SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

jurista

Bu zamana kadar olmamasından yakındığımız ,kızdığımız eleştirdiğimiz ne varsa yeni yönetimle beraber hepsi teker teker hayata geçiyor , hem de kıt kaynaklarla sadece Samsunspor sevdaısıyla ...

Demek ki sevgi herşeyin başında geliyor .

Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler .

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Eylül 2012, 20:16:53

Nostalji Çubuklu Forma 45 TL

Parçalı diyecektin sanırım abi  :) Nostaljinin renkleri ters olmuş kırmızının resimdeki gibi solda olması gerekirdi ama olsun sonuçta birşeyler yapmak için yola çıkılmış ve yapılmış, Allah utandırmasın, Allah sizlerden razı olsun. Samsunspor bitti diyenlere inat gecenizi gündüzünüze katarak çabaladınız, Samsunspor u aydınlığa çıkardınız yeni Store da bu yönetimin büyük başarılarındandır.

Hepinizden, Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Ahmeti

Birde store'ye girişte hoşgeldiniz yazısı var orayada Samsunspor store yazılabilir

furkan5534

Cheregi

14 Eylül 2012, 11:03:23 #79 Son düzenlenme: 14 Eylül 2012, 11:10:28 Cheregi
Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 14 Eylül 2012, 09:03:29
Parçalı diyecektin sanırım abi  :) Nostaljinin renkleri ters olmuş kırmızının resimdeki gibi solda olması gerekirdi ama olsun sonuçta birşeyler yapmak için yola çıkılmış ve yapılmış, Allah utandırmasın, Allah sizlerden razı olsun. Samsunspor bitti diyenlere inat gecenizi gündüzünüze katarak çabaladınız, Samsunspor u aydınlığa çıkardınız yeni Store da bu yönetimin büyük başarılarındandır.

Hepinizden, Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Store daki 80 ler ruhuna binaen 80'lerdeki formamızın kısa kollu hali ;) Üsteki resim daha eski. Ama kolları kısa kollu ve telif hakkından dolayı adidas çizgileri olmadığı için üsteki gibi olmuş

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Cheregi - 14 Eylül 2012, 11:03:23
Store daki 80 ler ruhuna binaen 80'lerdeki formamızın kısa kollu hali ;) Üsteki resim daha eski. Ama kolları kısa kollu ve telif hakkından dolayı adidas çizgileri olmadığı için üsteki gibi olmuş

Haklısın ama ben Mehmet abi nin eklediği resme istinaden yorumda bulunmuştum  :)

Jnr.Serkan

Arkadaş o değilde o şortların boyu ne öyle  :rulet:

cembaba

AlıntıTaraftar iş başında

Dün saat:13.00'da açılan Samsunspor Store'un ikinci mağazasının iç dizaynı sitemiz üyeleri tarafından yapıldı.

Sitemiz üyeleri mağazanın içini ve dışını kendi elleriyle boyadı. İç dekorasyonunu tamamen kırmızı - beyaz renklerle süsleyen taraftarlarımız, yaptıkları işten son derece keyif aldılar. Store'muzun düzenlemesinde yardımcı olan taraftarlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

http://www.samsunspor.biz/haber-Taraftar_is_basinda-9754-

orucreis

hayırlı uğurlu olsun  samsunspor_x samsunspor_x

emre

dün ayak üstü uğrama fırsatım oldu. Gerçekten büyük iş yapılmış. Helal olsun emeği geçen herkese. Ss.biz gençliği de gördüm iyi oldu 

özkan

Bu çakma ürünleri satanlardan biri 7.500 lira ceza yemiş diye duydum,bundan sonra kara düzene son beyler  >l<

Tribün_ali

Fenerruma çelenk gönderenler vardı samsunsporstoreyede çelenk gönderdiler mi acaba..

cgr

25 Eylül 2012, 15:53:59 #87 Son düzenlenme: 25 Eylül 2012, 16:01:59 cgr
Buyrun Beyler... Yeni çıkan siyah atkımız... Diğerleri için store gidiniz... :)

Ayberk

ayın 7'si gelsin ziraat'e canlılar yatsın, nefesi gaziparkta alacaz :D

Burak

Alıntı yapılan: Ayberk - 25 Eylül 2012, 16:06:08
ayın 7'si gelsin ziraat'e canlılar yatsın, nefesi gaziparkta alacaz :D

onlar bir gün ödeniyor bilgin olsun :)