haksizlik etmisiz.

Bence Volkan demirel bostayken getirilmeli. Gecen seneki karagumruk performansi ortada ayni zamanda takimda ki egosal proplemleri ortadan kaldirabilecek bir isim. Takima agresiflik kazandirir.

brigand

İsterse namağlup şampiyon olsun, 1 gram bile fayda yazılamayacak kadar kapasitesiz maalesef. Eyüp maçı sonrası verdiği demeç tam bir fecahat, düşüncelerimizin ispatı gibi.

Lusage

Kovun şu iş bilmezi.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Bu kendi gitmez. Hemen fesih edin. 10 kisi kalmis takima oyuncu degistirmiyor. Fofanayi oyundan aliyor. Penaltici belli degil ill boldrin geciyor sonra hasan atiyor. Yuru git.

ugurozkan

ilk maçların skorları önemli değil desin şimdi de. skora bakan taraftar futboldan anlamıyor desin.
bir devre 10 kişi oynayan takıma o devreyi kaybettin.
pozisyon bulduk penaltı kaçırdık falan deme. defol git.

emre

Teknik de değilsin, direktör de değilsin. Bu meslekle alakan yok senin.

55.hakan

Erzurum a karşı deplasmanda 1 puan iyidir derse şaşırmayın sen bu takımın teknik direktörü olamazsın istifa et.

Ekrem

Ne kadar erken giderse o kadar iyi. Her geçen gün zarar

eprianu

Hanesine yazabileceğimiz hiçbir artısı yok. Üç haftadır aynı kadro ile çıkıyor, aksaklıklar olmasına rağmen hala aynı taktikte ısrar ediyor, oyuncu değişikliklerini geç yapıyor, rakiplerden çekiniyor, iki haftadır yaşanan olaylara bakılırsa oyuncu grubunu idare edemiyor, oyuncuları küstürüyor.

Dünkü maç sonrası Ahmet Sagat için onun maçı değildi açıklaması yapmış. Bahsettiği adam geçen senenin gol kralı. Penaltı atışının Hasan'a kullandırılmasını engellemeliydi. Böylesine kritik bir maçta oyuncu kazanma derdine düşülmez. Maç 3-0 falan olur o zaman istediğini yap. Ayrıca ben 3 haftadır Hasan'ın yedek kalmasına da anlam veremiyorum.

Kaç yıldır görüyoruz, yaşıyoruz. Nasıl başlıyorsa öyle gidiyor. Skorlar iyi olsa dahi sene başında yakındığımız ne varsa sezon içinde başımıza dert oluyor. Böylesine iyi bir oyuncu kitlesine 3 maçtır top oynatamayan bir hocanın burada kalmasının bir anlamı yok. Geçen sene de takım topu Fofana'ya atıp kurtulma derdindeydi bu sene de öyle. Tamamen bireysel yeteneklerin ayağına bakıyoruz. Celil ve Boldrin uzaktan vuracak, Fofana içeri girip top çevirecek falan. Bu şekilde bizim şampiyon olmamızın imkanı yok. Kısacası ne kadar erken gönderilirse o kadar iyidir.

Furkan

Sadece oyun ve sonuçlarla değil açıklamalarıyla da bu camiayı küçük düşürüyor buna müsade etmemeliyiz. Bu düşük profilli korkak sünepeden kurtulmamız lazım derhal. Gitsin küçük dünyasında büyük sandığı takımları yönetsin.