Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Başlatan Clint_Eastwood, 31 Temmuz 2008, 22:05:10

« önceki - sonraki »

BigBadMama5552

Emrah Serbes - Son Hafriyat (Behzat Ç serisinin ikinci ve son kitabı).

Jnr.Serkan

Şuraya yazı yazmak bir nasip olmadı : )

mehmet yılmaz

Elif Şafak - Aşk...
Birkaç sene geciktim ama ancak nasip oldu okumak.
Şimdilik 120. sayfadayım.
Güzel gidiyor, nasipse paylaşıım bitince görüşlerimi.

kamuri

orhan pamuk masumiyet müzesi merak ettim aldım bakalım nasıl kitap

mimar55

Sultan - okay tiryakioglu
Yenibasladim

Stoper

Sırf meraktan okudum.Sonlarına doğru çok sıkıldım.

BigBadMama5552

AlıntıSırf meraktan okudum.Sonlarına doğru çok sıkıldım.

Ben de o kitabı sırf meraktan okumuştum. Resmen laf olsun diye kitap yazmışlar gibi bir şey olmuş. Bir de sürekli alttan Ekşi Sözlük'e laf atıp durmuşlar. İmla kurallarına bile dikkat edilmemiş kitapta. Bir Ekşici olarak İncicileri tenzih ederim ama açıkçası boş bir kitap, okumak isteyen arkadaşlara önerilmez.  :evet:

brigand

Kitap bile denmemeli bence. Barney'in '' Kanka'nın el kitabı'' nı okuyun daha yararlı olur. :P

Serkan

Alıntı yapılan: brigand - 22 Mayıs 2012, 17:33:44
Kitap bile denmemeli bence. Barney'in '' Kanka'nın el kitabı'' nı okuyun daha yararlı olur. :P

nutella yiyip uludağ limonata içmeye devam  panpa : )

brigand

Sen niye bu kadar tehlikelisin arkadaşım : )

Serkan

Alıntı yapılan: brigand - 23 Mayıs 2012, 09:46:41
Sen niye bu kadar tehlikelisin arkadaşım : )

vurim mi sırtına ergen styla : )

babasamsunlu

şu başlığa bir gün "şu kitabı bitirdim şöyleyken böyle olmuş böyleyke şöyle " diye yazabilecekmiyim acaba  :hnk: :hnk:

şuan hangi kitabı okuyorsunuz başlığına rakip olarak "şuan hangi ibneliğin peşindesiniz" diye bir başlık açasım geliyo :):)

şaka bir yana kitap okumak güzel bir şey galiba..herkes öyle söylediğine göre. :)

ama kesinlikle bana göre değil :):)

brigand

Okumaya zamanı olmayan biri olarak söylebilirim ki özledim kitap okumayı. Daha çok tarihi,siyasi ve polisiye kitaplar okurdum zaten ama son zamanlarda çıkan beğeni toplayan kitapları merak etmiyor değilim. Uzun süredir Vergi Kanunları ve Maliye Bakanlığı'nın bestsellers tebliğlerini okuyorum : ) İçim dışım onlar oldu. İibf'de öğrenim gören veya yeni mezun arkadaşların şimdiden yeni TTK ve UFRS hakkından bilgi edinmeleri ve çalışmaları onların büyük yararına olacaktır. Tüm kitap kurtlarına selamlar : )

babasamsunlu

sen bana gidermi yapıyon cingen  :x((

brigand

Cingenlerin Şanlı Tarihi kitabını okuyanlar bilirler abi. Sana gider yapmak, sütün üstüne bol su içmek kadar tehlikeli  ???