20 - Şenol Demirci

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 01:03:07

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Hayırlısı olsun bu sezon bence onun senesi olucak bu kadronun ateşe ihtiyacı var Şenol'da o fazlasıyla var.

Burak

İlk kez bir Ordu maçında seyretmiş neden Samsun'da oynamıyor acaba demiştim . Çok iyi oynuyordu inşallah o formu yakalar tekrardan burada hayırlı olsun

BigBadMama5552

Samsunspor'umuza hayırlı olsun. Dendiği gibi Samsunsporluysa daha da çok hayırlı olsun. :)

GökhanÇağlar

Harbi Samsunsporluysa elinden gelenin en iyisini yapacaktır.Hayırlı olsun..

Ahmeti

Hangi seneydi bilemiyorum ama yerel bir gazetede Samsunspor'u çok sevdiğini kendisini birçok takımının istemesine rağmen Samsunspor'da oynamayı çok istediğini belirtmişti o zamanlar bende oynadığı futbolu beğeniyordum ve yönetimin böyle futbolcuları neden almadığını söyleniyordum.
Sanırım hayali kabul oldu hem kendisi için hemde Samsunspor'umuz için hayırlı olsun.

isa55

Agresif oyuncu olduğu doğru ama burada severek-isteyerek oynayacak. Takımına zarar vermez.
Camiamıza hayırlı olsun.

Serkan

trabzonspor'a gidip hayallerimin takımına geldim diyen Samsun çocukları yerine ; Şenol gibi Samsunspor'un arası kötü olan takımlarda oynarken bile 55'i giyip hayalimde ki takım Samsunspor diyebilen  adamlara açık bu kapılar.

Hoşgeldin abi...

twitter

abi adamda potansiyel seri katil tipi var. sahada görsem 3.5 atarım

ali ihsan

Çok kötü oynadığı maçlar olacaktır ama çok kötü mücadele ettiği maç olmayacaktır Şenol'un.Konuştuğunuz zaman 19 Mayıs Stadı'nın çimlerine ayak basacağı anı hırsla beklediğini gözlerinden okuyabiliyorsunuz.İdman eksiği var.Bu açığını ekstra çalışmaya ile en kısa sürede kapatacaktır.Ben çok yararlı olacağı kanaatindeyim.

Taraftarın ruhunun sahaya yansıması olacaktır Şenol...

burakbas

Şenol' u tribünlere nasıl çağıracağız onu merak ediyorum ...  :)

Sioux

##kdc##

benzini shellden ayarı kelden alıcaksın birader.
harbi psikopatlık yaparsa formamın arkasına ismini yazdırırım ben   :deli:

ahmetsefa55

eski hızı yok.
ağırlaştı.10 numara pozisyonunda oynarsa oynar.
sol açıkta da idare eder.
ama takımı sahiplenip gençlere abilik yapacaktır diye düşünüyorum.
böyle tecrübeli isimlere ihtiyacımız var.

Ayberk

Duran top kullansa bile yeter. Koskoca süper lig takımıydık korner kullanacak adam yoktu geçen sene  :rulet:

##kdc##

Alıntı yapılan: Ayberk - 13 Ağustos 2012, 02:02:25
Duran top kullansa bile yeter. Koskoca süper lig takımıydık korner kullanacak adam yoktu geçen sene  :rulet:

daha kornerden ceza sahasına topu yetiştirememesine rağmen her duran topta yırtık dondan fırlayan uğur boralımız vardı ya niye hakkını yiyosun hıyarın  :(