Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Başlatan Clint_Eastwood, 31 Temmuz 2008, 22:05:10

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

Alişan Satılmış-Tamer Turan (Derin devletin solcuları)

sersa

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Ağustos 2009, 17:45:38
Son zamanlarda ilgimi çekti , mola yerlerinde kitaplar inanılmaz ucuza satılmaya başlandı .. İnsanlar 3-5 liraya kitap görünce heveslenip alıyorlar , bunu görünce seviniyorum .. Ama ne yazıkki kendimin okuma alışkanlığı çok zayıfladı eskiden neydik bee ..
çiftlikte her gün 5 lira ;D

**KaR6**

ben bu ara twilight serisine sardım, alışıldık vampir hikayelerinden çok farklı, sürükleyici bir seri.. ramazanda iftarın nasıl geldiğini anlamayacaksınız ;D

supernatural_55

geçen gün çiflikte 5 kitap 10 lira ve hatta bi gün 1 liradan kitap sattılar.maalesef ben de kitap okuma yönünden çok zayıfım ders kitabı okuyorum sadece:))bi kpss bide ingilizce soru bankası götürdüm vallahi 1er liradan :P

sersa

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 21 Ağustos 2009, 17:50:13
geçen gün çiflikte 5 kitap 10 lira ve hatta bi gün 1 liradan kitap sattılar.maalesef ben de kitap okuma yönünden çok zayıfım ders kitabı okuyorum sadece:))bi kpss bide ingilizce soru bankası götürdüm vallahi 1er liradan :P
kışın 21 ytl ye aldığım test kitabı 2 gün önce 1 ytl idi çiftlikte kahroldum ;D

Sercan

Bende lise döneminde kitap okurdum ama şimdi zayıfladı biraz.Kitap konusunda bir anımı anlatmalıyım;Gaziantep'de bir alış-veriş merkezinde kitap mağazısını dolanırken raflardan birinde trabzonsporun kitabı vardı 2-3 tane bizeheryertrabzon mu ne boksa,ben o kitapları vitrinin arkasına attım çaktırmadan o gün herşey çok güzel gitmişti..:D :D

Sony

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Ağustos 2009, 15:39:00
yüreğinin götürdüğü yere git - susanna tamaro

Birinci kitabı okudun değil mi? çok güzel kitaplar 4 yıldan fazla oldu okuyalı...okumayanlara tavsiye ederim...

55Bafra55

"Şiir Okuma Klavuzu" İSMET ÖZEL
Daha önce okumuştum,Ramazan ve tatil nedeniyle yeniden okumaya karar verdim.

kuzey55

Alıntı yapılan: Prison Break - 22 Ağustos 2009, 13:35:07
Birinci kitabı okudun değil mi? çok güzel kitaplar 4 yıldan fazla oldu okuyalı...okumayanlara tavsiye ederim...

kesinlikle tavsiye ediyorum...

oguz_5528

Alıntı yapılan: sersa - 21 Ağustos 2009, 17:51:19
kışın 21 ytl ye aldığım test kitabı 2 gün önce 1 ytl idi çiftlikte kahroldum ;D

sistem değişti arkadaşım elden çıkarmaya çalışıyolar :)

özkan

tek düzen muhasebe sistem,i 1178 sayfa ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Ağustos 2009, 14:54:12
Tae Han Min Guk 2002 Dünya Kupası Mektupları - Mehmet Demirkol

Tae Han Min Guk demek Kore demekmiş, Kore dilinde :)

Kitabı indirimdeyken almıştım, Demirkol üst düzey bir futbol yazarı. Her dediğine katılmasam da beğenerek takip ederim.

Ayrıca Mert, İletişim'in Futbol Kültürü serisinin hemen her kitabını tavsiye ederim. Son 5-6 yılda iyice gelişti futbol kitapları piyasası.

kaptan 55

bermuda şeytan üçgeni-charles berlitz

mehmet yılmaz

İletişim Yayınlarından "Adana Futbolu" kitabına başladım. İyi olduğuna eminim.

Fecr_55

Arka Kapak / Özet..:

"Çok şaşıracaksın ama... Sana olan tutsaklığım buraya kadar Eroin! Vedalaşmamızın zamanı geldi. Her şey ne güzel başlamıştı oysa... Yepyeni ufuklar açmıştın önüme. Bulutların üzerine çıkarıp özgür bırakmıştın beni. Bambaşka bir özgürlüktü bu; çevremdekilerden farklı kılan, sıkı sıkıya bağlanmaya değer, çekici, vazgeçilmesi güç bir büyü... Asıl tutulduğum da buydu galiba. Eros, dedim sana! Aşk tanrım oldun benim. Mutluydum kollarında... Beni dansa kaldırdığında, geri çeviremedim; tam tersine havalar uçtum sevincimden... Ayaklarımızın uyumu harikaydı. Bana bırakmıştın kendini, istediğim gibi yönetebiliyordum seni. Hep böyle sürecek sandım..." "... Tüm sorumluluğu sana yüklemek haksızlık olur. Nereye sürüklendiğim belliydi, gene de koştum peşinden. Canımdaki canı çekip alman da ders olmadı bana. Senden kaçarken, sana sığındım. Yaptığımızın ölüm dansı olduğunu bile bile, kollarındaki sarhoşluğumu sürdürdüğüm için, ben de en az senin kadar suçlu değil miyim? Ama bitti artık... Ölüm dansı tek kişiliktir! Bundan sonrasından bana eşlik edemeyeceksin. Ölümüm senin elinden olmayacak Eroin! Bu zevki tattırmayacağım sana..." Eroinle ölümüne dans! Bitti, deseniz de bir yerlerde sürüyor hala. Değişen, yalnızca dans edenler...

------------------------

Kitabi büyük bir heyecan ve sabirsizlikla okudum..Son sayfalari kalbinizi cok oksayacaktir, beni mahvetti diyebilirim..
Gercekten mükemmel bir kitap, okumanizi tavsiye ederim, ders alabilecegimiz ender kitaplardan biri..