Hazırlık Maçı/ Samsunspor'umuz - Trabzonspor

Başlatan ata55, 13 Ağustos 2020, 17:05:29

« önceki - sonraki »

isa55

Çok gereksiz bir maç.
Tamam transfer yaptık ama bir tane bile hazirlik maçı  yapmadan, takimi görmeden TS ile karşılaşmak akıl işi değil.

GurbetciFanatik

Trabzonsporla hazirlik macinin tek bir avantaji var.
Bizden kadro olarak daha kaliteli olan Takima karsi bakalim nasil bir oyun sergiliyecegiz.
Yoksa hersey dezavantaj.
Rizespor daha mantikli olurdu normalde.

Neyse bi hazirlik maci icin bu kadar kafaya takmaya gerek yok.

_SoN_

Bu maçı bir şekilde kazanırsak, sezona çok iyi başlarız, ulusal basında, yükselen Samsunspor havasını daha ileri seviyelere taşır. Kaybedersek fazla kaybedecek birşeyimiz yok, eksikleri görmüş oluruz.

cembaba

Aslında moral motivasyon anlamında iyi olur diye düşünüyorum. Bir Erbaa'ya karşı oynamakla Trabzon'a karşı oynamak muhakkak farklı olacaktır. Bakalım 3 saat kaldı.

evolution55

aslında olumlu tarafından baktığımızda pr çalışması anlamında iyi olduğunu düşünüyorum ben de. bir haftadır spor yayınlarında bu maç konuşuluyor, dolayısı ile samsunspor konuşuluyor. a spor bugün şehirden canlı yayın yaptı vs.

_SoN_

Bizim kurduğumuz kadroya göre yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacak anlaşılan hoca, yenilerin çoğu yok ilk 11 de.

muzaffer4

Gyasi ve freddyi kanatlarda izleseydik iyi olurdu ikinci yarı son 10 dk görseydik hiç yoktan.Savicevici izleyeceğiz merak ediyoruz vakit geçmiyor

evolution55

29 Ağustos 2020, 18:01:38 #22 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2020, 18:05:11 evolution55
gyasi kadroda bile yok

edit: plumain de

Acar

ilk 15 dakikada
savicevic'in adını iki kere duydum. erkam'ın performansı iç açıcı değil, daha şimdiden 3 hatası var. guido yine bildiğimiz gibi. ahmethan'ı çok merak ediyorum. ama bugün kanatları görmek isterdim.

Ayberk

Oğuz üzerine koymuş gibi. Oyunu güzel yönlendiriyor. Mücadeleci tarafı eksik elbette ama pas trafiğinde başarılı şuana kadar.

ask55

Yalandan beklemısız bu kadar.
Guido'yu Ahmethan'ı ızlemek ısteseydık acar youtubedan gecen senekı macları ızlerdık.
Performansları sabıt, bıldıgımız adamaları ızlemek cok sıkıcı.
Ilk yarı ıtıbarıyle gokhan alsan ve oguz banko oynıcak gıbı duruyorlar.Savıcevıc ıse hıc ışık vermedı.

_SoN_

Trabzon komple değişik kadro ile çıktı ikinci yarıya, şimdi daha iyi oynuyorlar.

Acar

29 Ağustos 2020, 19:18:10 #27 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2020, 19:22:57 Acar
çok şükür tekrar beraberliği sağladık, aferin be enes. guy serge'nin girmesi iyi oldu. heyecanla neler yapacağını görmek için bekliyoruz.

ve savicevic hala korkutuyor beni.

evolution55

_SoN_

Maçın nasıl olduğunun, nasıl oynadığımızın bir önemi yok, Trabzonspor'u yendik.