Samed Hakan Kılıç

Başlatan Kaya, 13 Eylül 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

Kaya

Sene başında eski stadımızda oynadığımız kupa maçında sakatlanıp çıkana kadar takımın en iyisiydi. Yeni bir Hasan Kılıç bulduk demiştik.Ondan sonra ne olduysa bir türlü düşünülmedi. Kumaşının iyi olduğu kesin. Erzurum maçında bir yüzde yüz gollük asist bir de karşı karşıya gol kaçırdı.Bundan sonra oynar inşallah.

Desiqner

Oğuz girince bütün tribün ne kadar etkisiz olduğunu söyledi sürekli.Daha sonra Samet'in girmesine şaşırdım , Engin hocanın oyuna almasını beklemiyordum.
Bence yetenekli bir çocuk ve şansı hakediyor.Umarım bundan sonra bol bol forma verilir...

Sol Açık

Ben beğendim, yaşı genç ve ümit veriyor...

emre

Yorum yapmak icin erken ama ben de beğendim. Bu kadroda kesinlikle değerlendirilmeli. Bu kadroda boyle bir adamdan yararlanmamak büyük lüks.

GurbetciFanatik

Chibukenin yerine tek ayagiyla bile oynicak kapasitesi var.
Tartismasiz her maca iklk 11 de baslamali bu adam. 3-4 mac sonra tutamazlar bunu.
Bizim böyle bi vasat kadroda yedek kalmasi futbola küfürdür.

özkan

oğuz gibi 5 metreye pas atamayan bir oyuncudan daha iyi en azından

Sadece Samsunspor

Bugun oyuna girdikten sonra 2 tane top kaybi yapti ikiside tehlikeli oldu

55.hakan

Çok acemi görünüyor çıkarken kaptırdığı toplar sorun yarattı.Biraz daha özgüvenli olması lazım.

tactician

Bu çocuk nasıl oluyor da Gökay dan daha önce değerlendirilmeye alınıyor çok enteresan. Sadece kamuoyu baskısı.

5trawberry

Hatasız oynadı. Pas düşünen oyun anlayışı var ve yüksek pas yüzdesi ile oynadı. Daha fazla şans bulmuş olsaydı belki de farklı olabilirdi.

ea55

Yeri sağ bek değil. Bu kalitesiz kadroda orta sahaya ismi yazılacak ilk isim Samettir. Oğuz, Kenan oynayacağına Samet oynamalı.

ugrass

İleri hatta üretkenliğimiz sıfırken şu adamı sağ bek oynatan akla helal olsun.

Karabudun

İstanbulspor maçında futbol namına bir şeyler yapan tek oyuncuydu.

korayxyz

Bugün takımın her anlamda en iyisiydi. Helal sana çocuk

Sadece Samsunspor

Sezon basindan beri bu adam nasil oynatilmaz anlamiyorum