SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Sezon bitmis forma simdi satisa cikiyor hemde 60tl.

Levent ÖCAL

LİG Firması elinde kalan formaları satıyor. Şu işi keşke sezon başından beri yapsalardı ya.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 17 Mayıs 2016, 15:16:20
LİG Firması elinde kalan formaları satıyor. Şu işi keşke sezon başından beri yapsalardı ya.

zaten bu işi sezon başında yapsaydı elinde forma kalmazdı

AhmetDenizci

Firmayla görüştüğümde; yapılan anlaşmadan ötürü sezon içerisinde formaların sadece Samsunspor Kulübü tarafından satılabileceğini söylediler. Sezon bitince de kendileri satış yapmaya başladılar. Yani LİG firmasının kendi keyfi durumu söz konusu değil, kulüple yapılan anlaşma gereği internetten satış yapamamışlar.

Karabudun

22 Mayıs 2016, 21:52:37 #754 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2016, 10:21:36 Karabudun
XL'dan daha büyük beden üretilmiyor mu yoksa var da ben mi göremiyorum? Ayda yılda bir netten satış oldu onda da beden bulamıyoruz. Olmadı arabanın koltuğuna giydireceğiz yine. Bu arada Lig çalışanları adına yayınlanan video da hoş olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=tjtZ0m-ahE4#action=share

Levent ÖCAL

Taraftar ürünleri Yaz Kolleksiyonu için hazırlatılan Kırmızı ve Beyaz renklerde iki adet Bisiklet yaka T-shirt satış hattımıza girmiştir.

Siz değerli Taraftarlarımızın beğenisine sunduğumuz T-shirtlerimizin satış fiyatı 25 TL olarak belirlenmiş ve mağazalarımızda satışa sunulmuştur..

Saygılarımızla.

SAMSUNSPOR

Karabudun

Az önce Altay'ın 19on4 Lisanslı Ürünler Mağazalarında sattıkları ürünlere göz attım. Vallaha ürün gamı bizden çok daha geniş. Bu konuda biz epey sıkıntılıyız. Keşke çok daha faal olsak bu ürün konusunda.

55__Gurbet__55

Store'da Passolig kartı alabiliyormuyuz?

Levent ÖCAL

orucreis

Artik formalar sezon sonuna dogru storede olur herhalde

Levent ÖCAL

PARÇALI FORMANIN STORDA SATIŞINA BAŞLANDI.

Sadece Samsunspor

orucreis

Fiyati 70 tl fazla bence gorselde guzel gorunuyor ama niye bole oldu bilinmez umarim kalite iyidir

Sadece Samsunspor

Kimse o armanin olmasi yeter bezde olsa alinir muhabbetine girmesin. 70 tl formaya cok para. Ulkenin hali ortada takimin hali ortada alacak vatandaslarin durumu ortada

muzaffer4

Forma fiyatları türkiye genelinde 60-80 arasında nikenın beyaz fanila gibi forması 130 lira