Ali Ülgen

Başlatan _SoN_, 21 Haziran 2021, 16:56:31

« önceki - sonraki »

SSKLA

Alıntı yapılan: maço - 23 Ağustos 2021, 11:50:04o bindirdiği topa canerin koştuğunu düşününce insanın bi gülesi geliyor :)
İç saha maçlarında seyirci önünde coşkulu oynar. Sağlam kanatları olan deplasmanlarda görelim.
Ankaraspor'da özellikle ikinci yarı sürekli ileri geri yapıp kaptığı toplarla atağa katkısıyla takımın her şeyiydi. İlla ki defoları var ama bence yerine kiralık bir oyuncu oynatılacak kadar değil. Kesinlikle doğru bir eğitim ve üstüne düşülerek çok değerli yapılabilecek bir futbolcu. Bence soner de ali de yerlerinin garanti olduğunu bilmemeli ama yazılacak ilk isimler olmalı. İnsan ikisini izlerken yoruluyor karşısındaki kanatlara allah sabır versin :)

maço

Alıntı yapılan: SSKLA - 23 Ağustos 2021, 13:27:24Ankaraspor'da özellikle ikinci yarı sürekli ileri geri yapıp kaptığı toplarla atağa katkısıyla takımın her şeyiydi. İlla ki defoları var ama bence yerine kiralık bir oyuncu oynatılacak kadar değil. Kesinlikle doğru bir eğitim ve üstüne düşülerek çok değerli yapılabilecek bir futbolcu. Bence soner de ali de yerlerinin garanti olduğunu bilmemeli ama yazılacak ilk isimler olmalı. İnsan ikisini izlerken yoruluyor karşısındaki kanatlara allah sabır versin :)

Katılıyorum. Her ne kadar hata yaparlarsa yapsınlar, gelişimlerinde oynamaları gerektiğinden ısrar edilmeli.
Son maçta soldan giden topçuya zamansız daldı ve kaçırdı, rakip karşı karşıya kaldı.
Sağdan gelen ortada kademeye giremedi ve rakip topu tavana dikti.

Sadece bunları gole çevirebilecek rakipler karşısındaki performansını merak ediyorum.

YaşarDoğu

5trawberry

Süper Lige çıkalım, milli takım sağ bekinde Zeki meki kalmaz.

eprianu

Twitter'da kendisini geçen sene transfer etmek istediğimizi ancak Ertuğrul Sağlam'ın bu transfere onay vermediği iddiasını içeren twitler okudum. İnşallah doğru değildir.

Allah nazardan korusun, 3 maçtır takımın en iyilerinden.

_SoN_

O mevkiide Aladdin Okumuş'un ilk maçta ısınırken sakatlanması sonucu ilk 11 de başlamıştı, kolay kolay formayı kaptıracağa benzemiyor, seri ve ne yaptığını bilen bir futbolu var, devamını dileriz.

Sadece Samsunspor

Bek boyle olur. Savunmasini biraz daha gelistirirse zaten superlige yapacaktir

_SoN_

Arkadaş bu adam varken bizim takımda başka isim sağ bek oynamaz, neden bunu görmüyoruz, ne zaman bu adamı soksak oyunun temposu değişiyor, bunu neden sadece hamle olarak kullanıyoruz?

55.hakan

Bizim Canberk e benziyor ileride iyi ama defansta aksiyor. Melih'in açık oynadığı maçlarda biraz daha temkinli oynamalı.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 55.hakan - 07 Kasım 2021, 16:58:51Bizim Canberk e benziyor ileride iyi ama defansta aksiyor. Melih'in açık oynadığı maçlarda biraz daha temkinli oynamalı.

Oyun anlaminda canberk ten daha zeki bence

brigand

Ali, üzerinde durulması ve ısrar edilmesi gereken oyuncularımızdan bir tanesi. İyi yönlendirmelerle kısa sürede gelişim sağlayabilir. Bu potansiyeli gösterdiğini düşünüyorum. Hali hazırda sağ bek için açık ara ilk tercih olmalı.

Sadece Samsunspor

Senin hatan yuzuden Yunus 2.sariyi gordu. Bence sari degildi o ayri ama sonucta senin bedava top kaybin basimizi yakti

Sadece Samsunspor

Ilk yarida top onunde sag taraftan sert hafif yukari vursan cikaracak kaleci yok. Niye yerden dumduz vuruyorsun be evladim.

eprianu

Sezon başından beri oynuyor ama değişen bir şey yok.
Ben umudumu kaybettim.

5trawberry