samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

**KaR6**

gelenin mehmet yılmaz değil, mehmet batdal oldugunu öğrenmişlerdir, ondandır kesin :)

8 sene önce 15 yaşımda oluyorum, ben 30undan sonra azanlardanmıyım ki 15imde başlayayım futbola ;D

samsunmania

Uzun voleybolu, kar6 futbolu bırakınca konvoy oldu Çiftlikte.  :D :P

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:30:05
gelenin mehmet yılmaz değil, mehmet batdal oldugunu öğrenmişlerdir, ondandır kesin :)

8 sene önce 15 yaşımda oluyorum, ben 30undan sonra azanlardanmıyım ki 15imde başlayayım futbola ;D

Yok, yok... Alman turist bile, "wir zusammen mustafa kar'en aufwiedersehen, schön fussball, danke kar sechs..." diyor.

NTV Spor altyazı geçti,
"Müjdeler olsun, Mustafa Kar futbolu bırakmış; insanlığın gözü aydın..."

Şu an Devlet Başkanları mesaj yayınlıyor, Putin, "Rus Kasaplığı kendisine muhtaçtır" demiş.  :P :P :P :P 8)

**KaR6**

ayıp yaa, şu çelebinin bile ben mukemmelim diyebildiği bir oyunda bana kasap demek, insan haklarına aykırı yaa..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:33:25
ayıp yaa, şu çelebinin bile ben mukemmelim diyebildiği bir oyunda bana kasap demek, insan haklarına aykırı yaa..

Dün zaten maçtaki ilk pasta, Ferhat hocanın teklifi üzerine, çelebinin anısına 30 saniyelik saygı duruşunda bulunduk ve atılan ilk pası ona ithaf ettik. işinm tuhaf yanı, ilk pas taca çıktı anasını satim :)

8) :P

**KaR6**

ahmetsefa55

**KaR6**

berusa55

Bu akşam bu başlığa yeni birgelişme mi var hesabıyla bakmayın başlık pert olalı saatler oldu  ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:38:13
var kardeşim, samsuni gelmiyo, rahat ol ;D

bu yerel gelişme, insanlık adına önemli ve sevindirici gelişme ise kar6 futbolu bırakmış...  :-*

**KaR6**

senin üzülmen lazım abi, benle oynayalı beri bayağı bi geliştirmiştin kendini :D

mehmet yılmaz

Senle kim oynasa, zaten yanında gelişmiş görünüyor biraderim :) :)

başlık murt oldu valla, keseyim bari ilgili yerlerden ama hep muratın işleri bunlar, zorla transfer piyasasına soktu beni :)

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Aralık 2010, 23:40:10
senin üzülmen lazım abi, benle oynayalı beri bayağı bi geliştirmiştin kendini :D

Burda Mustafa haklı abi, hani bu adam bile futbol oynuyorsa ben yıldız olurum demiştinya ondan bahsediyor  :)

**KaR6**

ohooo, bi de futbolda gelişim sürecini mi açıklicaz, koskoca samsuni, ayıptır ;D

neyse, buyuklerimize saygımız sonsuz, sen haklısın abi :P

durmazsın sen yoksa ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Aralık 2010, 23:43:56
başlık murt oldu valla, keseyim bari ilgili yerlerden ama hep muratın işleri bunlar, zorla transfer piyasasına soktu beni :)

bi de benim üstüme oynuyo, zorla insan içine çıkamicak hale gelecek ;D