Terk Etmedi Sevdan Bizi ( Anma Programları )

Başlatan Kaya, 24 Ocak 2011, 01:14:30

« önceki - sonraki »

Kaya

24 Ocak 2011, 01:14:30 Son düzenlenme: 28 Ocak 2013, 00:42:49 salihcakir
Terketmedi sevdan bizi Reis...

Bunu sana söylemeyi öyle çok isterdim ki  :'(

Serkan

Askerdim bir çarşı izninde öğrendim o kara haberi ; kim vermişti hatırlamıyorum bile o ya Mustafa (kuzey55) idi yada Ali Çam hatırlayamıyorum şimdi. Şaşırmıştım önce nasıl olur gibi sorular beynimi kurcalıyor cevap bulamıyordum,yoktuki o zamanalar böylesine güçlü bir aile bağı sitedeki insanlar arasında anca aynı tribünde takılan insanlar arasında burada da bir bağ vardı,Birde Engin abinin ön ayak olmasıyla düzenlediğimiz halı saha maçı o kadar, Teoman abiyi tribünden tanıyordum,İçerde her maç görürdüm onu çoğu zaman Şirinler tribününde bazı zamanlarda Stad önünde elinde hep o nokia telefonu ile resim çekerdi Birde birlikte olduğumuz deplasmanlar vardı kadıköyde 5-2 yenildiğimiz maç çubuklu forması kırmızı beyaz siyah bayrayı ve şapkasıyla Malatya'da küme düşdüğümüzde hüngür hüngür ağlaması unutulmaz anlatılmaz hatta :S Askerdik bulunamadık cenaze'de son görevimizi yapamadık abimize; Çok kahrımızı çekti nerden getirtiyse siyah  zemin üzerine SAMSUNSPOR yazan bir atkı getirtmişti bir sürü aradı büroya çağırdı al dedi çocuklara dağıt bunları ama söyleme kimseye benim verdiğimi birde üzerinde 55 yazan bir tşört ey gidi abim be.

Ah be abi bu günleri görmek en çok senin hakkındı; bak birdik biz olduk sayende abi,

Ruhun Şad olsun...

KareAs55

Keşke kendisini tanıyabilme fırsatı bulabilseydim ama o bizi görüyor bizimle gurur duyuyor. Abi sen hiç merak etme biz daha çok iş yapıcaz buralarda , Bu siteyi kurduğun için ve bu ortamı yarattığın için sana ne kadar teşekkür etsek azdır...

Ruhun Şad Olsun Teoman abi...

cembaba

Belki ben tanıyamadım ama sizlerle tanışmamı site aracılığı ile de olsa çok yardımcı oldu. Yoksa siz güzel insanları nereden tanırdım. Allah bin kere razı olsun. Allah mekanını cennet eylesin. "Başka?" diye soranların inadına: "SADECE SAMSUNSPOR"
"Teoman Taş" duy bu sesi "TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ"

**KaR6**

Fotoğrafta ben yokum. Çekildiği anda fotografta olanların hiçbirini de tanımıyordum. Ancak şimdi baktığımda tamamına yakınıyla paylaşılmış hikayelerim, ortak anılarım var. Fotoğraftakilerle ve daha birçoklarıyla. Birkaç sene önce hayalini bile kuramayacagım arkadaşlara, dostlara, ağabeylere kardeşlere sahibim şimdi. Bunun mimarı ise çok uzaklarda şimdi. Maneviyatıyla tutuyor bizi bir arada.

İlk tanıştığımda ne adam yahu demiştim. Benden bile çok seviyor Samsunspor'u. Neler yaşarız birlikte demiştim ki, daha ne olduğunu anlayamadan melek oldu, ayrıldı aramızdan. Arkasında bıraktığı emanetine gözümüz gibi bakmak boynumuzun borcudur. Demişler ya insanı yaşatan arkasında bıraktığı eserleridir diye, Teoman Taş bizim için hep ölümsüz, hep sonsuz kalacak...

Sioux

AlıntıBana göre asıl renk aşkı, deplasmana 50 kişiyle de olsa gidenlerin, sesi duyulmasa da bağıranların, inadına şehrimin takımı diyenlerin aşkıdır. Diğerlerininki olsa olsa özentidir. Basitliktir. M. Teoman Taş - Timofte

berusa55

Söylenecek çok şey var ama...  :( Terketmedi sevdan bizi!

Mekanın Cennet, ruhun şad olsun sevgili Timofte...

yilmazselcuk55

Ben tanıyamadım kendisini   :( :( :( :(
Mekanın Cennet, ruhun şad olsun ....

celebi

ElbistanLı4655

ElbistanLı4655

Sen Hep Bizimlesin...M.Teoman Taş (1978-200∞)

fat55

teoman abiyle en son ankara da basketbol takımımızın maçında beraberdik.ankara da bir avukatlık işi vardı.hatta yanında küçük bir samsunspor pankartı da vardı.iki de arkadaşını getirmişti.hatta şakalaşmıştık.hadi bağıralım diye.ankaragüçlüler de vardı.sen başla ben başlim muhabbeti olmuştu.onunla tanışma şerefine ben de vardım.onun samsunsporluluğu acayip birşeydi.bizi kitleler halinde kendisi harekete geçirdi.o olmasa belki şimdi bu sitede yazamıyorduk.mekanın Cennet olsun inşallah M. Teoman Taş.

Ayberk

Bir insanı hiç görmeden, hiç tanımadan, onun çizdiği yoldan ilerlemeye çabalamak, tanıyamamanın hüznünü her an yaşamak, siteyi açıp da sağ üst köşede resmini görünce duygulanmak... Çok büyük bir adammış Teoman Taş abimiz. Kendisini tanımadan onun sözlerini kendisine düstur edinmiş onlarca kişi bıraktı çünkü arkasında.

Herkes nasıl tanıştığını yazmış, ben onu bile yazamıyorum. Ben O'nu ilk olarak Maratonda açılan o kahreden pankartla tanıdım maalesef :(

Bundan sonra bizlere O'na dua etmek, emanetine sahip çıkmak düşer...
Allah tekrar rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

FaTiH_HaN

alperen