PTT 1. LİG 31. HAFTA | Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 14 Nisan 2013, 20:05:37

« önceki - sonraki »

kavak_55

turgayı kaptan diye oynatan hoca turgayla herhal de akraba adam da kafa yok markaj yok o yok bu yok neye oynatıyor hangi taktiğe göre oynatıyor hoca kendide bilmiyor ama turgay dan vazgeçemiyor neyse ağzımı bozmadan yorumu noktalıyorum maç hakkında yorum yok iddia denen illet oldukça bu liglerde her türlü sonuç çıkar bence .

Sioux

pek umudum yok bu maç için :(
ama futbol bu belli olmaz, rize'yi, manisa'yı, karşıyaka'yı yenmiş tskımız.

ismail

lato

Ne olursa olsun inşallah 3 puanı alıp biraz olsun nefes alma şansı buluruz. Apo Dimitrov Roberts Cemil Soner bu adamlar getirecek inşallah 3 puanı..

ercan0655

17 Nisan 2013, 21:56:27 #34 Son düzenlenme: 17 Nisan 2013, 22:48:36 ercan0655
BU takımın nasıl oynadığını anladıysam arap olayım yorum yapılabilecek bir takımımız yok nasıl bir cen.....lik var bu takımda kıçlarını kaldıramıyorlar herifler etraflarında kızılderili gibi üç tur atıyor bizmkiler ancak bakınıyor. Genede yenmelerini bekliyoruz umutla

umut fakirin ekmeği ulan 3 hafta önce cen.be..  play of muhabbeti şimdi utanmasak 2 lig hesapları yuh size profooosyonel futbolcu kardeşlerim   al_sana

Bu kadar sinire rağmen HALA GALİBİYET UMUT ediyorum.

maviay55

maçın hakemi Fırat Aydınus  :redcard:

izmirden hep 3 puanla döndük bu kez daha derli toplu bir takım var karşımızda. ankaragücü mağlubiyetini unutturmak için ümitsiz de olsam kazanmalıyız

samsun 55

arkadaşlar maçı izleyemeyeceğiz herhalde webtvde ve tv yayın akışında bizim maç yok

berusa55

senol

maçtan önce şöyle yencez,böyle yencez,güzel günler görcez kimse demesin,teknik heyet ve topçular gitsinler gerekeni yapsın ve gelsinler ve ondan sonra konuşsunlar...bu ayıp onları ayıbı  ve bunu temizleyerek gelsinler...kimse kimsenin gazını almaya çalışmasın...şimdi sonuç alma zamanıdır.

55cem55

rüyamda 2-1 yenmişiz şaşkına döndüm nasıl ya diyorum biz mi kazanmışız diyorum bucayı bi dedim o kadar umutsuzmusum  huzur içinde uyandım..herşey rüyaymış sinir oldum:(
umarım gerçek olur...

samuray

elexir

Bir mucize olsun istiyorum. izmir yine uğurlu gelsin bize, şu da varki adam gibi oynasalar yenemeyecekleri takım yok bizimkilerin, ama anlamıyorum bir türlü nerde sorun hocadamı topçulardamı :(

seyf55

umudum yok istersek alırız öyle takımız böyle takımız gibi cümleler kullanmayacağım her hafta aynı cümleler kuruluyor ve aynı sonuçla karşılaşıyoruz nasip ve kısmet diyorum Allah yardımcımız olsun

Sioux

ilginç bir şekilde adamlar da bizden çekiniyorlar.
abdülkadir eski dostlarını üzer, 2-1 kazanırız.

binikalamadım

Ankaragücü gelmiş Samsun'da Samsunspor'u yenmiş...
Samsunspor niye Buca'da Bucaspor'u yenemesin ki...