Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

Rentboy

kupa maçları hafta içi oynanıyor jean...

Shane_Falco

abi bari kupayı alalım bu sene küme düştük zaten 15 seneyi aşkındır 1.ligdeyiz bi halt yedigimiz yok bari bu sezon kupayı alalımda türkiye kupasını aldık deriz yaaa

berusa55

kardesim maç 22si değil 23ü persembe günü!nasıl takip ediyorsunuz yaaa!saat 16da kupada yarı final için bulusalım stadda!sonuna kadar destek!baska samsunsporumuz yok!

Clint_Eastwood

Burdan herkese sesleniyorum...Sadece ligi düşünmek ve kupayı boşvermeyi asla kabullenmiyorum...Yönetim, teknik heyet,futbolcular ve taraftarlar... Hep beraber inanarak kupa maçına çıkalım... 1-0 çok büyük dezavantaj değil... Ben Delizli'yi eleyeceğimize inanıyorum ama dediğim gibi lütfen ligi düşünerek kupayı boşvermeyelim...

MeL_55

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçlarının hakemleri şunlar:

Samsunspor-Denizlispor:
22/03/2006 16:00 Yunus Yıldırım, Volkan Narinç, Turan Ökke

Yani mac carsamba günü oynancak!!!!
Persembe degil !!

MeL_55

Alıntı yapılan: "berusa55"kardesim maç 22si değil 23ü persembe günü!nasıl takip ediyorsunuz yaaa!saat 16da kupada yarı final için bulusalım stadda!sonuna kadar destek!baska samsunsporumuz yok!

MAC CARSAMBA GÜNÜ !! PERSEMBE DEGIL !!!

bluegreen55

22 Mart ÇARŞAMBA
16:00 SAMSUNSPOR-DENİZLİSPOR (Fortis Türkiye Kupası DİGİTURK CANLI YAYINLAYACAK

ARKADAŞLAR LİGDE KALMA OLSAILIĞIMIZI YÜKSEK BULUYORUM  DİĞER TAKIMLARIN FİKSTÜRLERİ ZOR VE KUPADA OYNANACAK FİNAL UEFA YA GİTME ŞANSINI DOĞURUR TAKIM BUNU YAPACAK GÜÇTE.DENİZLİNİN ARDINDAN BJK YADA KAYSERİYİDE GEÇERSEK FİNALDE VE UEFA KUPASINA KATILIYO OLURUZ ..BAŞARISIZ GIBI GÖRÜNEN DURURUMUZ OLDUKÇA BAŞARILI BİR HALE GELEBİLRİR.

TAKIMA DESTEK VERELİM

UEFA İÇİN ÇIRPINAN TAKIMLAR VAR VE BİZİM ELİMİZDE FIRSAT VARKEN DEĞERLENDİRELİM KUPA MAÇINA TARAFTAR GURUPLARI OLARAK ÖNEM VERELIM..FUTBOLCULARDAN KUPAYI ISTEYELIM...

berusa55

pardon arkadaslar mac carsambaymıs!özür dilerim!ilk maç persembe oynandığı için yine aynı program sandım!her zaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz!

Ladikli

ligde yüzümüzün güleceği yok.kupada bari bişeyler yapsakta mutlu olabilsek.sevinmek bizimde hakkımız ya.ts maçına gittik yenildik maalesef.saolsun bizim çok marifetli ve becerikli yöneticilerimiz yer talebinde bulunmayı düşünecek kadar zeki olmadıkları için (yer ayırtmak çok zor işya)kale arkasında maçı onlarla beraber izledik.kupa maçında bari işi halletselerde maçı rahatça kendi seyircimizle izleyebilsek.belki 3-5 kişi gelirse denizliden dışarda kalmayalım

kadir55ist

selam
arkadaşlar inşallah kupada yüzümüz güler 1-0 kötü bir sonuç ama öne geçersek turu geçeriz.diye düşünüyorum.

sırasıyla denizli,kayseri,rize evet belkide bu maçlar bizi tekrar canlandıracak.
evimizde 3 maç böyle fikstür istesekde vermezler bunu en iyi şekilde değerlendirmek gerekli. taraftarlarımız stadı tamamen doldurmalılar.

kupada senin ligde senin olsun SAMSUN UM

Alemci İsmail

Arkadaşlar bu maçta patlama yapacağız iddaa ediyorum en az 3 atarız gibi geliyor bana inşallah gol yemeyiz.İlk yarı 1-0 yaparsak maçı koparır turu geçeriz taze kan da iyi gelir bize.Serkan Aykut yazar gene gollerini göreceksiniz buraya yazıyorum.

dr_ahmet

Benim fikrim dere geçerken at değiştirilmeyeceği gibi bu pozisyonda hocanın da değiştirilmemesinin gerektiğiydi. Hafta sonu Kayseri maçının önemi ve hocasızlık elenmemize neden olur...Saygılar.

jean

macin carsmba gunu olmasi iyi oldu iki hafta once dersi birakip kahveye gitmistim yine dersten olmayalim hem zaten sinav var bu maci alma ihtimalimiz yuksek diyorum ben

oğuzhan55

İnşallah hayırlısıyla Denizliyi Samsunda yenip tur atlayacağız.Artık bu maç bizim için çıkış maçı olmalıdır.Ligde şansız bir dönem geçirdik bari kupada mutlu olalım.

Forvetim

Kupadan da elensek, küme de düşsek bunlar başımızda arıca varken olmasın daha iyi, gittiğine çok sevindim yoksa bizi zaten düşürme derdindeydi, yeni heyecan yeni bi başlangıç her zaman takımı ateşler. Futbolcularda; kötü durumdayız hoca da gitti artık bişeyler yapıp kurtulalım, iş bizde bitiyor, der bari