10- Adem Sarı

Başlatan Kaya, 01 Ağustos 2012, 16:26:45

« önceki - sonraki »

ngonge

Çok değişik goller atmış. Ben yararlı olacağı kanısındayım, Eskişehir'de süper ligde 2009-2010 sezonunda sadece 5 maç 11 başlamış, toplam 18 maçta oynamış 8 gol atmış. İstatistikleri iyi.

beşnumara

Oynarsan kral gibi yaşarsın oynamazsan papazlik düşünürsen maskara olur bir daha bu ligde forma giyemezsin aklını kullan ;)

Sercan

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Ağustos 2012, 01:17:11
Oynarsan kral gibi yaşarsın oynamazsan papazlik düşünürsen maskara olur bir daha bu ligde forma giyemezsin aklını kullan ;)

Destur la :)

BigBadMama5552

AlıntıSimdiden cok guzel twittler almaya basladim samsunsporlu kardeslerimden. Cok heyecanliyim ve cok mutluyum burda olmaktan.

Adem Sarı'nın Twitter hesabından alıntıdır. Samsunspor'un S'sini büyük yazsaymış iyiymiş ama olsun.  :)

Stoper

O hesap bana hiç inandırıcı gelmiyor.Sahte gibi.

ChucKeR

adem sarı kim de sahtesi olacak  ::)

GökhanÇağlar

Son vuruşları iyi geldi bana,inşallah çok gol atar.Hayırlı olsun...

Nuri Asan

Adem ın son şansı vuruşları iyi ama tek başına posizyon yaatacak düzeyde değil Ademı topla buluşturmak lazım ve en önemlisi de Ademıin inanması ve istemesi. Olmak ya da olmamak bütün mesele bu hem Adem açısından hem takımımız açısından.

Ademın artı yonlerinden biriside attığı her golden sonra taraftara gitmesidir iyi destek verilirse iyi oynar  seyirciyi sever Türkiye liglerinin en ateşli tribunlerinden birisi olduğumuza göre Ademide topla buluşturacak pas verecek (özellile altı pasta) adamı bulursak ve iyi anlaşırsa hatta ve hatta ali kemal gedikli erhan altın ve yönetimdeki arkadaşların ince eleyip sık dokuduğunu ve bu kişilerin Samsunsporun bir kuruşunun boşuna haracamayak adamlardan seçildiğini biliyorsak adem çok iyi bir transfer

Tufan

Adem goruntu olarak sempatik bi adam degil ama rakip defansa sikinti son vurusu iyi. Top oynamaya geldiyse is yapar hayirli olsun.

AhmetDenizci

Hayirli ugurlu olsun Samsunsporumuza. İnsallah golleriyle bize cok puanlar kazandirir.

havzalı55

Çok beğendiğim bi oyuncu benim özellikle Denizlispordayken takıma ayrı bi hava katıyordu bence oldukça isabetli bi transfer olmuş

celebi

iş yapacak adem bu takımda inşaallah

s_uzunkaya

hava yakalayınca oynayanlardana benziyor.samsunda aradığı havayı bulcana eminim. bence de çok faydalı olacak inşaallah...

samuray

bizim trübünlerin havası oynhatır onu

darknESS

Oncelikle umarim basarili bir transfer olur. Ademin iyi olmasi bizi hala mutlu eder. Bir roportajinda sunucunun buyuklerden hangi takimi tutuyorsun sorusuna Eskisehirspor diyerek zaten mest etmisti bizleri.

Kadromuzda bulundugu surecte genellikle yedekten girip attigi gollerle populer oldu. Ilk 11 basladiginda ne yazikki ayni performansi veremedi. Daha sonra bizim duydugumuza gore surekli 11 oynamak istedigi icin o donemki teknik adamla ters dustu ve ayrildi. Ben super ligden bir klube gider diye tahmin ediyordum ama denizliye gitti, maddi sorunlar yuzunden problem yasayip ayrildi. Kartalda da pek iyi performans gosteremedi, kadro disi kaldi zaten sonrada bizimle sozlesmesi bitti.

Bizdeyken henuz almanyadan turkiyeye gelmis olmanin dezavantajini yasiyordu aradan gecen yillarda daha cok olgunlastigina eminim. Tasidigi formanin degerini bilen bir oyuncu, taraftar destegini cok onemser. Tekrardan basarilar