Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

Forvetim

Çünkü hala bu takımı herhangi bi hocanın değil, kendilerinin kurtaracağını anlayabilmiş değiller. Belki durumun ehemmiyetini şimdi daha iyi kavrarlar.

umut55

King Of The North

Dereyi geçerken at değiştirilmez diyenlerden biri de bendim ancak elindeki futbocuları kullanamayan ve oyuna gerektiğinde müdahale edemeyen bir adamdı Arıca,hocasız bile olsak ben artık umutluyum Denizli'yi yeneriz ama gol yemeden yenmemiz lazım yoksa tur gidecek.Denizli ikinci yarının en dişli takımlarından onlar da inanmış ama inanmak da yetmiyor icraat lazım.Umarım icraatın büyüğünü yapacağız.Saygılar...

Amsterdamli

Denizlide Mehmet Yilmaz, Ibrahim Ege ve Huseyin Kartal yokmus. Su Oliveira denen adami durdurabilirsek ileri ucda Denizli etkisiz olabilir.

Bizdede Kenan, Ceyhun ve Apler sakatliklardan dolayi antrenmana katilmamis. Mehmet Polat'da bildiginiz gibi izinli zaten.

Takimin basinda yarin Dobi Hasan olacak. Umarim bu mactan tur atlayarak cikariz ve yeni gelecek teknik direktorumuze hedefli bir takim sunariz.

supporter

Teknik direktör değişiklik çalışmasının epeydir sürdüğünü tahmin ediyorum bu yüzden belki de şu an gelecek isim bellidir.

Ama kupa maçının geçmesi bekleniyor bu maçtaki olası kötü sonuç hocanın motivasyonunu etkilemesin diye herhalde..

Bu da bende kupa önemsenmiyor düşüncesi uyandırıyor ve üzülüyorum..
Ligi elbette sonuna kadar bırakmayacağız kovalayacağız ama bu kupadan vazgeçme anlamına gelmemeli..

İnşallah Samsunsporumuz yarı finali bulan taraf olur.
Samsunsporumuza Avrupa Kupaları yakışır!!

Gurbetci Bülent

Ben o ssatde firmada olacam ve maci gizlice radyodan dinleyecegim kovulsam bile mutlaka dinleyecegim.
icimden bir his bana diyorki denizliyi darma dagan edecegiz bakin skoru yaziyorum ya 4-1 yada 5-1 olacak.
Turu atlarsak BJK geliyor bence en kolay rakip geliyor bize.
bakmayin onlara yenildigimize hep ARICAnin hatasi tek forvetle BJK i yenemessin.
Artik ama yönetimin bir karar vermesi lazim halen teknik direktör araniyor nerdeyse lig bitti gelsin artik TANJU COLAK.
Evet beyler bugün horozun kafasi kopartilacak.
Samsunspor bugün YARI FINALDE
ve bu bizim cikisimiz olacak.

sezer-55

inşallah gurbetteki Bülent kardeşim dediklerinin hepsine katılıyorum biz denizlisporu en iyi zamanında 4-0yenmiştik.Şu ana denizlinin kadrosu öyle ahım şahım kadro da değil bizimki eskisinden daha güçlü.aynen dediklerine katılıyorum farklı alacağız inşallah.

yönetici

Alıntı yapılan: "Gurbetci Bülent"
Turu atlarsak BJK geliyor bence en kolay rakip geliyor bize.

yarı final kuraları cuma günü çekilecek diye haberler var..
ben de kayseri-bjk galibiyle oynayacağız biliyordum ama rakip kura ile belirleneceğe benziyor.

bluegreen55

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "bluegreen55"MAÇI HANGİ RADYO VERİYO?

TRT verir

55samsunlu55

bu maçı dinlemeyeceğim, çünkü artık kalbim kaldırmayacak diye korkuyorum. hep hüsran, hep hüsran. İnşallah bu maçta galp gelir ve turu atlarız. şu takımın sıkıntısından depresyona girdim.

samsunlu_gencler

RenTinRen

sezer-55

sezer-55

BU DENİZLİYİ YENEMİYECEKSEK KİMİ YENECEĞİZ BİZ YAAA.