Mücahid Albayrak

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Ocak 2021, 21:25:19

« önceki - sonraki »

brigand

Sezon başı alınıp, oynatılmayan, beğenilmeyen isimleri bile anlarım. Ancak devre arası alınıp yedek bile olamayacak, as konumda ki oyuncu dökülürken yerine geçemeyecek birini devre arası neden alırız? Garipten öte bir durum söz konusu.

SSKLA

tamamen hocanın vefa ve kazanan kadro takıntısına kurban gitti. Eğer 2. devre başlamadan gelseydi 11 oyuncusu olurdu tıpkı hamroun gibi. Kadroyu bozmayacağız bozmayacağız diye kanser oluyoruz.

ata55

Keremcan'ın kırmızı kart cezası nedeniyle oynamaya başlaması beklenen sol bekimiz.
Umarım o kadar iyi oynar ki, sezon sonuna kadar formayı vermez.

##kdc##

Allah'tan kırmızı kartlar sonucunda en az 2 maç ceza aldılar. Yoksa bunların kesileceği yoktu.

İyi oynamasına gerek yok, orta bile oynasa Kerem'den daha çok iş görür.

Sadece Samsunspor

Ileri cok cikmadi ama bazen orta sahaya dogru kosular yapti soldan iceri dogru. Keremcandan daha verimli ve sakin.

Sol Açık

Ben Kerem Can'ı daha iyi buluyorum. Ne yalan, bugün Mücahit'in oyunundan birşey anlamadım, pek katkısı olduğunu söyleyemiyorum.

_SoN_

Bir iki maç daha görmemiz lazım Kerem le kıyaslamak için. Kerem vasat üstü oynamadı hiç, Mucahit'te çok farklı değildi.

alperen_55

Kanatta çok kendini ön plana çıkartacak  oyun ortaya koyamadı.Bariz bir hatasını sa göremedik.Yorum Yapabilmek için birkaç maç daha izlemek gerekli

Sadece Samsunspor

Masallah. Keremcan i haftalardir bosuna izlemisiz.

Elyesa

Alıntı yapılan: alperen_55 - 03 Nisan 2021, 22:52:38Kanatta çok kendini ön plana çıkartacak  oyun ortaya koyamadı.Bariz bir hatasını sa göremedik.Yorum Yapabilmek için birkaç maç daha izlemek gerekli
keremcan gibi 30 mac bakmakmi lazim diyosun :-)    oynadigi maclarda bence cok cok iyi adamin tek eksikligi gol atmiyo onuda ileri elamanlar yapsin bi zahmet..Mucait bence cok cok iyi seneye ciksak bile bizde kalmali bence maasallah

Sol Açık

Ben ilk maçında açıkça beğenmemiştim. Ama son 2 maçta izlediğimiz Mücahit gerçekten çok etkiliydi. 👍

cembaba

İzledikçe hocaya kızgınlığım artıyor. Kaç hafta Keremcan izledik. Bu çocuğun 3-5 haftada yaptığını yapamadı.

ugurozkan

geldiğinden beri ilk onbirde oynasa şimdi süper ligdeydik.

Kaya

Takımın en diri ve formda oyuncusu. Tebrik etmek lazım. Maşallah Mücahid

Stoper

Play off öncesi umut verici futbolu ile güven verdi.
İnsan keşke zamanında oynatılsaydı diyor, Keremcan üzerinde hocamız takılı kaldı.