Şok idda...Ulusoy Samsun'dan DP milletvekili adayı olacak

Başlatan cem and naz55, 02 Haziran 2007, 17:57:25

« önceki - sonraki »

cem and naz55

türkiye futbol federasyonu başkanı haluk ulusoyun samsundan aday olacağı idda edildi
ne deyeyim gelde seni sandığa gömelim rezil ol da git

mctlçy

sanmam samsundan aday olacağınıı olmasınn yanii:D

mctlçy

Gönüllü çalışmaları ile Samsun'a ve Samsunspor'a 8 yıldır hizmet veren 19 Mayıs Üniversitesi Rektör Danışmanı Mehmet Atalay, politikaya soyundu.

SAMSEV Samsunspor Kültür ve Eğitim Vakfı Kurucu Üyeliği'ni de yapan ve 1999'dan beri Samsunspor'un içinde olan 50 yaşındaki elektrik mühendisi Atalay, CHP'den milletvekili aday adayı oldu.

Gerek spor kulüplerinin, gerek 19 Mayıs Üniversitesi'ndeki dostlarının tam dastek ve güvenini alan Atalay, "Yıllardır yaşadığım kentin ve toplumsal sorunlarının içinde oldum. Edindiğim bilgi ve birikimle Samsun ve Samsunspor'u Meclis'te en iyi şekilde temsil edeceğimi biliyorum" dedi.

Samsun CHP örgütünün de Atalay'a olumlu gözle baktığı ve aday adaylığını desteklediği belirtiliyor. ODTÜ mezunu olan Mehmet Atalay, yüksek lisansını yaptığı İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme (MBA) Bölümü'nü de birincilikle bitirdi

jean

ulusoy trabrumlu biri niye bizimmemleketimizden aday oluyor anlamadim insallah yalandir yakismaz

hasselbaink

Alıntı yapılan: "cem and naz55"türkiye futbol federasyonu başkanı haluk ulusoyun samsundan aday olacağı idda edildi
ne deyeyim gelde seni sandığa gömelim rezil ol da git

doğru olduğunu sanmıyorum. ayrıca doğru olursa da hiç de senin dediğin gibi sandığa gömüleceğini de sanmıyorum. DP'ye oy veren yine verir, vermeyen yine vermez.

Ha, ben şahsen Haluk Ulusoy'a değil oy selam bile vermem.

Bkz. 1995 seçimleri CHP 1. sıra milletvekili adayı; Murat Karayalçın. Sandığa mı gömdük bu adamı? Samsun'un ilçelerini bile sayamayacak bir adam genel merkezden 1. sıraya kondu ve 4 sene vekillik yaptı. Samsun'a katkısı ise 0 idi.

Tribün_ali

Öle düşünmeyelim arkadaşlar samsunda tarbrumlu cok var belki memeleketci duyguları agır baasar oy verirler ona oy verninn varya ama aday olmaz gitsin tarbrumdan olsun

bluegreen55

DP Samsun 1. sıra milletvekili adayı Suna Vidinli.

Samsundaki vidinlilerin akrabası olan Suna Vidinli Amerikadaki eğitiminden sonra katıldığı Reha Muhtar'In bir programında ermeni soykırımı ile ilgili bir programda fransız milletvekilleri ile tartışmıştı.Göğsümüzü kabartıp baya bir gündem yaratmıştı.Ondan sonrada Atv de çalışmaya devamö etti..

Geçende Skyturk'teki seçim otobüsünde izledim de gerçekten DP barajı geçerse ve bu kız milletvekili olursa herhangi bir kadın milletvekili olmayacağından Samsun için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.

En azından Samsunu sürekli gündeme taşıyacağı ortada.Ayrıca bu akıllı kızın ilerde daha önemli görevlerede gelebileceğini düşünüyorum.

timofte

Alıntı yapılan: "bluegreen55"DP Samsun 1. sıra milletvekili adayı Suna Vidinli.

Geçende Skyturk'teki seçim otobüsünde izledim de gerçekten DP barajı geçerse ve bu kız milletvekili olursa herhangi bir kadın milletvekili olmayacağından Samsun için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.

En azından Samsunu sürekli gündeme taşıyacağı ortada.Ayrıca bu akıllı kızın ilerde daha önemli görevlerede gelebileceğini düşünüyorum.

Suna Vidinli dün gece de partisinin genel başkanı ile birlikte Kanal D'de yayınlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına katılmış ama malesef unuttuğum için izleyemedim.

Kendisi hakkında söylediklerine katılıyorum. Partisinin herhangi bir şekilde kabinede yer alması halinde bakan olması dahi muhtemel. Ancak barajı aşamayacaklarını tahmin ediyorum..

mehmet yılmaz

aptal sarışın tipler olur hani Hollywood'da. Vidinli kesinlikle onlardan birisi değil; bir programda seyretmiştim. Siyasetin temel kurallarını biliyor, ortalamanın oldukça üzerinde ve kendini ifade etmekte mahir. Modern muhafazakar olduğunu söylerken deliller sunabiliyor.

Ancak Timofte'ye katılıyorum. Partisinin barajı geçemeyeceğini düşüşnenlerdenim ben de.

beşnumara

vallaha burası siyaset yeri değil ama ben dp nin her türlü barajı geçeceğini düşünüyorum ama samsunda ne olur orasını bilemem suna vidinli meclise girer mi orası tartışılır :lol:

berusa55

Görüldüğü üzere bu haber asparagas bir haber cıktı.Haluk Ulusoy denen, Samsun'a tek bir yararı dokunmayan adamın Samsun milletvekilliğinde de işi olamaz.Konu gecerliliğini yitirdiğinden bu baslığı kapatıyorum arkadaslar. Sevgiler...