16.Hafta: Samsunspor 0-4 Trabzonspor

Başlatan yönetici, 07 Aralık 2004, 22:00:24

« önceki - sonraki »

yönetici

maça az bir süre kaldı, baktım topic açılmamış...
eskiden ne büyük atmosfer oluyordu bu maçlarda..
iki takımın da güçten düşmesiyle bu noktalara gelindi.
inşallah Samsunsporumuz bu hafta da galip gelir.

bu arada her maç için olduğu gibi ntvmsnbc web sitesinde anket var.
samsunspor ts'nin biraz gerisinde tahminlerde.
isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten samsun-ts maçını bulup oy kullanabilirler:

http://www.ntvmsnbc.com/modules/sportable/livescore/default.asp

Anonymous

Allahın aşkına saldır Samsunspor

curva55

Bu maçı inşallah alırız.Bizim takım inanırsa Trabzonu kesin yeneriz.Ama taraftar desteği yine çok önemli.Bütün taraftar grupları bu maça gelmeli.Normal seyircide gelmeli.Biletler zaten beş milyon. Bu beş milyonu olan herkes tribüne gelmeli.Takımına destek vermeli.Onlarında taraftarı olur.Ama biz takıma gerekli desteği vermeliyiz.Geçen maçlardaki olmaz inşallah.Bütün taraftar grupları maça gelmeli.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Bu maçı inşallah alırız.Bizim takım inanırsa Trabzonu kesin yeneriz.Ama taraftar desteği yine çok önemli.Bütün taraftar grupları bu maça gelmeli.Normal seyircide gelmeli.Biletler zaten beş milyon. Bu beş milyonu olan herkes tribüne gelmeli.Takımına destek vermeli.Onlarında taraftarı olur.Ama biz takıma gerekli desteği vermeliyiz.Geçen maçlardaki olmaz inşallah.Bütün taraftar grupları maça gelmeli.

Samsunspora sevgisi sempatisi olan, futbolseverler herkez bu maca gelmeli. Samsunsporlu olmiyanlar bile cevre illerden gelip 1. lig musabakasi izlemek icin gelmelidir. Bu mac butunuylen Samsunspora ilerisi icin isik olur umarim.

ngonge

Değişik bir maç olacak valla..
bir tarafta sorunlarla boğuşan t.direktörsüz bir trabzon diğer tarafta 5 futbolcusu ile yollarını ayıran samsun..
Bjk maçında gördük ki takımdan yıldızlar gidince ayrıca celil de olmayınca takım iyi mücadele etse de yaratıcı pozisyonlara girmekte zorlanıyor...
Bu maça umarım celil yetişir zira ne kais ne tamer ortasahada hücuma etkili olamıyorlar(bakmayın kais in son haftalarda hep gol attığına iyi penaltı atıyor sadece  :D  )
Artık kirita nın uzaktan vuruşlarına bakıcaz bi de ivanov un ölü toplarda etkili olmasına.....

roligan

Halk Gazetesi'nin yazdığı doğruysa, Şenol, "Onlar atmak, biz attırmamak için çalışacağız. Fatih, Gökdeniz ve Yattara etkili futbolcular" demiş. Eğer takım bu mantıktaysa, maçı şimdiden kaybettik.
Trabzonspor, Real Madrid mi yahu? Evimizdeki maçta gol yememek için sahaya çıkacaksak onlara karşı, kapatalım kulübü gidelim.
İnşallah Şenol haberi yalandır, yoksa ben kendisini 11'e koymazdım. (Onu Ümit Milli Takım'dan beri beğenmeme rağmen!!!)

Amsterdamli

Belki biz diye defans oyuncularini kastetmistir sevgili Roligan. Haberi okuyunca bende dusundum hangisini demek istiyor acaba diye. Benimde kafama takildi gol yememek takimin felsefesimi olacak diye, umarim boyle degildir.

Fakat sunu soylemek istiyorum, Ertugrul kulube ilk geldiginde kanatlari kullanan, acik ve hucum futbolu oynatacagini soylemisti ancal bu dusunce degisti gibi geliyor bana. Ozellikle son Ankaraspor macindan sonra tek forvet benimsendi gibi ve seyir zevki dusen bir kac pozisyona bakan bir taktik olacak gibi geliyor bana bundan sonra.

fatihsune

Şenol gibi başarılı ve samsun kentinin trabzon konusundaki hassasiyetini bilen bir futbolcunun böyle talihsiz bir açıklama yapması inanın hoş değil.Umarım düşündüklerini yanlış ifade etmiştir...
Maça gelecek olursak trabzonu yenmememiz için hiç bir neden yok, 2 futbolcu kilitlendiği zaman işleri bitiyor.Ama ne hikmettir bir türlü şans yüzümüze gülmüyor böyle maçlarda...
inşallah allah yüzümüzü güldürür, ve kendini beğenmiş ukala trabzon yöneticilerinin maçtan sonraki rengini görürüz.

timofte

Haberi ben de az önce gördüm..
bunlar son derece talihsiz yaklaşımlar.
eskiden olsa samsunsporda kimse iç saha maçı için böyle bir laf edemezdi.
konuya amsterdamlı arkadaşımızın düşündüğü gibi bakmaya çalıştım ama şenol daha çok maçın geneli için konuşmuşa benziyor. şenol gibi ne söylediğini bilerek konuşan bir adamdan beklemezdim.
yine de en önemli şey kazanmamız.
biletler de 5 milyona düşmüş.

fat55

haberi okudum adam doğru söylüyor.defans olarak gol yemeyeceğiz demiş.artık forvette atarsa yeneriz demek.adam aksine trabzona gözdağı veriyor.lütfen konuyu saptırmayalım.sadece 90 dakika takımı olumlu yönde destekleyelim.

curva55

Abilerim inşallah maçta dostluk olur.Biz okuldan Samsunlular ve Trabzonlular birlikte izleyeceğiz maçı.İnşallah maçtada dostluk olur.

ngonge

gene can sıkıcı bir gelişme...
ertugrul hoca bu maçtan muhakkak PUAN almamız lazım diye açıklama yapmış...
puan diyor dikkat edin puanlar değil!!!
ayrıca bb ankaraspor maçındaki taktikle oynayacağımızı belirtmiş...
kendi sahasında mahkum bir samsunspor....
inanın hiç içime sinmiyor...

Harun55

Insallah dedigimiz gibi olur,ve trabzonsporu Samsunda kicina tekmeyi vurarak evine yollariz.

Tahminlerinizi Buraya yazarmisiniz arkadaslar.
benim tahminim Samsunspor 2-0 alir.  8)

Var mı Senden Öte

güzel maç olcak.
yenecegimize inaniyorum.

Amsterdamli

Mac oncesi Kirita ve Ertugrul Saglamdan iddiali aciklamalar geldi. Yine mac heyecani artmaya basladi, insallah sahadada nekadar iddiali olduklarini gosterirler.