17 - Mehmet Uğur Tülümen

Başlatan cgr, 13 Ağustos 2012, 16:42:25

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Arkadaşlar ilk maçına çıkmış 30 dakika oynamış bir futbolcuyu hemen karalamak bize yakışmıyor.
Tamam bende kızgınım Halil'e pas vemdiği için ama eleştirmek için çok erken olduğunu düşünüyorum.

celebi

samuray

eleştiriler için çok erken ilk maçı olabilir altın hoca ona gerekeni söyler endişeye mahal yok

BigBadMama5552

Sonraki maçlarda aynı hataları tekrar yapmama şansı var. Bence hemen ilk maçtan sonra yargılamayalım.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 26 Ağustos 2012, 10:29:19
bu çocuktan hiç bi yol olmaz.

bana kalırsa bariz bi şekilde boştaki adamı görmek yada topu alıp geriye dönmek bahanesi pek olmayan şeyler kondisyon ne kadar olsa da futbol mantalitesini
beğenemedim maç boyunca

beşnumara

tek temennim bu maçtan ders alıp bize göztepe maçını kazandıran oyuncu olması.

Sioux

kötü oynadı, ama hep böyle oynamaz, iyi maçları da olur bence.

özkan

uğur kaliteli bir oyuncu,ama bir uyarı verilmesi şart kendisine bencil olması hususunda.Çok yazık ettin tavşanlı maçında ver o pası maç bitsin..

Kesinlikle uyarılmalı hoca tarafından daha sorumlu olması konusunda..

ahmetsefa55

ne verdin la spikere ? maç boyu oynamamana rağmen iyi reklamını yaptı ha  :)

lucarelli

17 numaraları karıştırdı spiker  :D :D :D

ugrass

bu adama neden şans verilmiyor anlamiş değilim? bi hatasımı oldu veya hazır mı değil acaba?

Ayberk

ahmetsefa55

ben ilk girdiği maçta çok beğenmiştim açıkçası.
tek forvet oynıcaksak eğer roberts'tende ademden de iyi.

Kaya

25 Eylül 2012, 23:32:01 #43 Son düzenlenme: 26 Eylül 2012, 23:15:15 Kaya
İlk ve tek oynadığı maçta kaçan 2 puanın tamamiyle sorumlusu olmasa da önemli bir katkısı vardı.

Kızağa çekilmiş olması diğer oyuncular için de iyi bir örnek oluşturmuştur bence.Bu takımın ruhunda bencillik ve umursamazlık yok.Olmaması içinde başta başkanımız yaptığı açıklamalarla bunu net bir şekilde ortaya koymuştur.

özkan

Ani bir patlama bekliyorum senden,o yetenek var çünkü sende  ;)