SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

##kdc##

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Mart 2014, 22:24:45
storeden üye girişi yaparken server hatası veriyor, store ile ilgilenen kişi özelden ulaşırsa birşeyler sipariş edeceğim ufak tefek

Samsunspor Store web sayfasındaki bir kaç hata yüzünden çalışmıyor olabilir.
Facebook veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
0362 233 88 64

Sadece Samsunspor

1 hafta oldu facebooktan yazali hala ses yok. Gercekten ilgilenen yok mu. Site server hatasini duzeltseler

mehmet yılmaz

Şehr-i Samsun formalarından gelmiş. Bedenleri var.
Bende siyah ve kırmızı vardı ama beyazı alamamıştım.
Açığı kapattım bugün :)

King1965

ne kadardan satılıor abı
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 12 Mart 2014, 19:49:52
Şehr-i Samsun formalarından gelmiş. Bedenleri var.
Bende siyah ve kırmızı vardı ama beyazı alamamıştım.
Açığı kapattım bugün :)

fındık

stencil

Uzun kol var mi

fındık

Levent ÖCAL

Ollivanders

samsunluerhan

koskocaman samsunsporun kış ayında yaz ürünleri satıyor bu SAHİPSİLİKTİR SORUMSUZLUKTUR

emre

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 17 Mart 2014, 23:55:13
koskocaman samsunsporun kış ayında yaz ürünleri satıyor bu SAHİPSİLİKTİR SORUMSUZLUKTUR

peki koskoca Samsunspor'un taraftarı olarak ne gibi katkınız oldu store konusunda? Hayır bu işle uğraşanlar koskoca Samsunspor'un tükkanı yokken binbir emekle güzel bir yer açtılar çeşitlilik getirdiler de o yüzden sordum.

alperen

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 17 Mart 2014, 23:55:13

Atkı var gardaş 3 çeşit, dola boynuna üşümezsin bu kış aylarında..

samsunluerhan

yol harçlığımı kareografi bagış kutusuna atarak eve yurume gıttım.  para oldukça öğrenciyız sonuctaa ama gücümün yettiğnce birşeyler alıyorum .Ben oraya ne ımkanlara ıle açıldıgını çok ıyı bılenlerdenım ama acılıp emek verıldyse bıseyler yapılmalı ıkı forma konulmya olunmuyor. Bu dediğimi üstünüze alınmayın sızın katkınız yok demıyorum SAHİPSİZLİKTİR. Başklarına storemiz var bile diyemıyoruz. bana bir tane kış ürünü gösterin storede

Dartagnan

Önce işin işleyişini bileceksin güzel kardesim ondan sonra konuşacaksın.  Orada menfaatsiz sekilde emek veren insanlar var sırf taraftara farklı seyler sunabilmek adına.  Yeri geldi cebinden para verip yaptıranlar oldu.  Hala da bi sey yapmaya çalışıyorlar.  Ama sen kalkıp bundan 3_4 sene öncesine kadar bi sey bulamazken bu imkanı yaratanlara Sorumsuz diyebiliyorsun.  Doğru sizde haklısınız.

##kdc##

Alıntı yapılan: Dartagnan - 18 Mart 2014, 01:30:49
Önce işin işleyişini bileceksin güzel kardesim ondan sonra konuşacaksın.  Orada menfaatsiz sekilde emek veren insanlar var sırf taraftara farklı seyler sunabilmek adına.  Yeri geldi cebinden para verip yaptıranlar oldu.  Hala da bi sey yapmaya çalışıyorlar.  Ama sen kalkıp bundan 3_4 sene öncesine kadar bi sey bulamazken bu imkanı yaratanlara Sorumsuz diyebiliyorsun.  Doğru sizde haklısınız.

Peki marş CD'si var mı??