7-Georgios Samaras

Başlatan Kaya, 09 Ağustos 2017, 02:07:06

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Kaya - 19 Ağustos 2017, 02:03:21
                        ?

Samaras                         Angan
                     Larbi

Samaras etkili olduğu dönemlerde milli takımı da dahil hep ileri ucun bir arkasında sağda ve genellikle de sol forvet gibi oynadı. Ondan maksimum verim alabilmemiz için üstteki gibi dizilip ileri uca  da transfer yapmalıyız. Böylece Angan da gerçek yerinde oynamış olacak.

John Chibuike'yi tribüne mi yolluyoruz yani :)

Kaya

Samaras; "Ben ceza sahası içi santraforu değilim. Daha çok asist yapmayı seviyorum. sol açık bölgesi oyuncusuyum. Bu sezon şu kadar gol atarım diyemem. Ama atabildiğim kadar atarım. Takıma katkı sağlamak istiyorum. Takımın alacağı puanlar önemli" diye belirtmiş..

İşte bu yüzden acil Santrafor ihtiyacımız var.

ali ihsan

Gol yüzdesine bakınca zaten Samaras'ın net santrafor olmadığı belli oluyor.Ayite ile oynasa çok iş yaparlar çok...

ata55

çok güçsüz, bitmiş gibi.  :(
umuyorum düzelir.

ngonge

Alpay'ın hazırlık maçlarında uzun süreler verdiğini görünce şaşırdım. Bu kadar oynayabilecek düzeyde görünmemişti. İnşallah maç eksiğini kısa sürede kapatır. Eski Samaras'ı aramıyoruz ama iyi çalışmayla katkı sağlayacak aşamaya gelmemesi için sebep de yok.

cakir55

Gözüne seveyim fizik olarak toparlan.

tactician

Fizik olarak toparlanır ise bize 10 numara pozisyonunda fayda sağlar; ayağından top alınmıyor adamın. Oyun görüşü zaten son derece iyi. Basit ama etkili oynuyor.

Stoper

Samaras ilk idmanını 8 Ağustos'ta yaptı.Tam 4 hafta oldu.

İdeal kamp süresi 6 haftadır. Antreman eksiği,maç eksiği hâlâ var. 6 Ekim'de milli maç olacak, bir hafta ara verilecek. Samaras'ı %100 Ekim ayının ortaları gibi izleyebiliriz diye düşünüyorum. Oyunun gidişatına göre son 20-25 dakika ancak oynar.

Sadece Samsunspor

Tamam ölüsün diriltmeye calisiyoruz ama sen sknde degil gibi oynarsan dirilemezsin. Bence artik full yedek baslamali bu adam tempo tutamaz birakmis futbolu. Gokay oynasin yerine

Raqua55

Halbuki çok heyecanlanmıştım ilk geldiğinde.Ama Futbolu bırakmış gibi hava veriyor.Tamam ligin başı ama bu kadar isteksiz olma

s_uzunkaya

Adam bayat balık gibi bakıyor  :(
Ölmüş bu abi ölmüş >:( sifakisin de futbol s2nde değil. 6 hafta oldu daha hala kaleye geçecek!!!

mehmet yılmaz

Samaras ayıp ediyor. Madem bitiksin, gelme be arkadaş :(

Stoper

Sezon sonunda jübile hazırlığında olan 37 yaşında ki futbolcular gibi. Yahu 32 yaşında, inanilmaz bitik. Hazır değil kabul, fakat bunun 1 ayda yaptığı idmanı,beslenmeyi şu siteden biri görse,daha fazla reaksiyon gösterir. Kendine, kariyerine saygın olsun be.

5trawberry

adilovicten farki yok dedigimde gülüyordu bi kaç kişi. Noldu?
adil iki yıl soluksuz seyyah gibi geziyor, yine bundan daha fit,atik

Ayberk

Fizik olarak hazır değil onu anladık da, önünden geçen topa ayak uzat bari, veya kule gibi adamsın bir kez olsun hava topuna çık. Var bir sıkıntı ama hayırlısı...