SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

seyf55

Alıntı yapılan: cgr - 30 Eylül 2013, 23:16:16
Bu Store ile kaynaklanan bir sorun değil. İsim-Numara yazdırma makinesi tesislerde. Malzemeciler ilgileniyor bu işle. İsim yazdırma ise haftanın belirli bir gününde yapılıyor...

Anladım o zaman kulubün bunu çözmesi lazım yazılar daha gelmemiş çünkü

yirmiuc

Yagmurluk nasil? kullanan var mi? stokta var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

domin55

sıtorenin olduğu yerde eskiden ne vardı acabe

mehmet yılmaz

Parkın güvenlikçileri duruyordu.

cembaba

Yeni sweetshirtlerimiz mağazalarımızda... 25 TL
Ayrıca samsunsporstore.com'a kapıda ödeme seçeneği de ekledik. Bilgilerinize. Büyüyoruz. :)

seyf55

Guzelmis storede hareketlilik geldi cesit anlaminda ;D

cembaba

seyf55

Forma yazilari geldimi

Samet Torun

Yaa bu store niye bu kadar güzel oldu :(

Özcan İNAN

Abiii çokk iyi yaaa :))

Hakikaten Samsunumuza yakışır şekilde olmuş muazzam elinize emeğinize sağlık... >l<

Sadece Samsunspor

emeği geçen herkesin eline sağlık. gerçekten beklediğimden çok daha iyi olmuş. bide şu şehiriçindeki lanet ts clubları kapatsak süper olacak

celebi

Ertuğrul Sağlam

Çocuklar benden forma almamı istiyorlardı ''yazın yeni sezon formaları gelecek'' size o zaman alırım diye ikna ettim yaz bitti ama forma gelmedi (Çocuklarda inanmıyor artık bana!)

Çocuk odası yaptırdım boyasından tüm eşyalara kadar herşey Kırmızı beyaz Siyah ama oda da saat'ten başka lisanslı hiçbir ürün yok.

Neden ürün çeşitliliği sağlayamıyoruz onuda tam bilmiyorum ama şehrimizdeki diğer takımların satış mağzalarının yanında sanki sembolik! gibi duruyoruz...

Yanlış anlamayın kimseyi suçladığım falan yok mutlaka maddi sebeplere dayanıyordur bunun ucu ama bu durum gerçekten can sıkıyor.

Ollivanders

lato

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 12 Ekim 2013, 12:35:54
Çocuklar benden forma almamı istiyorlardı ''yazın yeni sezon formaları gelecek'' size o zaman alırım diye ikna ettim yaz bitti ama forma gelmedi (Çocuklarda inanmıyor artık bana!)

Çocuk odası yaptırdım boyasından tüm eşyalara kadar herşey Kırmızı beyaz Siyah ama oda da saat'ten başka lisanslı hiçbir ürün yok.

Neden ürün çeşitliliği sağlayamıyoruz onuda tam bilmiyorum ama şehrimizdeki diğer takımların satış mağzalarının yanında sanki sembolik! gibi duruyoruz...

Yanlış anlamayın kimseyi suçladığım falan yok mutlaka maddi sebeplere dayanıyordur bunun ucu ama bu durum gerçekten can sıkıyor.

Bence eskiye nazaran çeşitlilik konusunda baya bir ilerleme var storeda. Bazı şeylerde de dediğiniz gibi maliyetten sıkıntı oluyor. Bir ara puf koltuklar çıkarılacaktı uygun fiyata anlaşma yapılamadığı için olmadı diye biliyorum. Bence iyi yolda gidiyoruz bir kaç seneye nevresim takımları vs. görmeye başlarsak şaşırmam :)