Hasbi Mentesoglu ( Hasbi Ağa )

Başlatan tuzlalı, 03 Mart 2005, 20:37:35

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Resimler için Sn. Şafak Gedikoğlu'na teşekkür ederiz...

guvensolmaz

Yaptıklarına bi şekilde hayali ihraacat denildi,, kimilerine göre bu tür olaylar türkiye de hasbi ağa ile başladı,, bankalar samsunspor umuzun hesaplarına ihtiyadi tedbir koyunca çekler geri geldi karşılıksız çıktı faizler birikti borç birikti,,,istanbulun yasal mafyaları ! türedi klübün başında,, bunların içlerinde şu an herkezin bilebileceği bi isim adnan polat da geriden ama ön saflarda rol aldı,,, tez çok basit idi,, finansal kaynak sağlanır bankaların önü açılır klüp rahatlatılır,, karşılığı ise 2 puanlık sistemde sadece haftalar kalmasına rağmen 5 puan farkla lider durumda olan SEVGİLİMİZİN durdurulmasıdır,,işte çok değer verdiğiniz sevgili gelsin dediğiniz tanju abiniz başrol oynar savaş ile birlikte,,en büyük silahımıza da kalemize de teklif edilir, fakat fatih uraz,ben çocuklarıma haram yediremem diye reddeder.. istanbuldaki 4-1lik gs mağlubiyeti vs... ufak bi not maç trt den canlı yayınlanır ilk yarı 3-0 biter devre arasında levent özçelik in spor yazarlarına sorusu ne olur maç sizce dir..4 spor yazarının 3ü önümüzde 2.yarı var beklemek görmek kesin konuşmamak gerekir der... dikkatinizi çekerim ist.da ilk yarı 3-0gerideyken yapılır bu yorumlar.. Biz bu takımı çok sevdik... Rahmetli başkanım, senden sonra gelen de gelecek olan da senin bıyığın olamadı olamazlar da,, RAHAT UYU...

yönetici

Alıntı yapılan: guvensolmaz - 30 Ekim 2008, 22:02:40
Rahmetli başkanım, senden sonra gelen de gelecek olan da senin bıyığın olamadı olamazlar da,

Rahmetli Hasbi Ağa'yı hepimiz çok seviyoruz; Samsunspor'un kimliğine, marka değerine yaptığı katkılar, renkli kişiliği unutulmaz, çok özel bir insan biz Samsunsporlular için ama bu son tabir hiç de şık olmamış.

Baskent_Samsunspor

samsun seninle gurur duyuyor çarşambalı hasbi ağa

ondestan_11

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 01 Kasım 2008, 19:53:02
samsun seninle gurur duyuyor çarşambalı hasbi ağa

senin ekmeğini yiyen butun çarşambalılarda senin duacın hasbi ağa sen memlekete çağ atlattın

Kais

babama sordum bu adam tam bır Samsunspor asıgı her mac bır cuval parayla gelırmıs topcalara dagıtırmıs

jean

onun gibi bir adam daha gelmeden bu takim zor toparlanir

kaan

Kitapta yazıyodu bi fabrika harabe bir şekilde halen duruyo diye.Ordudan gelirken baktım gerçekten gelirken yolun sağ tarafında büyükce menteşeoğlu yazan bi fabrika mevcut bakınca ne mi gördüm yıkılan bi fabrika değil bence doğru yada yanlış ama o fabrikalarla birlikte şampiyonluk sevdamızıda bi yerde yıkmıştır devlet...

pitbul055

Başkanların başkanı,nur içinde yat.mekanın cennet olsun.

çarþamba55

Gömlek fabrikası vardı Hasbi Ağanın, zart diye yırtılırdı kuymşaı ama yurt dışna satardı zaten
hehehe  ;D  ;D
çarşamba civarında 6-7 fabrikası vardı hepis kapandı çok çarşambalı işsizklikten göç etti
adamın hası
hasbi ağa

Sercan

Alıntı yapılan: çarşamba55 - 09 Şubat 2009, 19:40:16
Gömlek fabrikası vardı Hasbi Ağanın, zart diye yırtılırdı kuymşaı ama yurt dışna satardı zaten
hehehe  ;D  ;D
çarşamba civarında 6-7 fabrikası vardı hepis kapandı çok çarşambalı işsizklikten göç etti
adamın hası
hasbi ağa

Dedem anlatıyordu çok kral adammış.Türkiye'de şekli olan birisiymiş ama bir hafta içinde bitirmişler adamı...

CeLiL_55

heygidi hasbi ağa keşke gittiğin yerden gelebilsende bizi kurtarsan yine eski günlerimize dönebilsek bu taraftar seni hiç unutmayacak Hasbi ağa.

Mert

Hasbi ağa gibi bir başkan gelmez bir daha.Mekanın cennet olsun ağam huzur içinde uyu.

FaT1h

Alıntı yapılan: Mert 55 - 10 Şubat 2009, 00:17:56
Hasbi ağa gibi bir başkan gelmez bir daha.Mekanın cennet olsun ağam huzur içinde uyu.

aynen katılıyom kanka yaaa

Clint_Eastwood

Bu resim forumda var mı blmiyorum ama paylaşmak istedim, o dönemler sezon öncesi yapılan Samsun TSYD kupası... Samsunspor - Çarşambaspor maçı... Hasbi MENTEŞOĞLU ve mazilerimizde kalan beton tribünler...