Bank Asya 1.Lig 5.Hafta > Samsunspor'umuz 2 - 0 Kocaelispor

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2009, 18:17:19

« önceki - sonraki »

onur 55

dunku mac harıkaydı.takım muthıs oynadı.sadece golden sonra bocaladık ama genelde cok ıyıydı,kalede ufuk guven verdı.defans hatasız oynadı cunku kocaelının tek hatası yok.ortada omur murat ve hakan muthıs mucadele edıyolar.bence en guclu yerımız orta sahamız.forvette burhan olması lazım,onun tecrubesı yetıyo.bız play off oynayacak gucteyız.hermac boyle mucadele edelım her rakıbı yenerız

onur 55

pardon kocaelının tek atagı yok demek ıstedım

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 20 Eylül 2009, 11:57:56
Sahaya atlayan seyirci arkadaşı tasvip etmiyorum, hatta kendisine seyirci bile denmesi doğru değil. Şimdi sahaya atladı ama kulüp en az 5000 lira ceza alacak yetersiz güvenlik önlemleri nedeniyle. O da ortalıklarda gezecek ben 5000 liralık adamım diye.

daha önce de böyle sahaya atlayan zirzoplar oldu ve hiç unutmuyorum, 3-4 sene önceki karşıyaka maçında bu bize çok çok pahalıya mal olmuş, onun yüzünden hem galibiyeti kaçırmış, hem de ceza almıştık. bence böyle sahaya atlayanları tespit edip bir yerde ağzını burnunu dağıtmalı ki, yaptığının cezasını ödeyip yapmayı düşünenlere de ders olsun. bu kadar mallık olmaz...

Ollivanders

TD de adamlar ne saçmalamislar :=) yok iste cem sinanlari yokmus yok iste biz sansa goller bulmusuz . Bu kadar olur . Bunu yazanlarda gelip deplasmanda maç izleyen adamlar . ne diyeyimki size. Bir ara kocaeli resmen bitti ya. Halisaha macina dondu hala takimlari iyi diyorlar.Biz ah becerikli olacaktikki biraz daha 5-6lara giderdi bu maç ve superde olurdu.

kumköylü ahmet

55Bafra55

Teşekkürler Samsunsporum.Özlenen günlere doğru...

Kais

karşımızda kocaeli gibi zayıf bir rakip vardı ama sonuçta ne olursa olsun onlarda futbolcu ve fena değillerdi.gerçi kim olursa olsun yenerdik bu oyunla.aynen manisa karşıyaka kasımpaşa vs. örnekleri gibi.bence en önemlisi sahadaki uyumdu.herkez üzerine düşeni yaptı.volkan çıktıktan sonra hücumda etkisiz kaldık.inşallah deplasmanlarada yansır bu performansımız.

5BrK5

samsunun evinde iyi oynaması gerçekten güven verici en azından maçlara bir arzuyla gidiyoruz bide deplasmanda bi ışık olsa zaten otamatikman play off adayı oluruz inşallah oda olacak hacattepe zor bi ekip deil şu deplasman fobisini orda yok edelim hadi artık yeter. .

berusa55

Alıntı

Samsun hayata döndü 2-0

Kırmızı-Beyazlılar, taraftarı karşısında siftah yaptı. Kocaeli'yi 2 golle yıkan Samsunspor, bu sezon ilk galibiyetine uzandı.

4 haftada henüz galibiyetle tanışamayan Samsunspor, taraftarının önünde bu sezon ilk 3 puanını kazandı. İlk yarıda hem Kocaelispor, hem Samsun gollük pozisyonlara girdi ancak iki takım da aradığı golü bulamadı. İkinci 45 dakikada ev sahibi Samsunspor, oyunu rakip yarı sahaya yıktı. Taraftarının da desteğini arkasına alan Kırmızı-Beyazlılar'da, Hakan Hacıbektaşoğlu'nun sert şutu defansa da çarpıp ağlara gitti: 1-0. 80'de Hakan Akman'ın ceza sahası içinden yaptığı vuruş kalecide kaldı. 90'da ise günün başarılı isimlerinden Burhan, farkı ikiye çıkarttı.

Taraftar şov yaptı
Bu sonuçla Samsun ligdeki ilk galibiyetine ulaşırken, 90 dakika sonunda taraftarlar şov yaptı, futbolcuları teker teker tribüne çağırıp, zaferi kutladı.

Kaynak: http://fanatik.ekolay.net/Samsun-hayata-dondu-2-0_3_Detail_89_146275.htm

berusa55

20 Eylül 2009, 17:38:17 #580 Son düzenlenme: 20 Eylül 2009, 17:39:49 berusa55
Kocaeli basını'ndan objektif bir haber:

AlıntıMücadele yok, puan da yok: 2-0

Kocaelispor'un genç ağırlıklı kadrosu, galibiyetle tanışma umuduyla gittiği Samsun deplasmanında umduğunu bulamadı. Rakibi kadar mücadele etmeyen, istemeyen Yeşil-Siyahlı takım 56 ve 90+2'nci dakikada yediği gollerle puansız kaldı.

SAMSUN SALDIRDI, KOCAELİ SAVUNDU

Maçın ilk dakikalarında iki takım da golü düşünüyordu. Ancak 10'ncu dakikadan sonra Kocaelispor ileride Serdar'ı bırakıp 8 kişiyle savunmaya çekildi. Bunu fırsat bilen ev sahibi takım etkili ataklar geliştirdi. Kanatları iyi kullanan Samsun'un gol girişimleri kalede Metin ile savunmada Emirhan'ın yerinde müdahaleleriyle sonuçsuz kaldı. 21'de Yücel, 30'ncu dakikada Murat'ın sert şutlarında Metin gole izin vermedi. Devre golsüz geçildi.

İKİNCİ YARIDA ÇÖZÜLDÜK

Samsun ikinci yarıya da atak başladı. Beklenen gol 56'ncı dakikada geldi. Ev sahibi takım Hakan ile öne geçti. Direnci kırılan Yeşil-Siyahlı takım 10 dakika bocaladı. Samsun'un ikinci gol çabalarını Metin boşa çıkardı. Son 15 dakikada kaybedecek bir şey yok düşüncesiyle saldıran Kocaelispor istediği beraberlik sayısını bulamadı. Ev sahibi takım uzatma dakikalarında Burhan ile bir gol daha buldu. Maç 2-0 bitti, Kocaelispor 3 maçlık beraberlik serisinden sonra ligdeki ikinci yenilgisini aldı.

Kaynak

Jnr.Serkan

futbolcuları kale arkasına çağırdığımızda seviyoruz seni ekmeği tuza banıp tezaruhatına eşlik etmeleri çok güzeldi...teşekkürler samsunspor mükemmel bir maçtı

55.hakan

turgut yine kaleci ile karşı karşıya topu ayağından fazla açtığı için golü kaçırdı bu adama biri sen kaleye vurma madem çizgiye iniyosun orta yap demesi lazım sadece orta yap aga sen..hakan hacıbektaşoğlu da çok iyi idi sağlam oynuyor...son vuruşlarda da eksiğiz hala hakan akman etkisizde önceki maçlara...

**KaR6**

maç için ekstra bişe söylemek istemiyorum daha, 3 puan bayram oldu..

ayrıca radyoda umarım bi pot kırmamışımdır, mumkun oldugu kadar oyun durunca konusmaya, pozisyonları da yansıtmaya çalıştım, teveccü gösterip teşekkür eden arkadaslarıma teşekkür ederim..

jean

seriyi surdukduk surekli yeniyoz en cok ona sevindim