Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Amsterdamli

Maksicin buyuk hatasindan yemisiz golu. Artik ne diyecegimi bilemiyorum. Ilk yarim saat bastir bastir hic sonuc yok. Bu isin boyle bitecegi belliydi.

Iyiki isden izin almamisim maci izlemek icin, eskiden olsaydi kesin gelmezdim ise.

Amsterdamli

Serkani sokun kardesim Serkani!!!

Arica gitmemismiydi bu takimdan?? Halen kazma Rafael topu kontrol edemedilerden biktim yaa. Hakan Sukur sendromu oldu. Birde Samsunspora Senol Gunes sesleri haberini okuyunca ben kabus gormeye basladim!

Rentboy

durum 1-1 o golü bile kendi kalelerine attı adamlar.serkanı hala almıyor.arıcanın yanında çok durdun sanırım dobi hasan...

samsunlu_gencler

iii ßir samsunspor izLedik mehmet poLat stoperde gercekten iii oynadı sansız ßir goL yedik.ama ßu mucadeLe ßana umit werdi.genc sefanın uzerinde duruLması Lazım

samet

bunların allahı yok.ruhsuzlar bunlar dan hiçbir şey olmaz böyle karekterli futbolcuların takımdan gitmesi lazım...bunlar 2.lig b kategorisinde oynarlar ancak...

MeL_55

arkadaslar Samsunspor cok iyi oynadi...
hele polat mükemmel... ilk 25 dk. en az 5 gol kacirdik
top ceyhunun önünde topa vurdu kaleci tutu... kaleciden  
ceyhuna an az 1 metre yok atamadik... korner ceyhun ortaladi tolga d. kafa az fark lan disariya gitti...
rafael foul yapildi penalti ama ib** hakem devam dedi..
tolga ya cok pis bir foul yapildi ib** hakem devam dedi
celil len kaleci beraber kaldi celile ayani koyugor. kirmizi kart vercene ve penalti vercene ib** hakem devam diyo..... :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
biz bu hakemlerden cekecegimiz var ....

seyircilere bravo cok desteklediler.. Hakeme ib** dediniz bravo size. cok tesekkürler ederim..
:)

bluegreen55

Yardımcı hocada cesaret edemedi heralde takım sisteminde değişiklik yapmaya.gene iyi oyun gene sonuç yok...

dr_ahmet

maç 1-1 bitti. Elendik ama yenilmedik buna da şükür. 2. yarının ilk 25 dakikasında oynanan oyun tatmin edici. İlginç olan şu ki Samsun bal yapmayan arıya benziyor. Topu bizim ceza sahası ile rakip ceza sahası arasına sıkıştırıp kör dövüşü yaptılar. Sadece hırs, azim ve istek güzeldi. Teknik direktör Dobi Hasan oyunu okuyamadı. Rafael kazma falan ama hava toplarına hakim önünde mutlaka Serkan oynamalı. Celil sol açık Tamer sağ açık Ceyhun orta sahanın göbeğinde oynamalı. Takımda birbiriyle koordineli hareket etmeyen birbirinin ne yapacağını kestiremeyen bir oyuncu grubu var. İçimden şu da geçti doğrusu alt yapımızı emanet ettiğimiz bir trabzonsporlu ile maça çıkmak iki kere harakiri yapmak gibi birşey bence. Trabzonsporu sevmiyorum. Saygılarımla.    

cem 55

ikinci yarının 15-20 dakikası hariç hicte ıyı top oynadıgımızı dusunmuyorum.o dakıkalar arasındada attıgımız golun moralıyle cok kosup mucadele ettık.bunun dısında mac boyunca dogru durust organize bı atak bile gelıstıremedık.attıgımız golde tam bı tesaduf goldu.yedıgımız golde kalecı maksıcın hatası varda bu musa denen adamın ne ıse yaradıgını ben cozemedım.1 ligde top oynayan bı adam kale cızgısının uzerınden topu adama bodoslama nısanlıyo ve golu yıyıyoruz cok yazık ya bugun ılk macına cıkan sefa 7 senedır bu takımın kadrosunda olan musadan kat ve kat yararlı oynadı.rafeal gene rezildi allah askına su adam artık 11 baslamasın ya gol sansımız rafeale kaldıysa daha cok beklerız.her pozısyonda kendını yere atıyo ınanılmaz yumusak top oynuyo.serkanı yedekler arasında bıle soylemedı televızyon ya h.sonu ıcın dinlendirildi yada sakatlıgı vardı ben serkan dısında fazla bı gol sansımızın oldugunu dusunmuyorum her mac 11 de baslamalı bence.

Clint_Eastwood

ilk yarı çok kötüydük, 2. yarı golden sonra 15-20 dakika güzel oynadık... Bu futbolla kayseriyi yenmek çok zor...

Amsterdamli

AlıntıDenizlispor ile 1-1 berabere kalarak kupadan elenen Samsunspor'da, antrenör Hasan Şengün, gol yollarında sıkıntıları olduğunu söyledi..

Tek forvet oynarsak tabiki sikinti olur. Hele hele bu tek forvet Rafael ise.

Tamam bu Rafael illa oynayacaksa yanina Serkan Aykutu koyun. Bu ikilinin arkasinada Ceyhun'u oyun kurucu olarak dikin. Sol kanada Celil sag kanada Tameri alin. Bunlarin arkasina Adnan ve Mustafayi on libero olarak yerlestirin. Defansada 3 tane saglam adam koyun artik kimi koyuyorsaniz. Bu is baska turlu yurumeyecek.

jean

anlamadigim olay niye as oyuncular yok sefaya kadar daha cok as oyuncu var serkanida koymamis maca gelince sacma futbolun karsiligini boyle aliyoruz iste sanki oyuncular yonetimle birsey yapiyorlar protesto gibi hic istek yok takimda berbat bu futbolla cok zor kayseri maci

bluegreen55

maçı izleyemedim ama arkadaşlar anladığım kadarıyla yönetim maçı önemsememiş serkan bile oynamamış eleştirilen rafael miş gene forvet.garip bişiyler oluyo...eğer aynı durum ligdede devam ederse küme düşürmeye çalıştıklarını düşüncem artık..bu maçtada serkan oynamadıysa...

bluegreen55

Birde iyi yönden düşünecek olursakdüşme yolundaki rakibimiz denizli geriye kalan 2 ay içinde son maçlarında 3 kere beşiktaşla 1 kere fener 1 galatasaray 1 kerede trabzonla oynayacaklar.Rize gençlerbirliği deplasmanına gidecekler..birde bizle oynayacaklar.düşme potasına girebilecek gibi bir halleri var inşallah yeneriz ligmaçındada düşerler.kendileri kaşınmışlar...