Şerefsizler...

Başlatan 16 SS 1965, 18 Nisan 2010, 22:49:38

« önceki - sonraki »

Kral SAMSUN

bi kronun yorumu
lan samsunluuu merak etme derneğinizi yaktık ist daa hiç kimse bir *k diyemedii haberlere bile vermediler olumm kökünüzü kazıhaberiniz yokk

eğer öyle bişi olupta tırstılarsa yazıklar olsun başka bişey demiyorum

Ollivanders

topunun ....... !!! sizden korkan sizin gibi olsun lan. Haysiyetsiz bespara etmez serefsizler.

celebi

facebook un bunlara Türkiye sayfalarında bile müsaade etmemesi gerekir you tube de aynı mantık olması lazım >:(

Oflu

Alıntı yapılan: alone - 18 Nisan 2010, 23:53:16
bi kronun yorumu
lan samsunluuu merak etme derneğinizi yaktık ist daa hiç kimse bir *k diyemedii haberlere bile vermediler olumm kökünüzü kazıhaberiniz yokk

eğer öyle bişi olupta tırstılarsa yazıklar olsun başka bişey demiyorum

Sacmalamayin allah askina, öyle birsey olacakta kimse bise demiicek
Adamin g.tünü keserler, hem sadece Samsunlular karsilik vermezki. Herkez bir olup cullanirlar adamin üstüne

Serkan

seneye diyarbakır maçında ne olaylar olur....

celebi

la havle artık inceldiği yerden kopsun  >:(

SmSnLee

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 18 Nisan 2010, 22:49:38
facebookta açılmış bir grup ve yorumlara ve başlığa  bakın isterseniz

http://www.facebook.com/pages/Serefsiz-Samsunun-Fasist-HaLkini-Kiniyoruz/108935662474999?v=wall#!/pages/Serefsiz-Samsunun-Fasist-HaLkini-Kiniyoruz/108935662474999?v=wall

Allah aşkına şu son 2 yorumu okuyun.Okuyunda görün ne o. çocukları var.

''******* Samsun'un Faşist HaLkını Kınıyoruz''

'' PKK karaKoLLara saLdırmaya başLamaLıdır!! MetropoLLare intihar bombacıLarı gönderiLmeLiDiR!!! Kürt gençLiği moLotofLu saLdırıLara başLamaLıdır!!! İNTİKAM, İNTİKAM, İNTİKAM!!!''

yorumlar bunlar

Kral SAMSUN

Alıntı yapılan: FoRZa_AlviN - 19 Nisan 2010, 00:07:06
seneye diyarbakır maçında ne olaylar olur....

olsun kardeşim olsun bizim kim oldumuzu  görsünler götü boklu kürtlerden mi korkacaz

Oflu

Lan anlamadigim bir sey var, benden iyi Türkce biliyorlar "Ben Kürdüm" diyorlar  :D

Serkan

Alıntı yapılan: alone - 19 Nisan 2010, 00:08:43
olsun kardeşim olsun bizim kim oldumuzu  görsünler götü boklu kürtlerden mi korkacaz

yooo tabiki korkma ile alakalı değil sadece güzel heycanlı günler geciricez:D

SmSnLee

Alıntı yapılan: Oflu - 19 Nisan 2010, 00:09:55
Lan anlamadigim bir sey var, benden iyi Türkce biliyorlar "Ben Kürdüm" diyorlar  :D

Az önce kendin dedin ya kardeşim.Zorunda kalıyorlar.Bir nevi S... S... .Bunu öğrettiğimiz gibi adam olmalarınıda öğretiriz tez vakitte inşallah.

Oflu

Alıntı yapılan: SmSnLee - 19 Nisan 2010, 00:12:09
Az önce kendin dedin ya kardeşim.Zorunda kalıyorlar.Bir nevi S... S... .Bunu öğrettiğimiz gibi adam olmalarınıda öğretiriz tez vakitte inşallah.

insallah kardesim insallah

bluegreen55

Kimse bişey diyemiyor kimse bişey yapamıyor, açılım zırvası yüzünden Samsunlular olarak bir tepki vermeye eylem yapmaya kalksak ergenekondan içeri atarlar bağlantılarımız olduğunu ileri sürerler derin devletin bu eylemi yaptırdığını iddia ederler sittinsene çıkamayız içerden,  ama adamlar her bir şeyi yapmakta özgürler. Yakıyolar yıkıyolar vuruyolar açılım uğruna göz yumuluyor... Yazıklar olsun kendi ülkemizde azınlık muamelesi görüyoz...

celebi

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 19 Nisan 2010, 00:25:08
Kimse bişey diyemiyor kimse bişey yapamıyor, açılım zırvası yüzünden Samsunlular olarak bir tepki vermeye eylem yapmaya kalksak ergenekondan içeri atarlar bağlantılarımız olduğunu ileri sürerler derin devletin bu eylemi yaptırdığını iddia ederler sittinsene çıkamayız içerden,  ama adamlar her bir şeyi yapmakta özgürler. Yakıyolar yıkıyolar vuruyolar açılım uğruna göz yumuluyor... Yazıklar olsun kendi ülkemizde azınlık muamelesi görüyoz...

kerem55

Yazıklar olsun kendi ülkemizde azınlık muamelesi görüyoz...